PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 150 lik motorda boru egzoz

Legend of universe
09.Ağustos.2016, 00:13
Arkadaşlar bodrum teşkilatı biliyor zaten bende mondial 150 sentor var susturucu çıkardım ama ses hiç yok yinede boru egzoz nasıl olur bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

evocan(aj)
09.Ağustos.2016, 00:15
İyi de mercimeki yaz sonunda değiştireceksek niye egzozu ile oynuyoruz?

EVREN
RaptorRiders Bodrum

Legend of universe
09.Ağustos.2016, 00:57
O zamana kadar kullanmak için olmasın :) bide köyceğiz festivaline sessiz sedasız gitmek istemiyorum :)

DenizT
09.Ağustos.2016, 01:28
Abi şimdi senin egzozu boru yaparsak çok fazla ses çıkar gibime geliyor hani deyim yerindeyse apachi gibi olur :shock:

MUSTAFA48
09.Ağustos.2016, 01:42
abı tam olarak motorunun sesını alamadım calısması rolantısı egzos kapalıyken nasıl ses verıyor onlara bakmak lazım daha sonra ılerkı asamada boru egzos kararı dusunuruz

Siyah Adam
09.Ağustos.2016, 01:43
Abi şimdi senin egzozu boru yaparsak çok fazla ses çıkar gibime geliyor hani deyim yerindeyse apachi gibi olur :shock:

Erdinç abim bak herkes seninle uğraşıyor bu aralar niye acaba apachi falan 😂 Bence hoş çıkar sesi abi ama onu oraya görüntüsü abest durmadan nasıl yapıcaz.

Rednexi
09.Ağustos.2016, 02:03
https://youtu.be/-v98mSjNrfc

kendi 150 lilik klasiğimdeki ses buydu düz boru vardı + susturucu vs vs :) bu arada kanal benim abone olmadıysanız beklerim :)

Legend of universe
09.Ağustos.2016, 03:07

Şimdi canım benim apaçi ney la :)

Legend of universe
09.Ağustos.2016, 03:08
abı tam olarak motorunun sesını alamadım calısması rolantısı egzos kapalıyken nasıl ses verıyor onlara bakmak lazım daha sonra ılerkı asamada boru egzos kararı dusunuruz

Mustafacım senin motorun seainden benimkini duymazsın tabi :)

evocan(aj)
09.Ağustos.2016, 03:09
http://youtu.be/ej_BXWaqVdY

Ben tam olarak bu sesi istiyorum yapabilir miyiz acep :)

EVREN
RaptorRiders Bodrum

Legend of universe
09.Ağustos.2016, 03:12
Erdinç abim bak herkes seninle uğraşıyor bu aralar niye acaba apachi falan 😂 Bence hoş çıkar sesi abi ama onu oraya görüntüsü abest durmadan nasıl yapıcaz.

Banada öyle geliyor ama acaba nasıl olur diyede düşünmüyor değilim

Legend of universe
09.Ağustos.2016, 03:13
https://youtu.be/-v98mSjNrfc

kendi 150 lilik klasiğimdeki ses buydu düz boru vardı + susturucu vs vs :) bu arada kanal benim abone olmadıysanız beklerim :)

Çok teşekkür ederim seve seve abone olurum

Legend of universe
09.Ağustos.2016, 03:17

EVREN
RaptorRiders Bodrum
Aşkım madem öyle motora ses sistemi yapıp her yerde bunu çalıcam bangır bangır sen kaşındın hadi bağalım

evocan(aj)
09.Ağustos.2016, 03:18
Aşkım madem öyle motora ses sistemi yapıp her yerde bunu çalıcam bangır bangır sen kaşındın hadi bağalım
Sıkıntı yok "yerinde sürüş dansı"yapa yapa gideriz...deri şapkalarımız ve gözlüklerimizde var yipppaaa

EVREN
RaptorRiders Bodrum

Legend of universe
09.Ağustos.2016, 03:20
Sıkıntı yok "yerinde sürüş dansı"yapa yapa gideriz...deri şapkalarımız ve gözlüklerimizde var yipppaaa

EVREN
RaptorRiders Bodrum

Sen kaşındın tamam ulen hakkat kafayı yedi hatun

Oguz
09.Ağustos.2016, 05:04
Bence boru güzel olur abi denemeni öneririm. Bi v motor olmasa da şimdiki sesinden çok çok güzel olacaktır

DenizT
09.Ağustos.2016, 05:12

EVREN
RaptorRiders Bodrum

Yapılabilir ablacım sen yeterki iste :cheesy: tamamen kapalı ses çıkmayan bir egzoz takarız sonra güçlü ve kaliteli 8-10tane hoparlör koyarız ondan sonrada motorun çalışmasına göre otomatik ayarlanan flaşör gibi bişey koyarız olur :shock:

Yani sen yeterki iste Türk insanının elinden herşey gelir 8)

Legend of universe
09.Ağustos.2016, 05:28

Çıksın işte ne güzel :)

Legend of universe
09.Ağustos.2016, 05:29
Bence boru güzel olur abi denemeni öneririm. Bi v motor olmasa da şimdiki sesinden çok çok güzel olacaktır

Deneyeceğim kardeşim

Legend of universe
09.Ağustos.2016, 05:30
Yapılabilir ablacım sen yeterki iste :cheesy: tamamen kapalı ses çıkmayan bir egzoz takarız sonra güçlü ve kaliteli 8-10tane hoparlör koyarız ondan sonrada motorun çalışmasına göre otomatik ayarlanan flaşör gibi bişey koyarız olur :shock:

Yani sen yeterki iste Türk insanının elinden herşey gelir 8)

Çok yaratıcısın deniz

evocan(aj)
09.Ağustos.2016, 12:12
Ahahahah yaşasııın mercimekten crazy frog sesi çıkartıcaz yeppaaaa

EVREN
RaptorRiders Bodrum

Legend of universe
10.Ağustos.2016, 20:21
Ahahahah yaşasııın mercimekten crazy frog sesi çıkartıcaz yeppaaaa

EVREN
RaptorRiders Bodrum

Aşkım konunun suyunu çıkardın yaw :)

evocan(aj)
10.Ağustos.2016, 20:21
Team sustum :)

EVREN
RaptorRiders Bodrum

Ozan
10.Ağustos.2016, 21:45
Motorunla birlikte tel nosunu verdigim bulent ustaya git, beni soyle, ver motoru bulente otur orda bekle. Olay bu

Legend of universe
10.Ağustos.2016, 23:44
Team sustum :)

EVREN
RaptorRiders Bodrum

Aferim aşkım

Legend of universe
10.Ağustos.2016, 23:45
Motorunla birlikte tel nosunu verdigim bulent ustaya git, beni soyle, ver motoru bulente otur orda bekle. Olay bu

Teşekkür ederim şefim aradım gidicem yanına