PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RaptorRiders Youtube Kanalı

karakalem
11.Ağustos.2016, 16:01
RaptorRiders Resmi Youtube Kanalımız hizmetimize açılmıştır. Kanalın asıl hak sahibi Başkanlarımız olup, kanalın yönetimiyle Göksel Özünver (gabriel cash) kardeşimiz ilgilenecektir. Kendisine de ayrıca teşekkür ediyoruz emekleri için.

Paylaşılmasını istediğiniz her türlü sürüş , etkinlik videosunu Göksel kardeşimizin e-mailine gönderebilirsiniz.

E-mail; gokselozunver@gmail.com

Şimdiden hepimize hayırlı uğurlu olsun.

Youtube Kanalı linki ;

https://www.youtube.com/channel/UCVYdBVWenqO8fpuOCyjEs_g

aidikurt
11.Ağustos.2016, 16:08
İlgi , alaka ve emekleriniz için çok teşekkürler.
İyiki varsınız .

aidikurt
11.Ağustos.2016, 16:10
arkadaşlar elinde RaptorRiders 'la ilgili video olan lütfen göndersin.
gokselozunver@gmail.com

10Ur1903
11.Ağustos.2016, 16:14
Facebook sayfamızdaki videoları alabilirsiniz herkez Oray'a atıyor videoları zaten

gabriel cash
11.Ağustos.2016, 16:27
Öncelikle hepimize hayırlı olsun :)

Tüm gönderilerin kulüp adına tek bir merkezden yapılması adına böyle bir kanal açıldı. Tabi bu bireysel anlamda video paylaşılamaz anlamına gelmiyor. Sadece teşkilat olarak katılan etkinlikler ya da teşkilata özel hazırlanan videoların bireysel hesaplar yerine kurumsal bir Youtube kanalından yayınlanmasının hem daha derli toplu, hem de kulüp imajı için daha faydalı olacağı düşünüldü.

Bu bağlamda şimdiye kadar farklı hesaplarda yayınlanmış nitelikli videolar indirilerek üzerine logo ve/veya müzik eklenmesiyle birlikte yeni hesaptan yayınlanacaktır. Şayet bu durumu sakıncalı bulanlar, videosunun yeni hesapta yayınlanmasını istemeyenler irtibata geçebilir.

Bundan sonraki videolar ya da yayınlanması istenen videolar için ise gokselozunver@gmail.com adresine mail atılabileceği gibi büyük boyutlu videolar için ise google drive, yandex disk, wetransfer gibi platformlara yükleme yapılarak link mail atılabilir.

Her zaman yaptığımız gibi youtube kanalı konusunda da güzel şeyler çıkacağına inanıyor ve herkesin ilgisini rica ediyorum :) Son olarak da konuyla ilgilenen, desteğini veren başkanlar ve İzmir il yöneticileri başta olmak üzere herkese şimdiden teşekkür ederim. Tekrar hepimize hayırlı olsun, paylaşımımız bol olsun :)

CELİL
11.Ağustos.2016, 16:33
Hepimize Hayırlısı olsun youtube kanalı ile gabriel cash '' Göksel "arkadaşımız ilgilenecektir emekleri için Teşekkürler 8)

bronks
11.Ağustos.2016, 18:08
Abone olundu . Hayırlı olsun :)

Eray Gürman
11.Ağustos.2016, 20:10
hayırlı olsun , yavaş yavaş kalıcı özellikleri edinmekteyiz daim olsun herşey gönlümüzce olsun.

Rednexi
11.Ağustos.2016, 20:12
Hayırlı uğurlu olsun :) iki kanalımdanda abone oldum :artiz:

Ömer
12.Ağustos.2016, 10:29
Hepimize hayırlı olsun

RUSBERK
12.Ağustos.2016, 10:33
Hayırlı olsun ama boş kalmasın dolduralım lütfen

aycanblmts
12.Ağustos.2016, 11:19
Arkadaşlar iki tane kanal var ikisinde de raptorriders yazıyor. ??

Ferhat BASTEM
12.Ağustos.2016, 11:27
Hayırlı uğurlu olsun. Profesyonel bir adım daha atıldı 8) Benim kamerada bir şeyler var ama bilgisayarım olmadığı için göz atamadım :) Son festivalde de çekim yapmıştık. Kısa zamanda ulaştıracağım ;)

aycanblmts
12.Ağustos.2016, 11:32
küçük de olsa bir video da benden.

gabriel cash
12.Ağustos.2016, 11:36
Arkadaşlar iki tane kanal var ikisinde de raptorriders yazıyor. ??

direkt link üzerinden ulaşabilirsin kardeşim.

CELİL
12.Ağustos.2016, 11:43
Görkem alttaki linkteki intro'muzu yeni sayfa kapağına koyabilirmiyiz 8)
Ayrıca diğer gurup videolarınmızıda yeni sayfaya aktarabiliyormuyuz 8)

https://www.youtube.com/watch?v=Ks8W8LExKtA

aycanblmts
12.Ağustos.2016, 11:44
sağol kardeşim ben de buna abone oldum. doğru adres..

gabriel cash
12.Ağustos.2016, 11:45
Görkem alttaki linkteki intro'muzu yeni sayfa kapağına koyabilirmiyiz 8)
https://www.youtube.com/watch?v=Ks8W8LExKtA

Celil abi video görüntülenemiyor. Sanırım alper başkana bildirmekte fayda var :) eğer ki tahmin ettiğim intro ise indirdim ben onu, direkt yayınlarım şimdi :)

https://s10.postimg.org/n4yjlv5jp/Ekran_Al_nt_s.jpg (https://postimg.org/image/n4yjlv5jp/)

CELİL
12.Ağustos.2016, 11:48
Bende görülüyor sayfayı yenileyip tekrar bir dene istersen

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160812/6d97b8e3e5af8a8ed37bbe2f6225c942.jpg

gabriel cash
12.Ağustos.2016, 11:50
Bende görülüyor sayfayı yenileyip tekrar bir dene istersen

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160812/6d97b8e3e5af8a8ed37bbe2f6225c942.jpg

Yok abi bende görüntülenemiyor, sanırım benim tarayıcımla alakalı bir sorun, başka tarayıcılarla bir denerim.

introyu yüklemeye başladım şu anda. diğer videoların tamamına yakınını çektim Youtube'dan. Zamanla hepsini teker teker yükleyeceğim. Belki birkaç tanesinden kolaj videolar da yapabilirim.

Agahgezgin
12.Ağustos.2016, 12:07
Hayırlı olsun

Dalay
12.Ağustos.2016, 13:20
Intro güzel olmuş elinize sağlık 👍👍

WOLF
12.Ağustos.2016, 13:38
elimdeki videoları topluyorum. en kısa zamanda göndereceğim.

HuBo
12.Ağustos.2016, 14:04
RaptorRiders için hayırlısı olsun bendede bir video var bodrum buluşmasından koordinatörümüzün geldiği zamandan en kısa zamanda ulaştırırım. Başarılarımızın devamını dilerim..

gabriel cash
14.Ekim.2016, 16:06
Arkadaşlar YouTube kanalımızda kendimize özel domain alabilmemiz için en az 100 abone gerekmektedir. An itibarıyla 58 abone bulunmaktadır. Abone olmayanlar olursa kendi adımızda domainimizi alabiliriz :)

Tugay Güreşen
14.Ekim.2016, 16:32
Konuyu yukarıya taşıyalım :) Abone olun ! :)

aslantürk34
14.Ekim.2016, 16:48
Grubumuza hayirli olsun bugun youtubu kurcalarken denk gelmistim hemen abone olmustum acilir acilmaz abone olanlardan biriyim galiba

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bronks
14.Ekim.2016, 17:00
Hade bakalım. Zamanında üye olmuştuk sayı da artıyor zate. Ekşi başlığına da entry lerini bekleriz

gabriel cash
14.Ekim.2016, 17:04
Hade bakalım. Zamanında üye olmuştuk sayı da artıyor zate. Ekşi başlığına da entry lerini bekleriz

işte oraya sağlam, altı dolu bir entry yazmak için istiyorum aslında bunu :)

acryvz
14.Ekim.2016, 18:12
Ellerine sağlık .... ben abone oldum başkaca yapılması gereken varsa bildirirsin ...

CELİL
14.Ekim.2016, 21:51
Şuan 105 abone görünüyor sanırım sınırı aştık ama abone olmaya devam 8)

gabriel cash
14.Ekim.2016, 23:47
evet aşıldı, özel url için başvuruda bulundum. Google'dan cevap bekleyecekmişiz :) herkese çok teşekkürler ve abone olmayanları da hala abone olmaları konusunda bekliyoruz :)

Peder
14.Ekim.2016, 23:49
Elinize emeğinize sağlık. Abone oldum takipteyim. Ömer abi ve Kerem abide çok iyi videolar vardır onlarınkileri kanala ekleyebilirsek mükemmel olur :)

Flowride
17.Ekim.2016, 00:04
Tebrikler gercekten guzel olmus bende abone oldum hizla devamini bekliyoruz :)

gabriel cash
17.Ekim.2016, 00:35
İlgi gösteren herkese çok teşekkürler. özel url alındı. artık kanala https://www.youtube.com/raptorridersofficial linkinden ulaşılabilir :)

CELİL
17.Ekim.2016, 01:00
İlgi gösteren herkese çok teşekkürler. özel url alındı. artık kanala https://www.youtube.com/raptorridersofficial linkinden ulaşılabilir :)
Göksel emeğine sağlık Hepimize Hayırlı olsun 8)

gabriel cash
17.Ekim.2016, 01:36
Göksel emeğine sağlık Hepimize Hayırlı olsun 8)

estağfurullah başkanım, kulübümüze hayırlı olsun, içini bol bol güzel videolarla dolduralım :)

CaNeR
17.Ekim.2016, 09:26
Göksel emeğine sağlık kardeşim 8)

Ferhat BASTEM
17.Ekim.2016, 10:27
Göksel eline-emeğine sağlık. Oğuzhan(segovax) kardeşime kamerayı verdim, videoları kesip biçtikten sonra sana atsın diye. Ama tabi paşamın keyfi gelecek de yapacak bunları :)

Ali ÜNVERDİ
17.Ekim.2016, 13:17
Arkadaşlar elinize emeğinize sağlık.

bronks
18.Ekim.2016, 10:17
Süper olmuş :)

MedCezir_FKE
18.Ekim.2016, 10:51
hayırlı ugurlu olsun :) bu şekilde kurumsal kimlik kazandırıcı girişimler olması çok sevindirici :)

gabriel cash
25.Ekim.2016, 10:09
herkese merhaba;

bilindiği üzere raptor riders resmi youtube kanalımız günden güne aktifleşmektedir. en son adım olarak kulübümüze özel url alındı.

bir sonraki adım olarak ise hesap google adsense ile birleştirilmiştir. yani bu ne demek? izlenen daha doğrusu reklam gösterimi yapılan videolardan kulübümüz ama az ama çok maddi kaynak sağlayacak demek. youtube seo yapısı gereği sonuna kadar izlenen, sonunda beğenilen, yorum yapılan ve paylaşılan videoları daha çok öne çıkarmakta ve haliyle de daha fazla reklam gösterimi yapmaktadır. henüz iki gün önce aktifleşmesine ve sadece aktif olduktan sonra gösterilen reklamları değerlendirmesine rağmen 0,7$ para birikmiş durumda. günden güne abone ve paralel olarak özgün video sayısı arttıkça illa ki bu tutar da artacaktır.

bu nedenle genel bir duyuru yapmak adına abone olmayan kişilerin abone olması, yayınlanan videoların sonuna kadar izlenerek beğeni, yorum ve paylaşım yapılması ciddi önem taşımaktadır. açıkçası ne kadar izlenirse ne kadar para gelir gibi soruların cevaplarını ben de herkesle birlikte öğreneceğim çünkü ilk kez bir kanalı adsense bağlantılı yaptım.

bakarsınız belli bir süre sonunda dişe dokunur bir meblağ toplanır da kulüp olarak bir ihtiyaç giderilir. bu yüzden tüm kardeşlerimizin ilgisini yine kulüp kardeşlerim adına rica ediyorum :)

şimdiden herkese iyi seyirler, beğeniler, yorumlar, paylaşımlar :)

ps. bu uyarıyı yayınlanan her videodan sonra hatırlatma amaçlı yapacağım. isteyenin bir yüzü :)

CELİL
25.Ekim.2016, 10:59
Göksel faydalı bir girişim emeğine sağlık 8)

Rider07
25.Ekim.2016, 11:45
Iyi dusunulmus emeginize saglik[emoji1303]

Sent from my iPhone using Tapatalk

MedCezir_FKE
25.Ekim.2016, 12:06
Bu kanaldan gelir kazanma çok güzel bir durum :) guzel girişim :)

Bradiaga
25.Ekim.2016, 17:36
Güzel düşünce ve uygulama bravo göksel

gabriel cash
04.Kasım.2016, 20:49
Herkese merhaba;

Bilindiği üzere bir süredir YouTube kanalımızı yönetmekte imkanlar dahilinde geliştirmeye çalışıyorum. Ancak İzmir'de bulunduğumdan dolayı başta İstanbul olmak üzere diğer il teşkilatlarıyla ilgili videolara olan katkım çekilmiş videoları indirip montajlamaktan ileriye gidemiyordu.

İşte bu sorunun önüne geçip kanalı İzmir odaklı olmaktan çıkarmak adın aramıza yeni katılan ancak 30 Ekim Yaza Veda Partisi ile alakalı harika bir klip hazırlayan Flowride (Çağlar Yıldırım) kardeşimizle irtibata geçtim. Bundan böyle kendisi bu tip videoların çekimi, düzenlenmesi konusunda İstanbul'dan yardımcı olacak. Zaten anladığıma göre sinema televizyon okuduğundan dolayı ortaya harika videoların çıkacağından eminim.

Yönetimin de onayıyla yapılan bu eylemde gönüllük esasına dayalı olan bu görevi kabul ettiği için kendisine çok teşekkür ediyor, güzel videolarını kulüp adına bekliyorum :)

Ps. Diğer il teşkilatlarından da şayet bu misyonu üstlenebilecek kişiler varsa çok güzel olur :)

Flowride
04.Kasım.2016, 21:00
Herkese merhaba;

Bilindiği üzere bir süredir YouTube kanalımızı yönetmekte imkanlar dahilinde geliştirmeye çalışıyorum. Ancak İzmir'de bulunduğumdan dolayı başta İstanbul olmak üzere diğer il teşkilatlarıyla ilgili videolara olan katkım çekilmiş videoları indirip montajlamaktan ileriye gidemiyordu.

İşte bu sorunun önüne geçip kanalı İzmir odaklı olmaktan çıkarmak adın aramıza yeni katılan ancak 30 Ekim Yaza Veda Partisi ile alakalı harika bir klip hazırlayan Flowride (Çağlar Yıldırım) kardeşimizle irtibata geçtim. Bundan böyle kendisi bu tip videoların çekimi, düzenlenmesi konusunda İstanbul'dan yardımcı olacak. Zaten anladığıma göre sinema televizyon okuduğundan dolayı ortaya harika videoların çıkacağından eminim.

Yönetimin de onayıyla yapılan bu eylemde gönüllük esasına dayalı olan bu görevi kabul ettiği için kendisine çok teşekkür ediyor, güzel videolarını kulüp adına bekliyorum :)

Ps. Diğer il teşkilatlarından da şayet bu misyonu üstlenebilecek kişiler varsa çok güzel olur :)

Merhaba;

Öcelikle RR ailesine çok teşekkür etmek istiyorum çünkü istanbula geldiğimden beri aradığım sıcak aile ortamını bir çok abi ve kardeşle burda buldum. Yapılan her etkinlikte beraber olmak istediğim bu ailenin tanınması ve giderek daha da büyümesi ayrıca insanların bizim neler yaptığımızı görebilmesi amacıyla bu göreve gönüllü oldum. Yönetimin ve bu işlerin sorumlusu olan gabriel cash(Göksel Özünver) in de onayıyla bundan sonra yapacağımız çalışmaların hepsinde üstüme düşeni yapmaktan büyük keyif alıcam. tekrar bütün RR ailesine teşekkür ederim. hem bana hemde tüm RR ailesine hayırlı olsun. :D

CELİL
04.Kasım.2016, 21:30
Merhaba Çağlar desteğin için teşekkürler yeni görevinde başarılar dilerim
Göksel ile birlikte çok güzel çekimler ve düzenlemelere imza atacağınıza güvenimiz tam kolay gelsin 8)

Kerem Düzgün
05.Kasım.2016, 00:25
Hayırlı olsun güzel videoların ve resimlerin devamını bekliyor olacağız başarılar ikinizede tekrar arkadaşlar

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Flowride
06.Kasım.2016, 07:47
Tesekkurler umarim hersey istedigimiz gibi olur :)

Aybars
07.Kasım.2016, 00:37
Hadi hayırlısı olsunnnn ;)

Rider07
07.Kasım.2016, 01:40
Hayırlı olsun başarılar dilerim 👍🏻

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gabriel cash
25.Nisan.2017, 13:41
Yeni gelen arkadaşlar, ziyaretçiler ve henüz abone olmamış kardeşlerimiz için hatırlatmakta fayda var.

Resmi Youtube kanalımıza YouTube.com/raptorridersofficial adresinden ulaşabilirsiniz. Aboneliklerinizi, beğeni ve yorumlarınızı bekliyoruz :)