PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara ekibi toplanalim mi ?

Guven
13.Ağustos.2016, 14:39
Selam arkadaşlar bu ayrilik nereye kadar toplanma ve birliktelik cagrisi yapiyorum lütfen ilgilenen arkadaşlar cevap yazsin.

Emok
13.Ağustos.2016, 16:23
Ankara'da pek bir hareketlilik yok herkes tatilde sanırım.
Ehliyet ve sigorta da halloldu, Konutkent-ümitköy-çayyolu tarafları olursa ben katılırım.
Henüz şehir içi sıkışık trafik içiny eterli tecrübem yok malesef :)

DenizT
13.Ağustos.2016, 16:25
Umarım Ankara en kısa sürede eski günlerine geri döner sizler gibi abilerim oldukça da geri dirilecek gibime geliyor

HuBo
13.Ağustos.2016, 17:51
Haydi Ankara Tekrardan canlanacağınızı biliyorum... Hiç birşey Ankara teşkilatını yıldıramazz desteklerimiz sizinle Bodrumdan Selamlarlaa.....

muratkemal
14.Ağustos.2016, 21:03
herkese merhaba aranıza yeni katıldım bu tip organizasyonlara dahil olmak isterim. görüşmek üzere.

MUSTAFA48
14.Ağustos.2016, 21:29
haydı ankara canlanalım artık ben ay sonu ankaradayım abılerım kardeslerım geldıgımde hepınızle tanısacagım :) sevgılerle

e222e
17.Ağustos.2016, 12:46
Toplanalım artık 3-5 kişide olsak toplanalım tanışmak istiyorum artık

DenizT
17.Ağustos.2016, 13:25
Haydi Ankara ses ver

spue
17.Ağustos.2016, 14:00
Arkadaşlar,
Herkes birbirine toplanalım derse bir türlü toplanamazsınız.
Güven, Mehmet Emin, Murat, Emrah kardeşlerim, aranızdan biri şimdi... bir gün, mekan ve saat belirlesin..(bu hafta sonu olabilir). Ve kim belirledi ise, belirlediğin yere git. (hatta daha önce RR buluşmalarının yapıldığı mekan olabilir) Kimse gelmese bile... yılmadan gün ve saat belirleyip aynı şeyi yap. Forma yaz. Mutlaka çağrına cevap verecek kardeşler ve arkadaşlar olacaktır. ANCAK tek bir şeyden emin ol...O da masada tek başına olsan da, bil ki bizlerde her zaman orada seninleyiz.
Kolay gelsin....

ob1kanobi
17.Ağustos.2016, 14:40
Arkadaşlar,
Herkes birbirine toplanalım derse bir türlü toplanamazsınız.
Güven, Mehmet Emin, Murat, Emrah kardeşlerim, aranızdan biri şimdi... bir gün, mekan ve saat belirlesin..(bu hafta sonu olabilir). Ve kim belirledi ise, belirlediğin yere git. (hatta daha önce RR buluşmalarının yapıldığı mekan olabilir) Kimse gelmese bile... yılmadan gün ve saat belirleyip aynı şeyi yap. Forma yaz. Mutlaka çağrına cevap verecek kardeşler ve arkadaşlar olacaktır. ANCAK tek bir şeyden emin ol...O da masada tek başına olsan da, bil ki bizlerde her zaman orada seninleyiz.
Kolay gelsin....

Süleyman Ağabey, çok güzel söyledin. Yanındayız Ankara!!!

anafartas
17.Ağustos.2016, 15:11
Selam, kaç kişi var Ankara da RR kullanan, hem tanışmak hem bilgi paylaşmak isterim...

MUSTAFA48
23.Eylül.2016, 03:11
ankara ekıbı selamlar bodrumdan ankaraya gelmış bulunmaktayım bır gun ayarlayıp oturup bulusmak ısterım yaklasık 1 sene kadar buralardayım herkesin bılgısıne sunarım selamlar

burock
14.Kasım.2016, 00:27
Arkadaşlar merhaba ...
Aranıza yeni katıldım . Ankara teşkilatıyla tanışmak isterim .bir buluşma veya gezi programınız olursa(şehir içi , dışı fark etmez) bende aranızda olmaktan mutluluk duyarım.

Sevgiler ...

burock
15.Şubat.2017, 22:43
Sevgili Ankara RR teşkilatı anladığım kadarıyla Ankara ekibinde bir dağılma ve küskünlük olmuş ... Gördüğüm kadarıyla yeni gelen arkadaşlar var ... Eğer RR yönetimimiz de uygun görürse bir tanışma toplantısı duzenleyelim . Ben elimden geldiğince bu konuda elimi taşın altına koymak istiyorum. Ankara sorumlumuz da destek verdiği takdirde bu buluşmayı gerçekleştirebiliriz 😀 . Önümüz bahar , Ankara çevresinde gezilecek görülecek ve sürüş keyfini çıkaracak coook yer var. 23 NİSAN 19 MAYİS KORTEJİ YAPALİM.HADİ ANKARA TEŞKİLATI TOPLANALIM ... TOPARLANALİM

Lenovo P70-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aidikurt
16.Şubat.2017, 01:14
Arkadaslar suleyman abi hakli hatirliyorumda forum ilk kuruldu ve tek uye olarak ben vardim.hatta dedim ulen iyi hos forumu actikta benn kimle konusucam demistim baya bir gulmustum konu yok paylasim yok mesaj yok dusun artik foruma giriyon bombos ☺ millet nasil gelecek nasil buyuyucez uye olacalar diye baya bir dusundum sonra bulusma basligi actim 2 kisi uye oldu geldiler sonra her hafta actik bir baska uyelerde geldi bunu hic moralimiz bozulmadan yilmadan tekrarladik bazen tek basima gittim kimse gelmedi yolda onume gelen tum motorculari durdurdum sitenin adresini verdim sonra emeklerim meyvesini vermeye basladi ve bu guzel aile ortami olustu yilmayin bir de bakmissiniz cig gibi buyumussunuz o yuzden biri mekan saat ve tarih belirlesin ordan baslayalim inanin siz bile anlamayacasiniz nasil oldu diye birde bakmissiniz bir suru kardes bulmussunuz . Hersey sizin elinizde yeterki steyin fitili atesleyin bakin millet nasil geliyor