PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Klasik tarz giyinip chopper kullanmak =)

Alanjaweb
07.Ağustos.2016, 17:04
Arkadaşlar ben kesinlikle spor giyinmeyen kumaş pantolon, gömlek giyinen bir insanım. Günlük yaşam tarzımda klasiktir. Ama chopper tarzı motorlarin hastasıyım ve daytonam var. Hanım diyor bu ne lahana ne perhiz diye. Birde kış gelince direk takım elbise giyiyorum =) benim gibi başka varmı forumda yoksa tek benmiyim :) yoksa ben orjinalmiyim =)

mcirit
08.Ağustos.2016, 10:26
Forumda bilemiyorum ancak, Gentlemen Riders isimli sizin tarzda giyinen motor grupları mevcut..

10Ur1903
08.Ağustos.2016, 11:17
Merhaba ben işim gereği hergün takım elbise giyiyorum işe gidiş ve dönüşlere motorumu takım elbise ile kullanıyorum
Hiç bir rahatsızlık duymuyorum aksi yönde bir tepkide almadım sizede tavsiye ederim.
Yinede rahatsız olursanız
Takım elbisenin ceketini motorun çantasına koyarak gömleğin üzerine deri bir yelek giyebilirsiniz

otisabi
08.Ağustos.2016, 11:19
Hocam ben de iş nedeniyle takım elbise giymek zorunda olan birisiyim. İşim ve evim arası yakın olduğu için yazları hemen hemen her gün motorla gidiyorum. Tek yaptığım yedek ayakkabı taşımak. Motor sürerken rahat ayakkabı giyiyorum. İşe gelince ayakkabımı değiştiriyorum.
Tarz olarak çok uygun olmasa da abes de kaçmadığını düşünüyorum.

Peder
08.Ağustos.2016, 11:32
Sonuçta iş için giyiliyor. Keyfi olsa bile sizin zevkiniz kime ne. Ayrıca takımın klası başkadır :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alanjaweb
08.Ağustos.2016, 13:04
Heyt bee çok mutlu oldum şimdi bi takım elbiseyle foto koyacam buraya. Kış gelsin hele =)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Siyah Adam
08.Ağustos.2016, 13:31
Merhaba ben işim gereği hergün takım elbise giyiyorum işe gidiş ve dönüşlere motorumu takım elbise ile kullanıyorum
Hiç bir rahatsızlık duymuyorum aksi yönde bir tepkide almadım sizede tavsiye ederim.
Yinede rahatsız olursanız
Takım elbisenin ceketini motorun çantasına koyarak gömleğin üzerine deri bir yelek giyebilirsiniz

Aynen Onur abiye katılıyorum. Ceket yerine motor üstündeyken deri yelek güzel olur.