PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorsiklet Taksiler

Eray Gürman
15.Temmuz.2016, 18:20
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Müşteri taşıyan motosiklet taksiler Motosiklet taksi durakları Trafikte seyreden motosiklet taksiler Ruanda'nın başkenti Kigali'de yoğun trafik nedeni ile ulaşım motosiklet taksiler ile sağlanıyor.

Otobüs ve taksi gibi toplu taşıma araçlarına göre daha düşük maliyetli ve daha hızlı ulaşım sağlayan motosiklet taksiler, Ruandalılar tarafından talep görüyor.

Video https://youtu.be/JmmIEvu0NfI

HuBo
17.Temmuz.2016, 18:46
yaz ayları için mantıklı bir uygulama ama kış aylarında pekde geçerli olacağını sanmıyorum. teşekkürler bu güzel haber için :)

Hiracan
18.Temmuz.2016, 04:12
Herkesin aynı kaskı takması sıkıntı yaratabilir ama pratikte çok güzel uygulama :cheesy:

MUSTAFA48
19.Temmuz.2016, 03:46
bu haber benı benden aldı ben hemen motoruma bozuk para kutusu yapayım cok gezıyorum zaten bos bos gezmemıs olur masraflarımı cıkartırım :)

Ozan
19.Temmuz.2016, 04:14
Bodrum'da, yaz aylari istanbul trafiginden beter oldugu icin degerlendirilebilir

evocan(aj)
21.Temmuz.2016, 23:28
Mantıklı aslında ...yazlık yerler için özellikle ama kask konusu sıkıntı yahu...ıyyykkk hiç hijyenik değil..böüyykk

Legend of universe
05.Ağustos.2016, 19:33
Bizim ülkede pek olabileceğini sanmıyorum

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DenizT
06.Ağustos.2016, 00:25
Aslında mantıklı fikir ama bizim insanımız bu tarz değişik şeyleri pek kaldırmayabilir. Kask konusuna gelirsek nasılsa benim kaskımı başkası takmayacağı için sıkıntı yaşamam ben :) kış ayları düşünecek olursak yazlık bölgeler için yağmurluk güzel olabilir ama kırsal kesimlerde yuruyecegini sanmam çok soğuk olabilir :cheesy: