PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yan Plakalık Alternatifi

MuratCmk
17.Ağustos.2016, 17:23
Merhaba arkadaşlar,
Bir süredi plaka ile ilgili işlem yapmak istiyordum arka tekerin hemen üstünde duran orjinal plaka çok çirkin görünüyordu gözüme hem tekeri kapatıyor hem de tümsekten çukurdan geçerken çok gürültü çıkarıyordu. Yan plakalık almayı düşündüm ama fiyatı fazla geldi, bende aşağıda ki gibi bi çözüm ürettim. toplam maliyeti 25tl ye geldi, o da App Plaka ücreti. İşlemi orjinal plakayı söktüm ve üst kısmını spiral ile kestim bu sayede stop lambasını eski yerine monte edebildim ve paslı görünüm oluşmasından kurtuldum. 12x18 ölçülerinde ki App plakayı da sissy bar'a monte ettim fotoğrafı aşağıda paylaşıyorum.

http://i.hizliresim.com/Y4M3LA.jpg (http://hizliresim.com/Y4M3LA)

Gezgindelikanlı
17.Ağustos.2016, 21:16
Görüntu olarak hiç fena olmamış ama ilk aklıma gelen artçı binerken veya inerken elinin takılma veya kesilme ihtimali plakanın kenarları ne durumda

MuratCmk
17.Ağustos.2016, 21:42
Görüntu olarak hiç fena olmamış ama ilk aklıma gelen artçı binerken veya inerken elinin takılma veya kesilme ihtimali plakanın kenarları ne durumda

Kenarlar oval keskinlik yok yaptırırken özellikle dikkat ettim

Gezgindelikanlı
18.Ağustos.2016, 00:24
Bravo ozaman eline sağlık yakışmış ayrı bir havada katmış

MUSTAFA48
18.Ağustos.2016, 02:46
ellerine saglık abı yan plakalıgı kendı elınden kaynak ısı gelıyorsa cok basıt sekılde yaparsın okadar para vermeye de gerek yok ayrıca senın orınglı zıncır parçasını daha hala bulamadım sormam gereken 2 3 ıs yerı kaldı onlarıda bakıp senı de bılgılendırırırım

MuratCmk
18.Ağustos.2016, 12:41
ellerine saglık abı yan plakalıgı kendı elınden kaynak ısı gelıyorsa cok basıt sekılde yaparsın okadar para vermeye de gerek yok ayrıca senın orınglı zıncır parçasını daha hala bulamadım sormam gereken 2 3 ıs yerı kaldı onlarıda bakıp senı de bılgılendırırırım

Teşekkür ederim Mustafa, bu plaka sorun çıkarırsa dediğin gibi halledeceğim sanırım yan plakayı 8)