PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acill Satılıkkk

TuBiş
13.Ağustos.2016, 22:08
Arkadaşlar evcil sineğim Selaminin yavruları doğdu. İhtiyaçtan dolayı yavruları satıyorum. Model yükselterek arı alıcam. Yavrular 5 günlüktür 7 adet yavru sinek var. Yavrulardan 1 tanesi zihinsel engelli olduğu için lambaya filan kafa atıyor geçen gün dedeme kafa attığı için kanatlarını bağladık. Diğerleri sağlıklıdır sorun yaratmazlar Le'cola ile beslendi hepsi gayet modern sinekler ısırma vs gibi sorun yaratmazlar kanatlarda çizik boya yoktur. ACİLL !!!!

:):):):)

aycanblmts
13.Ağustos.2016, 23:06
muayeneleri var mı? varsa ne zamana kadar.?

DenizT
13.Ağustos.2016, 23:38
iki zamanlı mı yoksa 4 zamanlı mı abla gece çalışıyorsa sıkıntı var demektir

berkehrercan
14.Ağustos.2016, 00:45
Evcil hayvan satilmaz sahiplendirilir.

Legend of universe
14.Ağustos.2016, 18:59

Dostum bende de 6 tane dört ayaklı çocuğum var hepsini sahiplendik eşimle tubiş sadece espri amaçlı yazmış durumda bunu yaptığın açıklamaya pek gerek yoktu bence :) bildiğim kadarıyla sinekte pek beslenebilecek bir evcil hayvana statüsüne girmiyor tabi boş zamanlarında sinek sahipleniyorsan bilemem :) kızma bana lütfen biz gerçekten bir aileyiz ve sende kardeşimsin geyik yapıyoruz sadece ama hayvan sever olman ve benimsemen için de ayrıca teşekkür ederim

Legend of universe
14.Ağustos.2016, 19:01
Arkadaşlar evcil sineğim Selaminin yavruları doğdu. İhtiyaçtan dolayı yavruları satıyorum. Model yükselterek arı alıcam. Yavrular 5 günlüktür 7 adet yavru sinek var. Yavrulardan 1 tanesi zihinsel engelli olduğu için lambaya filan kafa atıyor geçen gün dedeme kafa attığı için kanatlarını bağladık. Diğerleri sağlıklıdır sorun yaratmazlar Le'cola ile beslendi hepsi gayet modern sinekler ısırma vs gibi sorun yaratmazlar kanatlarda çizik boya yoktur. ACİLL !!!!

:):):):)

Yengeeeeeee bi kaç tanesini ver bize evren çok sever

DenizT
14.Ağustos.2016, 22:19

abi buradan sen daha çok seviyormuşsun gibi duruyor ama yinede tanrı bilir 8)

TuBiş
14.Ağustos.2016, 22:28
Dostum bende de 6 tane dört ayaklı çocuğum var hepsini sahiplendik eşimle tubiş sadece espri amaçlı yazmış durumda bunu yaptığın açıklamaya pek gerek yoktu bence :) bildiğim kadarıyla sinekte pek beslenebilecek bir evcil hayvana statüsüne girmiyor tabi boş zamanlarında sinek sahipleniyorsan bilemem :) kızma bana lütfen biz gerçekten bir aileyiz ve sende kardeşimsin geyik yapıyoruz sadece ama hayvan sever olman ve benimsemen için de ayrıca teşekkür ederim

�������� agbimmm hislerime tercüman oldugun için tesekkür ederimm....geyikk oldugu anlaşılıyor diye umuyorum .....

TuBiş
14.Ağustos.2016, 22:31

Bunun fazlasıyla bilincindeyimm sadece espri amaclı paylaştımm suana kadar ki baktığım dostlarımın hatti hesabı yok... Ama hayvan sever olmanız beni cok mutlu etti cünkü hayvan seven insanlara cok ihtiyacımız var.... Tekrardan söylüyorumm sadecee bir geyikti ������

TuBiş
14.Ağustos.2016, 22:33

Tamam size sıkıntılı olanı vereyimm anca evrenn ablam hakından gelir ��������

TuBiş
14.Ağustos.2016, 22:39
muayeneleri var mı? varsa ne zamana kadar.?

Muayeneleri 2017 ye kadar yeni baktırdım...:)yani hiç sıkıntı yaşamazsınız 8)

Legend of universe
14.Ağustos.2016, 23:56
abi buradan sen daha çok seviyormuşsun gibi duruyor ama yinede tanrı bilir 8)

Kardeşim hayvana sevgisi aslında ölçülendirilmez sınırsızdır o

Legend of universe
14.Ağustos.2016, 23:57
Tamam size sıkıntılı olanı vereyimm anca evrenn ablam hakından gelir ��������

Düşün beni bile eğitti :)

berkehrercan
15.Ağustos.2016, 03:46
Ablacim seninki geyikse benimki de geyik niye ciddiye aldin :cheesy:

TuBiş
15.Ağustos.2016, 13:26
Ablacim seninki geyikse benimki de geyik niye ciddiye aldin :cheesy:

sevinndimm :) :) sıkıntıı yokkk :)