PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : XVS650 Dtag Star nasil bilirsiniz?

BLUEBORAN
09.Ağustos.2016, 00:00
Merhabalar, siz degerli arkadaslara, büyüklere bir sorum var. Mctden kurtulup, xvs650 dragstar alma ihtimali var. Takas yapacagiz. 2005 model 25bin kmde. Bu marka ve modelde dikkat etmem gereken bir sey var mi? Neresine nasil bakayim? Bu motorda beni ne uzer? Yada uzebilir? Gorusmek uzere selamlar.

FouL
09.Ağustos.2016, 00:15
Tabiki yamaha ama MCT den yamaha ya geçmek servis ve yedek parça olarak dağ gibi bir fark var iyi bir usta ya göstermeden almamanizi öneririm. 2005 model bir makineye göre 25k çok az geldi bana kmsi.. yine dragstar kullanan arkadaşlar seni daha iyi aydinlatir eminim.. MCT yi dragstar ile kim takas ta alcak ilginç : )

BLUEBORAN
09.Ağustos.2016, 00:44
Tesekkurler Foul ilginiz icin,
Evet mctden sonra Yamaha eminim tuzlu olacak. Ama mct ile de yol yapilmiyor. 100 km/saat ten sonra sanki baska bi boyuta geciyorsunuz. 10 dakika sonra ayak bileklerinizden ellerinize kadar her yeriniz uyuşuyor. Bir de mctnin elinizde kalacakmis, elinizde patlayacakmis hissi dusuncesi. Ama guzel yanlari da yok degil. Her yerde herkeste istediginiz parcasi malzemesi var, eli anahtar tutan herkes heryerini sokup takabilir. Butun bunlar bir tarafa atlayayim yol yapayim diyorsun 80 km/saat ile yol da bitmiyo, zevkte cikmiyo. Uzun lafin kisasi mctyi bu sebeplerden degistirmek istiyorum. Bakalim neler olacak. Tekrar tesekkurler.

Rednexi
09.Ağustos.2016, 02:06
hayırlısı olsun bakalım :)

berkehrercan
09.Ağustos.2016, 11:43
Safti saglamsa çekişi iyiyse sorun olmaz.Yetkili servise baktirip al ne motorlardan neler cikiyor.25 bin km yalandir ama motor temizse önemli değil.Kacinci sahibi adam onu da öğren. İlani atarsan ona da yorum yaparız

BLUEBORAN
09.Ağustos.2016, 13:12
Tesekkurler berkehrercan ilginiz icin.
sahibinden.com da gaziantepte, 2005 model 21500 tl fiyati var. ayni kisinin ayni motor icin iki tane ilani var. sizin fikriniz de cok onemli siz de bir dragstar sahibisiniz. tum bakimlarini yaptirmis. şaftin bakimini da yaptirdigini soyledi. tekrar tesekkur ederim.