PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÖNEMLİ!!! TAYFUN(DELİ ZABİT)BEN (ESKİŞERHİR ARTÇISI ORDAN TANIRSINIZ )VE 2500 KM

xageegax
21.Ağustos.2007, 19:21
SELAM 10 ağustos 2007 akşamı saat 24:00 da tayfun ile birlikte İSTANBUL DAN yola çıktık KOCAELİ,ADAPAZARI,ANKARA,KIRIKKALE,KIRŞEHİR,NEVŞEH İR güzergahından ilk hedefimiz olan KAYSERİ ye vardık arkada çadır ve kamp malzemeleri dağ gibi bir yükle 2 kişi yaptığımız bu yolculuk çok eğlenceli geçti.3 gün konakladığımız kayseride güzel anılar brakarak 2 ağustos 2007 salı sabahı İZMİR e doğru yola çıktık.NEVŞEHİR,AKSARAY,KONYA,AFYON,UŞAK,MANİSA(SA LİHLİ VE AKHİSAR ÜZERİNDEN)BERGAMA ya vardık orda tarihi yerleri gezerek günü doldurduk ve bir gece konakladık ertesi günü İZMİR(şehir gezisi)ÇEŞME (DENİZ SEFASI)KUŞADASI,ardından didim e yani gezinin ana konaklama noktasına vardık.2 gece de orda konakladıktan sonra ben 2500 km dolmuştu ist ye geri dönmek zorunda kaldım.tüm bu gezilen yerlerde nüfus tabelalarında fotoğraflar ve gezdiğimiz yerlerde ki görülmeye değer yerlerin fotoğrafları TAYFUNUN DÖNÜŞÜNDE sitede yayınlanacak.ŞİMDİ REGAL RAPTOR AİLESİ SİZE SESLENİYORUM TAHMİNİME GÖRE DAHA ÖNCE 250 LİK REGAL YADA BAŞKA BİR MOTOR LA TOPLAMDA 4000 KM hiç arıza yapmadan türkiye turuna çıkan olmamıştır.ben 2500 de braktım ama TAYFUN ANTALYAYA kadar inip ordan ist YE DÖNECEK TOTALDE 4000 YADA DAHA FAZLA YOL YAPMIŞ OLUCAK BENDEN RİCADA BULUNDU BÜ GÜZEL GEZİYİ SEVDİKLERİMİ GÖREREK TAMAMLAMAK İSTİYORUM HERKESE HABER VER.İŞTE BENDE YAZIYORUM GELİCEĞİ GÜNÜ TAM OLARAK BİLDİRİCEM O GÜN SULTANAHMET MEYDANINDA GRANDVEZİR RESTORANT IN ÖNÜNDE BULUŞMAYA DAVET EDİYORUM SİZİ KALABALIK OLALIM KIRMIZI KURDELA GETİRECEM KALINLARINDAN FİNİŞ ÇİZGİSİ OLUCAK ORASI HEP BERABER DELİ ZABİT İ KARŞILAYALIM bu uzun yorucu ama bir o kadar da güzel geziyi güzel bir şekilde birlikte tamamlayamadım onunla ama sonunda sizleri de toplanmış bir şekilde orda görmeyi çok isterim.HEYYY İST TAYFASI GELİCEKSİNİZ DİMİ.
02/09/2007 AKŞAMI OLUCAK BÜYÜK İHTİMALLE AMA BEN SÜREKLİ GÖRÜŞÜYORUM ZABITAM FAYSALIMLA AKSAKLIK VARMI ARIZA VARMI DİYE DEĞİŞİKLİK OLURSA HABER VERİCEM HERKESE.HADİ BAKALIM MESAJLARA ASILIN HABERLERİNİZİ VERİM ONA BAK ŞU İSİMLER GELİYOR DİYEDE MOTİVE OLSUN VE SAĞ SALİM ARAMIZAGELSİN

speedygonzales
22.Ağustos.2007, 09:33
Tebrikler ! Kazasız belasız gelir inşallah !

okan
22.Ağustos.2007, 09:42
4000 km yol yapıpta karadenize gelmeyen adama.... :twisted: :twisted: :twisted: [smilie=redcolorz3_pdt_11.gif] [smilie=redcolorz3_pdt_10.gif] en güzel karşılama budur işte...

handojoe
22.Ağustos.2007, 10:25
işte okunmaya değecek bir topik! RAPTORRİDERS sürücüleri olarak bu iki arkadaşımızı kutluyorum. gerçekten

müthiş bir olay, kıskandım ve imrendim. bu ne güzel bir olay ülkenin yarısını bir motorla gezmek hemde arızasız...

bu gezi içinde herkese bir pay var...

yalnız bu geziyi daha detaylı bir şekilde fotoğrafların altına açıklamalar yaparak yazmalısınız.

gerçek bir maceranın öyküsü olsun...

hando

emrahss
22.Ağustos.2007, 10:29
Tebrikler, fakat ben seni tanıyamadım dostum?

xageegax
22.Ağustos.2007, 11:54
ESKİŞEHİR GEZİSİNE GELDİ İSEN ORDA TAYFUN UN ARTÇISI İDİM
FOTOĞRAFLAR TAYFUNDA MAKİNA İLE ÇEKİME DEVAM ETTİĞİ İÇİN YAYINLAYAMADIM GELİNCE SÜPER BİR ARŞİV VE HİKAYE OLUCAK
GELİCEKSİNİZ DİMİ KARŞILAMAYA HALA GELİYORUM DİYEN YOK ADAM KİM GELİYOR DİYE SORUYOR KEM KÜM YAPIYORUM

gidikurt
22.Ağustos.2007, 12:57
aidikurt+fırstlady hadi eller havaya arkadaşımızı karşılamıycakmıyız :) 8)

geliyoruzzzzzzzzzz

infinitedreams
22.Ağustos.2007, 13:02
Normalde sıradan bir buluşma olabilirdi benim için ama bu seferki boynumuzun borcu oldu. 4000 km... bizim motorlarla. İyi bir performans.

Tayfun kardeşimi de, 2500 km artçılık yapan seni de kutluyorum. Yeter ki bir mani çıkmasın... ordayım.

ÇeLeBi MuRaT
22.Ağustos.2007, 15:01
Dalgalı sular dinmeye başladı ne güzel topicler açılıyor bu aralar.Allah tamamını getirsib.Durumlara göre bizde grand vezirde olucaz inşallah..

carvalho
22.Ağustos.2007, 15:05
Helal olsun be !!!

Çok büyük bir aksilik olmazsa ben de orada olacağım Tayfunum zabitimi karşılamak için...

handojoe
22.Ağustos.2007, 15:09
Dalgalı sular dinmeye başladı ne güzel topicler açılıyor bu aralar.Allah tamamını getirsib.Durumlara göre bizde grand vezirde olucaz inşallah..

okunmaya değer birşeyler olunca nasıl dolup taşıyor site. mesajları okumakta zorlanıyorum. işte böyle olmalı devamlı hareket, devamlı macera, sürekli sürükleyici ve akıcı bir site...

diğer motor siteleri bir baksınlar bize...

Kino
22.Ağustos.2007, 15:11
4000 km yol yapıpta karadenize gelmeyen adama.... :twisted: :twisted: :twisted: [smilie=redcolorz3_pdt_11.gif] [smilie=redcolorz3_pdt_10.gif] en güzel karşılama budur işte...

aynen MERSİN e de gelmeyen adama en güzel mesaj :twisted: :twisted: [smilie=redcolorz3_pdt_08.gif] [smilie=redcolorz3_pdt_08.gif] [smilie=redcolorz3_pdt_10.gif] [smilie=redcolorz3_pdt_10.gif] [smilie=redcolorz3_pdt_10.gif]

sonuçta allah kaza bela vermesin sağ salim tamamlasın da ben ona sonra soracam o Mersine uğramadan 4000 km hesabını

bende heman CEZERYE paketletip göndereyim bari o güne yetiştireyim de millet bir cezerye yesin barime..

Tayfunum zabitimin ihtiyacı olacaktır cezeryeye adam gücten kuvvetten düşmüştür...

ÇeLeBi MuRaT
22.Ağustos.2007, 15:12
Hando sende gel be abi...Ceketinin püsküllerini görelim :P

yenikoylu_ua
22.Ağustos.2007, 17:56
Valla ben gelemicem ama resimdeki arkadaş zabitin eski bi tanıdığıymış geliceni haber vermemi istedi
http://upload2.postimage.org/390855/CIMG1697.jpg (http://upload2.postimage.org/390855/photo_hosting.html)

gecee
22.Ağustos.2007, 18:42
ehu ehu

oy oyy ben biliyim bunu kızda deli kız ....

sancezz
22.Ağustos.2007, 21:49
ınsallah gelıcez gelemesekte yurekten tebrık edıyorz :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :D :D :D

okan
22.Ağustos.2007, 22:56
ESKİŞEHİR GEZİSİNE GELDİ İSEN ORDA TAYFUN UN ARTÇISI İDİM
FOTOĞRAFLAR TAYFUNDA MAKİNA İLE ÇEKİME DEVAM ETTİĞİ İÇİN YAYINLAYAMADIM GELİNCE SÜPER BİR ARŞİV VE HİKAYE OLUCAK
GELİCEKSİNİZ DİMİ KARŞILAMAYA HALA GELİYORUM DİYEN YOK ADAM KİM GELİYOR DİYE SORUYOR KEM KÜM YAPIYORUMdostum sen eskişehire gelmişsin ama hep uyumuşsun heralde.. emrah komtana'' eskişehire geldiysen ''diye yazmışsın.. siteden çok uzak olduğun belli...biraz daha dikkat !!!

xageegax
22.Ağustos.2007, 23:26
haklısın orda çok fazla sosyalleşemedim sitedende uzak olduğum doğru ama biraz daha dikkat etmem lazım haklısın
komutanım kusuruma bakmayın

yenikoylu_ua
23.Ağustos.2007, 01:15
Ahanda işte belki hatırlatır bu resim xageegax'i

http://upload2.postimage.org/397502/eski_ehir180.jpg (http://upload2.postimage.org/397502/photo_hosting.html)

xageegax
23.Ağustos.2007, 01:40
abi süpersin yaaa
ne hafıza var sende de
eyvallah

cuneyt
23.Ağustos.2007, 01:47
Valla öncelikle tebrik ediyorum. Süper cesaret. Ben İzmir'e gitmeye korkuyorum açıkcası. Bir problem çıkacağını sanmıyorum. Çünkü İzmir yolunu iki kez kat edecek kadar bir km'yi İstanbul içinde yaptım(Kaldı ki motor şu an 14500KM'de).

Geldiği zaman bende orada olmak isterim. Umuyorum bir mani çıkmaz da buluşuruz...

yenikoylu_ua
23.Ağustos.2007, 01:53
Aybediyosun kardeşim nedemek tabiki hatırlıcaz biz extra 350 km yolyaptık dönüşte

emrahss
23.Ağustos.2007, 09:11
haklısın orda çok fazla sosyalleşemedim sitedende uzak olduğum doğru ama biraz daha dikkat etmem lazım haklısın
komutanım kusuruma bakmayın

Estağfurullah bilader, hehehe :cheesy: :cheesy:
Okaaaan, millet unutuyo beni be yaw, gözden uzak, gönülden uzak hesabı :D :D

okan
23.Ağustos.2007, 09:53
sizi unutmak mümkünmü komtanım... arkadaş nickinizden tanıyamamış ... yoksa tanımamasına veya unutmasına imkan yoktur.... 8)

Kino
23.Ağustos.2007, 15:30
sizler kimsiniz acaba

emrahss ve okan nickli arkadaşları tanıyan varmı?? sizler sitemize yeni üye oldunuz galiba

tanışma bölümünde sizlerin başlıklarınızı okuyamadım bir sayfa açsanızda kendiniz tanıtsanız diyordum hani

komutanım falan deniyor birinizde moderatör falan yazılmış avatarının altında

:? :? :? :? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

okan
23.Ağustos.2007, 15:32
sizler kimsiniz acaba

emrahss ve okan nickli arkadaşları tanıyan varmı?? sizler sitemize yeni üye oldunuz galiba

tanışma bölümünde sizlerin başlıklarınızı okuyamadım bir sayfa açsanızda kendiniz tanıtsanız diyordum hani

:? :? :? :? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:Kino baba .. be yavv benn.. :D hani tanımadınmı....samsunlu gariban esnaf... :D :D eskişeerede gelmiştim....heee.. hatırladınmı....gülerken yere yıkılmıştım.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tayfun
23.Ağustos.2007, 23:41
ÖZLEDİM ULEN ALAYINIZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :(

emrahss
24.Ağustos.2007, 09:52
sizler kimsiniz acaba

:? :? :? :? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kino Baba, ben şu toplantı fotoğraflarındaki yeşil tişörtlü, göbeğinin üzerinde bira şişesi taşıyan şişman adamım. Komutan filan yok, arkadaşlar kafa yapıyor, adliyede mübaşirim ben :cheesy:
Demek hatırlayamadın ha :evil: :evil: :x :x :twisted: :twisted:

okan
24.Ağustos.2007, 11:50
mübaşir...... huhhahauhauhauah.. nerdende aklına geldi komtanım yaaa..... :mrgreen: