PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dengesiz herifler

Legend of universe
14.Ağustos.2016, 21:02
Sabah işyerime gelirken gördüğüm manzara şok etti beni herifler ufacık scooter a 5kişi binmiş ve bunların 3 ü çocuk sırf çocuklara yazık diye ellemedim yoksa özellikle üstlerine çıkıp düşürecektim

MUSTAFA48
14.Ağustos.2016, 21:31
alışıldık goruntuler abı cok yanlıs bır davranıs ama ınsanlar dusunmuyor artık dustuklerrınde bırıne bırsey oldugunda ah boyle yapsaydık ah soyle yapsaydık dıye dovunur dururlar

Siyah Adam
14.Ağustos.2016, 21:40
Abi ben alıştım artık göre göre uyarsanda yapıcaklar, uyarmasanda o yüzden uğraşmıyorum. Herkesin kendi aklı fikri var boşver abim.��

DenizT
14.Ağustos.2016, 21:40
abi onlar heryerde naparsın umarım yolda başlarına bişey gelmez ama kaza falan bişey geçirirlerse üzüleceğimi sanmıyorum ben

TuBiş
14.Ağustos.2016, 22:45
İnsanlar cok garip agbii artık anlamak mümkün deilll.... Asla sıkıntı olmasını istemem ama malesef insan oglu hatasını yaşamadan anlayamıyor..
. O yüzden tez zamanda böyle insanlara akıl fikir versin allahh :(

bronks
14.Ağustos.2016, 23:30
Türkey rulezzz :)

Legend of universe
14.Ağustos.2016, 23:47
Arkadaşlar gerçekten üzülüyorum adamlar umrumda değilde çocuklara bişey olsa ne olacak

aycanblmts
15.Ağustos.2016, 10:35
Türke bişi olmaz :)

Agahgezgin
15.Ağustos.2016, 10:40
Bunu bu memlekette herkez yapıyor

aidikurt
15.Ağustos.2016, 10:54
Burası Türkiye bunda anormal bir durum yok :Rockn Roll:

Gezgindelikanlı
15.Ağustos.2016, 10:59
Bize bişey olmaz mantigi ama hayat ders vermekle meşgul bende aldım dersimi neymiş terlikle motora binme :)

Legend of universe
15.Ağustos.2016, 15:26
Burası Türkiye bunda anormal bir durum yok :Rockn Roll:

Sayın başkanım işin en garip yanıda polis ve jandarmada artık bıkmış durumda hakikaten ağlancak halimize gülüyoruz

Dalay
15.Ağustos.2016, 19:05
Istanbul'da siradan manzara. Malesef trafik polisleri gereken uygulamaları yapmadığından oluyor.

evocan(aj)
15.Ağustos.2016, 20:09
Gündoğanda eski oturduğum muhitte gece bir çığlık bir gürültü duydum.sivil savunmacıyız ya işi gücü bırakıp fırladım yerde scooter ağlayan boy boy üç çocuk ikisi sağlam dizler kollar kanamış tabi asfalt da sıcak almış derilerini...birinin omzu kırık. Motoru kullanan yetişkinde bişey yok..ta ki benimle karşılaşana kadar bişey yoktu en azından...sonrsı da tövbe etmiştir sanıyorum o dayaktan sonra :)))

HelmettolgA
15.Ağustos.2016, 20:18
yapacak birsey yok işte bunlar yüzünden motosikletin adı ŞEYTAN İCADINA cıktı.

Legend of universe
16.Ağustos.2016, 14:13
yapacak birsey yok işte bunlar yüzünden motosikletin adı ŞEYTAN İCADINA cıktı.

Çok haklısın lafa gelince motor tehlikeli oluyor hemen

Agahgezgin
16.Ağustos.2016, 14:22
Türkiye bu kültürü daha kavrıyamadı niyetlenenler bile bunlar yüzüne vaz geciyor

Coctailozer
16.Ağustos.2016, 17:58
Gündoğanda eski oturduğum muhitte gece bir çığlık bir gürültü duydum.sivil savunmacıyız ya işi gücü bırakıp fırladım yerde scooter ağlayan boy boy üç çocuk ikisi sağlam dizler kollar kanamış tabi asfalt da sıcak almış derilerini...birinin omzu kırık. Motoru kullanan yetişkinde bişey yok..ta ki benimle karşılaşana kadar bişey yoktu en azından...sonrsı da tövbe etmiştir sanıyorum o dayaktan sonra :)))

Sivil savunma olmamış ama o sivil saldırma olmuş sanki :D

evocan(aj)
16.Ağustos.2016, 19:21
Sivil savunma olmamış ama o sivil saldırma olmuş sanki :D

Hem savunur hem çok pis saldırırım :)

Legend of universe
17.Ağustos.2016, 01:38
Aşkım içindeki gereksiz ayıyı sustur efendi ol be yok kavga dövüş patch taşıyacağız örnek olmalıyız :)