PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Raptor Riders Üye Göksel Özünver (gabriel cash) Hayırlı olsun

CELİL
08.Ağustos.2016, 15:46
Değerli Raptor Riders Ailesi ''İzmir'' Aday Üyemiz Göksel Özünver ''gabriel cash'' kardeşimiz. Adaylık sürecini başarı ile tamamlayıp "Raptor Riders Üye" olmaya hak kazanmıştır.
Kendisini tebrik ediyor, aramıza tekrar hoş geldin diyoruz. 8)

İnşallah birlikte uzun yıllar sürer hayatın tadını ve özgürlüğü birlikte paylaşırız. Dostluğumuz daim ; yolun ve farın hep açık olsun. Kardeşimizin yeleği sırtında paralansın. 8)

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160808/0df707da593a37e9a0188d2dc8c76859.jpg

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160808/f666c04da25fddad683446b31aecaca1.jpg

CaNeR
08.Ağustos.2016, 15:49
Kardeşim hayırlı olsun tebrik ederim aramıza resmi olarak hoşgeldin 8)

spue
08.Ağustos.2016, 15:53
Göksel,
hayırlı olsun, kazasız sorunsuz sürüşlerde üzerinde parıldasın.8)

Coctailozer
08.Ağustos.2016, 15:57
Tebrik ederim dostum 😎

Xperia C3 cihazımdan gönderildi.

Bahadır
08.Ağustos.2016, 16:12
Hayırlı olsun Allah utandırmasın :)

Siyah Adam
08.Ağustos.2016, 16:15
Hayırlı olsun abim 😊😊

ob1kanobi
08.Ağustos.2016, 16:43
Göksel kardeşim, İzmir teşkilattaki emeğin büyük. Hakkınla aldın, gururla taşı. Daima birlikte, kazasız, keyifli kilometreler.

Tugay Güreşen
08.Ağustos.2016, 16:43
Göksel abim, hayırlısı olsun tekrardan nice birlikte kilometrelere :)

detailer
08.Ağustos.2016, 16:44
Hayırlı olsun

Ahmet Ateşler
08.Ağustos.2016, 16:47
Hayırlı uğurlu olsun kardeşim yeleğin sırtında paralansın

Ufuk_
08.Ağustos.2016, 16:48
Ailemize resmi olarak hosgeldin her zaman birlikte keyifli sürüşler :Rockn Roll:

Kadir Yıldız
08.Ağustos.2016, 16:55
Göksel Abim hayırlı uğurlu olsun üstünde eskisin

Erman
08.Ağustos.2016, 16:57
Hayırlı olsun yakışmış :) :)

Bypale
08.Ağustos.2016, 17:07
Göksel hayırlı olsun. Sırtında eskisin kardeşim 8)

aidikurt
08.Ağustos.2016, 17:11
Göksel kardeşim hayırlı ugurlu olsun.Patchin ve yelegin sırtında paralansın.

gabriel cash
08.Ağustos.2016, 17:11
Bu konuda birkaç bir şey yazmak istiyorum müsaadenizle :)

foruma kayıt olduktan birkaç dakika sonra telefonum çalıyordu, numarayı da tanımıyordum. "of yine hangi müşteri arıyor" diye açtım telefonu ama arayan İzmir il başkan yardımcısı Burak kardeşimizdi. O gün sanırım yaklaşık 10 dakika kadar konuştuk telefonda. Daha ilk dakikadan "ne kadar samimi insanlarmış" bunlar demeye başladım, daha sonra yaşayacaklarımı hesaba katmadan.

Birkaç gün sonra buluşma vardı, tesadüf bu ki Alper başkan da katılıyormuş. Hatta forumda "İlk buluşmada kurucu başkanla tanışmak herkese nasip olmaz" gibi şeyler yazıldı. Gözümde öyle bir başkan canlandı ki, Sons of Anarchy başkanı gibi bir şey bekliyorum haliyle :) buluşma günü derken Tuğrul mesaj attı. Onunla da 1 saat falan mesajlaştık, sanki uzun zamandır arkadaş gibiydik. Biraz daha muhabbet etsek "kanka pes atalım bi ara ya" moduna girecektik :)

Buluşma günü Almanca kursumu ekerek gittim. Daha önce tanıdığımdan dolayı direkt Burak ile konuşmaya başladık. Derken diğerleriyle, derken geri kalanlarla... Başkanlar ve koordinatör girdi içeri. Anaaa, başkan senin benim gibi birisiymiş ya lan :) derken uzun ve koyu bir muhabbete başladık. Muhabbet arasında "insanlar sosyalleşmek için çok ciddi paralar ödüyorlar ve bu sosyalleşme çabaları tamamen maddiyata dayalı" dedim. Cidden de öyleydi. Yok yoga kursu, yok tracking etkinliği, yok hadi dağa tırmanalım etkinliği vs. ve hiçbirinde böyle dayanışma, yardımlaşma ve en önemlisi bu samimiyet yok. üstelik bedava" demiştim. daha ilk buluşmamda bunlar çıktı ağzımdan.

Derken giderek İzmir teşkilatının içinde daha çok yer almaya başladım. Öyle ki buluşma günleri Almanca kursum olmasına rağmen erkenden çıkıp gidiyordum. Her üyeyi ayrı ayrı sevmeye başladım. Yardıma ihtiyacım olduğunda ellerinden geleni yapan, yapacaklarına emin olduğum bu insanlara elimden geldiğinde yardımcı olmaya başladım ben de. Güzel şeylerdi bunlar. Karşılık beklemeden yardım etmek/yardım istemek. Yardıma ihtiyacın olduğunda birisinin elini uzatacağından emin olmak. Şu zamanlarda aranıp da bulunamayan şeylerdir bunlar bana göre.

Tam üyelik aldığım gün kurmak istediğim ancak kuramadığım cümleyi burada tamamlayayım. İşin patch kısmı olayın nişanesi, vitrini. Bu teşkilattaki birlikteliği, dayanışmayı, yardımlaşmayı, samimiyeti seviyorum. Ve tüm bunları yelekle taçlandırdığım için de çok mutluyum. Umuyorum ki daha uzun yıllar bu teşkilatın içinde yer alır, daha çok zaman bu insanlarla aynı yolu paylaşırız.

Herkese, başkanından gruba yeni girmiş kardeşlerimize kadar herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Ama ben ve benden sonraki herkesle tek tek ilgilenen İzmir grubuna da ayrı bir parantez açarak ayrı bir teşekkür ederim. İzmir milliyetçiliği burada da kendisini göstersin biraz :) Ayrıca çekirdek değil çiğdem :)

Eray Gürman
08.Ağustos.2016, 17:20
tebrikler, hayırlı uğurlu olsun, daim olsun, sırtında eskitmek nasip olsun.

ckaraca
08.Ağustos.2016, 17:28
Kardeşim hayırlı olsun, sırtında paralansın.

HuBo
08.Ağustos.2016, 17:34
dostum hayırlı uğurlu olsun patchin sırtında paralansın birlikte nice kilometrelere inşallah :)

K.Erkut
08.Ağustos.2016, 18:24
Hayırlı olsun Göksel. Yeleğin sırtından hiç çıkmasın.

Can Akkuzuluoglu
08.Ağustos.2016, 18:53
Göksel kardeşim hayırlı olsun yelegin ve patchin[emoji106][emoji106]

Sent from my iPhone using Tapatalk

evocan(aj)
08.Ağustos.2016, 18:56
Bu konuda birkaç bir şey yazmak istiyorum müsaadenizle :)

foruma kayıt olduktan birkaç dakika sonra telefonum çalıyordu, numarayı da tanımıyordum. "of yine hangi müşteri arıyor" diye açtım telefonu ama arayan İzmir il başkan yardımcısı Burak kardeşimizdi. O gün sanırım yaklaşık 10 dakika kadar konuştuk telefonda. Daha ilk dakikadan "ne kadar samimi insanlarmış" bunlar demeye başladım, daha sonra yaşayacaklarımı hesaba katmadan.

Birkaç gün sonra buluşma vardı, tesadüf bu ki Alper başkan da katılıyormuş. Hatta forumda "İlk buluşmada kurucu başkanla tanışmak herkese nasip olmaz" gibi şeyler yazıldı. Gözümde öyle bir başkan canlandı ki, Sons of Anarchy başkanı gibi bir şey bekliyorum haliyle :) buluşma günü derken Tuğrul mesaj attı. Onunla da 1 saat falan mesajlaştık, sanki uzun zamandır arkadaş gibiydik. Biraz daha muhabbet etsek "kanka pes atalım bi ara ya" moduna girecektik :)

Buluşma günü Almanca kursumu ekerek gittim. Daha önce tanıdığımdan dolayı direkt Burak ile konuşmaya başladık. Derken diğerleriyle, derken geri kalanlarla... Başkanlar ve koordinatör girdi içeri. Anaaa, başkan senin benim gibi birisiymiş ya lan :) derken uzun ve koyu bir muhabbete başladık. Muhabbet arasında "insanlar sosyalleşmek için çok ciddi paralar ödüyorlar ve bu sosyalleşme çabaları tamamen maddiyata dayalı" dedim. Cidden de öyleydi. Yok yoga kursu, yok tracking etkinliği, yok hadi dağa tırmanalım etkinliği vs. ve hiçbirinde böyle dayanışma, yardımlaşma ve en önemlisi bu samimiyet yok. üstelik bedava" demiştim. daha ilk buluşmamda bunlar çıktı ağzımdan.

Derken giderek İzmir teşkilatının içinde daha çok yer almaya başladım. Öyle ki buluşma günleri Almanca kursum olmasına rağmen erkenden çıkıp gidiyordum. Her üyeyi ayrı ayrı sevmeye başladım. Yardıma ihtiyacım olduğunda ellerinden geleni yapan, yapacaklarına emin olduğum bu insanlara elimden geldiğinde yardımcı olmaya başladım ben de. Güzel şeylerdi bunlar. Karşılık beklemeden yardım etmek/yardım istemek. Yardıma ihtiyacın olduğunda birisinin elini uzatacağından emin olmak. Şu zamanlarda aranıp da bulunamayan şeylerdir bunlar bana göre.

Tam üyelik aldığım gün kurmak istediğim ancak kuramadığım cümleyi burada tamamlayayım. İşin patch kısmı olayın nişanesi, vitrini. Bu teşkilattaki birlikteliği, dayanışmayı, yardımlaşmayı, samimiyeti seviyorum. Ve tüm bunları yelekle taçlandırdığım için de çok mutluyum. Umuyorum ki daha uzun yıllar bu teşkilatın içinde yer alır, daha çok zaman bu insanlarla aynı yolu paylaşırız.

Herkese, başkanından gruba yeni girmiş kardeşlerimize kadar herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Ama ben ve benden sonraki herkesle tek tek ilgilenen İzmir grubuna da ayrı bir parantez açarak ayrı bir teşekkür ederim. İzmir milliyetçiliği burada da kendisini göstersin biraz :) Ayrıca çekirdek değil çiğdem :)
Öncelikle raptor riders klüp nişanın (patch)hayırlı uğurlu olsun...
o kadar güzel anlatmışsın ki işte benim de KARDEŞLİK diye tanımlama nedenlerim bu dedim okurken.bu güzel not için de ayrıca tevibrik ediyorum...
Hayırlı uğurlu olsun...güvenli ve sonsuz sürüşler diliyorum

EVREN
RaptorRiders Bodrum

DenizT
08.Ağustos.2016, 19:26
Abi hayırlı uğurlu olsun patch'in :) sırtında eskisin İnşallah yüzyüze de imkanımız olur seninle :cheesy:

10Ur1903
08.Ağustos.2016, 20:24
Hayırlı olsun kardeşim sırtında paralansın

Hiracan
08.Ağustos.2016, 21:19
Abi hayırlı olsun patchin. İnan ilk telefon konuşmamda ilk buluşmada ayni duyguları ben de yaşadım. İnanilmaz bir samimiyet ve yardımlaşma hakim ki bu yüzden buluşma kaçırmamaya özan gösteriyor herkes. Sırtında paralansın:Rockn Roll:

Fatal
08.Ağustos.2016, 22:03
Hayırlı olsun agaa sırtında paralansın :)

Ali ÜNVERDİ
08.Ağustos.2016, 22:18
Göksel yeleğin ve pach in hayırlı olsun. Mutlu günlerde sür sağlıkla.

Rednexi
08.Ağustos.2016, 23:34
Tebrikler hayırlı olsun :)

FouL
08.Ağustos.2016, 23:37
Ovvv harika tebrikler

Ozan
09.Ağustos.2016, 02:39
Hayırlı olsun Goksel. Sirtinda paralansin.

tbaylan
09.Ağustos.2016, 07:54
Goksel patch verilirken orada olup sirtini sivazlamak isterdim ama kurulus yildonumu kutlamalarina kaldi artik:) hayirli ugurlu olsun guzel insan, Allah utandirmasin, hep birlikte kazasiz belasiz nice kilometrelere8)

karakalem
09.Ağustos.2016, 20:13
Külübümüze , buluşmamıza geldiğin ilk günder itibaren gerek samimiyetinle gerekse bizlere vermiş olduğun güvenle , çoktan hak etmiştin zaten patclerini. Tekrar ailemize hoşgeldin, tekrar kardeşliğimize hoşgeldin. Yeleğin ve patchin sırtında eskisin, Allah kaza bela göstermesin. Birlikte daha uzun seneler yol yapıcağız. Almanya'ya falan göndermeyiz seni. Gitsen de yeleğin yine sırtında olacaktır eminim.

Bu arada çiğdem değil, çekirdek.

Bradiaga
12.Ağustos.2016, 10:03
Vay vay vay yine döktürmüş adamım. Hayırlı ugurlu olsun. Sırtında paralansın.

Ömer
12.Ağustos.2016, 10:30
Hayırlı olsun...

Agahgezgin
12.Ağustos.2016, 10:35
Hayırlıolsun tekerin düzbasın benimki yomuk gidiyor😀

Legend of universe
14.Ağustos.2016, 20:55
Hayırlı uğurlu olsun darısı benim başıma :)

MUSTAFA48
14.Ağustos.2016, 21:43
hayırlı olsun :)

bronks
14.Ağustos.2016, 23:27
Hayırlı olsun. Tekerin düz bassın :)

Ferhat BASTEM
15.Ağustos.2016, 14:49
Göksel kardeşim, hayırlı uğurlu olsun. Allah tekerine taş değdirmesin.

Dalay
15.Ağustos.2016, 19:07
Hayırlı olsun tebrikler 👍👍🤘

zebani
16.Ağustos.2016, 11:13
hayırlı olsun göksel. darısı başıma. amin :)

aslantürk34
14.Ekim.2016, 12:05
Hayirli olsun darisi basimiza inşallah 😆

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi