PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Site Server Değişimi

aidikurt
11.Ağustos.2016, 11:48
Sevgili RaptorRiders Ailesi.
İlk aşama olan Server değişimimizi yaptık.
Site ilk bakışta server değişimi nedeniyle hızlandı.Ve stabil çalışıyor ufak tefek hatalar çıktı hemen müdahele edip düzelttik.

Sizden ricam forumda herhangibir hata yada olumsuzluk ile karşılaşırsanız bana forumdan yada whatsup'tan yada cep telefonumdan acil dönüş yapmanızdır.

Saygılarımla

Cep Tel: 0532 737 45 26

CELİL
11.Ağustos.2016, 11:57
Bu arada server değşimi için gereken parayı kredi kartından ödedik kart ödemesine kadar gereken parayı kısa sürede toplamamız gerekiyor herkesin desteğini bekliyoruz
Gereken para : 1500 tl gibi
Toplanan para : 600 tl gibi

bronks
11.Ağustos.2016, 18:10
Site gayet hızlı ellerinize saglik

aidikurt
13.Ağustos.2016, 07:54
Arkadaşlar RaptorRiders Forumlamalarının güncellemeleri son gaz devam ediyor bilginize.
Vbulletin Versiyonumuzda güncellenmiştir.
Şimdi biraz görsellik katmak için çalışmalar yapıcam bilginize.
Bizi izlemeye devam edin :)

aidikurt
13.Ağustos.2016, 11:21
arkadaşlar karşınızda nasıl bir ekran görüntüsü var paylaşabilirmisiniz lütfen?

gabriel cash
13.Ağustos.2016, 11:33
https://s10.postimg.org/gotpvtmk5/Ekran_Al_nt_s.jpg (https://postimg.org/image/gotpvtmk5/)

Ali ÜNVERDİ
13.Ağustos.2016, 11:51
Harika olmuş eline sağlık görsellik ve hız mükemmel.

Ali ÜNVERDİ
13.Ağustos.2016, 12:02
Başkan topiklerde ad ve soyadlar çıkmıyor.

Ali ÜNVERDİ
13.Ağustos.2016, 12:22
Alper başkan birde ana syfada konu başlıkları kalın yazılar beyaz renk sanki boğuluyor gibi siyah veya koyu uygun bir renk denesen nasıl olur acaba

CELİL
13.Ağustos.2016, 12:48
Yeni görsele alışamadım çok farklı geliyor ben eski görselemi dönsek diyorum eskisi daha detaylı ve gelişmişti bu çok basit kaldı

Coctailozer
13.Ağustos.2016, 13:00
eski görsel daha iyi ve dteyalı görünüyordu. bu arayüzde güzel olmuş. bunun üstünden gidilebilir. örneğin alt başlıklar daha göze çarpıcı görünüyordu. örneğin: motorsiklet tarzları: regal raptor, enduro, vs. bu başlıklar alt altaydı görsel olarak daha etkiliydi. bunun dışında forumda olması gereken ama olmayan bir şey: bir başlık açtığımızda ona gelen cevapları yada cevap verdiğimiz başlıkların bildirimini alamıyoruz. tek tek tek bakmamız gerekiyor. forum eklentilerinde olması gerekir. bir yanıt vs. geldiğinde bize bildirim gelmeli.

Bypale
13.Ağustos.2016, 13:15
Grubumuzun ismi pencereden çok taşmış. Bence bu görseli bozmuş. Ayrıca raptorun sonundaki r küçük olsa yada riders ın sonundaki s büyük olsa daha görsel olur. Genel anlamda değişiklik hoş olmuş ama. Ufak rötüşlarla dahada güzel olur. Bazen değişiklikler iyidir 8) 8)

aidikurt
13.Ağustos.2016, 13:17
eski görsel daha iyi ve dteyalı görünüyordu. bu arayüzde güzel olmuş. bunun üstünden gidilebilir. örneğin alt başlıklar daha göze çarpıcı görünüyordu. örneğin: motorsiklet tarzları: regal raptor, enduro, vs. bu başlıklar alt altaydı görsel olarak daha etkiliydi. bunun dışında forumda olması gereken ama olmayan bir şey: bir başlık açtığımızda ona gelen cevapları yada cevap verdiğimiz başlıkların bildirimini alamıyoruz. tek tek tek bakmamız gerekiyor. forum eklentilerinde olması gerekir. bir yanıt vs. geldiğinde bize bildirim gelmeli.
Valla temayı baya bir geliştiricez.Bu sadece ham hali sade hali eklentiler falan daha eklenmedi.
Burdan isteklerinizi fikirlerinizi yazarsanız seviniriz.Ona göre hep birlikte geliştiririz.

aidikurt
13.Ağustos.2016, 13:18
Grubumuzun ismi pencereden çok taşmış. Bence bu görseli bozmuş. Ayrıca raptorun sonundaki r küçük olsa yada riders ın sonundaki s büyük olsa daha görsel olur. Genel anlamda değişiklik hoş olmuş ama. Ufak rötüşlarla dahada güzel olur. Bazen değişiklikler iyidir 8) 8)
ekran goruntusunu atarmısın kardeşim
ve nasıl giridğini söylersen sevınırım cep tellemı bılgısayrlamı

Cep telefonumu biliyorsunuz
0532 737 45 26
herkes whats uptan ne gordugunu hataların ekran goruntulerını atabılır

aidikurt
13.Ağustos.2016, 13:44
Bu arada arkadaşlar
Vbulletin Tema önerisi olanlar burdan paylaşabilir.

HuBo
13.Ağustos.2016, 13:50
Sade ve hoş bir tema olmuş diğer temaya göre daha oturaklı duruyor gözüme çarpan logo sol tarafa dayalı olmuş logoyu ortalarsak daha hoş olacağını düşünüyorum. Ayrıca başkanım bir daha flash yapmayalım logo kısmında :)

Coctailozer
13.Ağustos.2016, 14:24
http://i.hizliresim.com/5YpW3j.png (http://hizliresim.com/5YpW3j)

motorumuzunda o bölüğmde bulunası güzel oluyordu. ayrıca foto yüklemek için bir eklenti yok. başka yerden link aracılığıyla olabiliyor :)

aidikurt
13.Ağustos.2016, 15:03
http://i.hizliresim.com/5YpW3j.png (http://hizliresim.com/5YpW3j)

motorumuzunda o bölüğmde bulunası güzel oluyordu. ayrıca foto yüklemek için bir eklenti yok. başka yerden link aracılığıyla olabiliyor :)

motosiklet modeli zaten var ?

Coctailozer
13.Ağustos.2016, 16:29
motosiklet modeli zaten var ?

motosiklet bölümü var profilde çıkıyor ama forum yanıtlarında da görünüyordu. şu an o yok

Gezgindelikanlı
13.Ağustos.2016, 21:54
Gayet başarılı olmuş eline koluna sağlık

gabriel cash
14.Ağustos.2016, 00:07
başkan sekme logosu (favicon) vBullettin logosu. fark etmişken yazayım istedim :)

aidikurt
14.Ağustos.2016, 00:37
başkan sekme logosu (favicon) vBullettin logosu. fark etmişken yazayım istedim :)
eyvallah kardeşim düzeltiyorum.

Fatal
14.Ağustos.2016, 00:51
forum harika olmuş ilk girince şaşırdım ulan bizim adımızda bizim logomuzu kullanarak site yapmışlar dedim bi baktım yav bu bizim site
ben şok ben iptal resmen harika ötesi olmuş emeği geçenlerden allah razı olsun elerine sağlık :) 8)8)8)8)

Ferhat BASTEM
14.Ağustos.2016, 10:38
Başkan ellerine sağlık8)

Fatal
14.Ağustos.2016, 13:37
Tapatalkda sorunmu var
Sürekli ağ sorunu diyo konu yönetici tarafından silinmiş kaldırılmış gibi şeyler diyor ???

aidikurt
15.Ağustos.2016, 10:46
Evet arkadaşlar düşüncelerinizi alayım sıkıntı sorun veya suda olsa iyi olurdu isteklerinizi alayım

Agahgezgin
15.Ağustos.2016, 11:05
Ben resim atamıyom

Seçkin-67
15.Ağustos.2016, 13:05
Arama çalışmıyor

ob1kanobi
15.Ağustos.2016, 13:28
Tapatalk kullanımı rahatlık sağlıyor. Şu anda çalışmadığı için normal mobil browserdan giriyorum. Bu arada bu rampalar eskisine göre mobil browserda çok daha uyumlu.

aidikurt
15.Ağustos.2016, 13:30
Arama çalışmıyor
Arama gayet düzgün çalışıyor .
Başka birseydenmi bahsettin yoksa
0532 737 45 26 arayabilirsin beni

aidikurt
15.Ağustos.2016, 13:31
Ben resim atamıyom
nasıl bir hata alıyorsun?

aidikurt
15.Ağustos.2016, 13:34
Düzeltildi kontrol edersin sende

Seçkin-67
26.Ağustos.2016, 13:34
Başkan eski forumda ana sayfada en altta "forumları okundu kabul et" sekmesi vardı bunuda ekleyebilirmiyiz