PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eskişehir'e Öğrenim Ve Tayin İle Yeni Gelecek Arkadaşlar Merhaba..

centaur
21.Ağustos.2016, 17:17
Forumumuza misafir olarak giren ve Eskişehir'de yeni öğrenim döneminde okumaya gelecek olan,yeni tayin döneminde çalışmaya gelecek olan arkadaşlar şimdiden hoşgeldiniz :) RR Eskişehir İl Teşkilatı olarak sizlere elimizden gelen yardımı yapmak,birlikte süreceğimiz insanları bulmak,ailemize dahil etmek konusunda kararlıyız :)

Öncelikle hayırlı-uğurlu olsun,güzel bir seçim yaptınız ve Avrupa standartlarında bir şehre geliyorsunuz. RaptorRiders(RR) Ailesi olarak sizleri forumumuzda,ilimizde,aramızda görmek bize güç katacak.

Telefon numaram 0 530 920 64 86 İlker KENAR.. Gelecek olan tüm arkadaşlar her türlü soruları için çekinmeden tarafıma ulaşabilirler.

Not: Forum içinde konuyu sürekli canlı tutabilirsek misafirlerimizin portal anasayfasından bu önemli mesajımızı görme ihtimali daha da güçlenir ;)

MUSTAFA48
22.Ağustos.2016, 03:20
ilker abi cabaların olumlu sonuc gosterıcek ınşallah sen elınden gelenı yapıyorsun gercekten tebrık ederım milastan selamlar

centaur
22.Ağustos.2016, 14:31
ilker abi cabaların olumlu sonuc gosterıcek ınşallah sen elınden gelenı yapıyorsun gercekten tebrık ederım milastan selamlar

İnşallah dostum.. Gençlerin başı çektiği ve kültür-sanatıyla dünya markası olmaya aday bir şehirde az sayıda olmamız üzücü.. Tüm gayretimiz aramıza bu enerjik nüfustan bireyler katabilmek.. Yollarda ve hayatta daha keyifli,daha sağlam olabilmek..

spue
23.Ağustos.2016, 09:17
Forumumuza misafir olarak giren ve Eskişehir'de yeni öğrenim döneminde okumaya gelecek olan,yeni tayin döneminde çalışmaya gelecek olan arkadaşlar şimdiden hoşgeldiniz :) RR Eskişehir İl Teşkilatı olarak sizlere elimizden gelen yardımı yapmak,birlikte süreceğimiz insanları bulmak,ailemize dahil etmek konusunda kararlıyız :)

Öncelikle hayırlı-uğurlu olsun,güzel bir seçim yaptınız ve Avrupa standartlarında bir şehre geliyorsunuz. RaptorRiders(RR) Ailesi olarak sizleri forumumuzda,ilimizde,aramızda görmek bize güç katacak.

Telefon numaram 0 530 920 64 86 İlker KENAR.. Gelecek olan tüm arkadaşlar her türlü soruları için çekinmeden tarafıma ulaşabilirler.

Not: Forum içinde konuyu sürekli canlı tutabilirsek misafirlerimizin portal anasayfasından bu önemli mesajımızı görme ihtimali daha da güçlenir ;

Tugay Güreşen
23.Ağustos.2016, 10:33
Çok güzel düşünülmüş bir hareket, varsa gidecek arkadaşlar için ise RR ailesi ile yeni bir şehre alışmanın büyük kolaylıkları olacağına inanıyorum Eskişehir teşkilatına bundan dolayı gelecek arkadaşlar adına şimdiden teşekkür ediyorum :)

DenizT
23.Ağustos.2016, 10:48
İlker abi çabaların için öncelikle seni tebrik etmek istiyorum bizlerde elimizden geldiğince sana destek olmaya çalışacağız. Gerek konuyu canlı tutmak gerekse o bölge yaşayan tanıdıkları foruma, sana yönlendirerek çabalarının boşa olmadığını hep birlikte kanıtlayacağız abi :)

Peder
23.Ağustos.2016, 22:44

Not: Forum içinde konuyu sürekli canlı tutabilirsek misafirlerimizin portal anasayfasından bu önemli mesajımızı görme ihtimali daha da güçlenir ;)

İlker abi çok güzel bir düşünce tebrik ederim 8)

centaur
24.Ağustos.2016, 20:55
Çok güzel düşünülmüş bir hareket, varsa gidecek arkadaşlar için ise RR ailesi ile yeni bir şehre alışmanın büyük kolaylıkları olacağına inanıyorum Eskişehir teşkilatına bundan dolayı gelecek arkadaşlar adına şimdiden teşekkür ediyorum :)

Hayatımın büyük bir bölümü göçebe misali geçti Tugay. Sanırım bunun nasıl bir duygu olduğunu ve yeni bir yere alışmanın ne kadar zor olduğunu biraz biliyorum :) Bu yüzden tüm chopper/cruiser sevdalısı kardeşlerimize el uzatalım dedik.

centaur
24.Ağustos.2016, 20:56
İlker abi çabaların için öncelikle seni tebrik etmek istiyorum bizlerde elimizden geldiğince sana destek olmaya çalışacağız. Gerek konuyu canlı tutmak gerekse o bölge yaşayan tanıdıkları foruma, sana yönlendirerek çabalarının boşa olmadığını hep birlikte kanıtlayacağız abi :)

İnşallah kardeşim.. Teşekkür ederim.

centaur
27.Ağustos.2016, 15:41
Foruma misafir giren öğrenci ve/veya memur arkadaşlardan yok mu ESKİŞEHİR' e gelen ???

Bahadır
29.Ağustos.2016, 11:48
Haydi Eskişehir.Elleri görelim :):Rockn Roll:

centaur
02.Eylül.2016, 13:17
Evet arkadaşlar , yok mu Eskişehir'e gelecek/gelen motorsiklet sevdalısı ?

Flexi
05.Eylül.2016, 05:39
Galiba bir tek ben varım :utangaç:

Bahadır
05.Eylül.2016, 10:52
Galiba bir tek ben varım :utangaç:

Hemen tanışalım o zaman :)

Flexi
05.Eylül.2016, 16:26
Hemen tanışalım olur aslında ben sizlerle yüzyüze tanışmayı isteyen birisiyim :) eskişehirde 5. Senem ögrenciyim küçük yaşlardan beridir içimde bir motor tutkusu...sevgisi büyümekte:) sitenizi ve kulübünüzü bir süredir gözüme kestirmiştim aslında :) ama iletişimimin bu kadar uzun sürmesinin sebebi önce motor alabilecek duruma gelmek istememdi :) şimdide bu konuda yardımınıza ihtiyacım var aslında motor buluyorum görüşüyorum sahibiyle ama bir türlü içime sindiremiyorum

centaur
08.Eylül.2016, 20:39
Hemen tanışalım olur aslında ben sizlerle yüzyüze tanışmayı isteyen birisiyim :) eskişehirde 5. Senem ögrenciyim küçük yaşlardan beridir içimde bir motor tutkusu...sevgisi büyümekte:) sitenizi ve kulübünüzü bir süredir gözüme kestirmiştim aslında :) ama iletişimimin bu kadar uzun sürmesinin sebebi önce motor alabilecek duruma gelmek istememdi :) şimdide bu konuda yardımınıza ihtiyacım var aslında motor buluyorum görüşüyorum sahibiyle ama bir türlü içime sindiremiyorum

Anıl Merhabalar.. Ailemizin il teşkilatı Eskişehir'de oldukça yeni ve seni de aramızda görmek bize gurur verir. Anladığımız kadarıyla motor seçimin hususunda elimizden gelen çabayı da sarfederiz. Zira sadece birlikte olmak istedikleri için bir arada olan tipleriz. 0 530 920 64 86 . Dilediğin vakit bana ulaşabilirsin.

temurbeg
07.Ekim.2016, 23:20
Eskişehir için şuanda oluşum varsa etkinlik, toplantı vb. katılmak isterim.

centaur
30.Ekim.2016, 10:30
Eskişehir için şuanda oluşum varsa etkinlik, toplantı vb. katılmak isterim.

Sana özel mesaj attım dostum.. Dilediğin vakit arayabilirsin..

centaur
30.Ekim.2016, 10:32
Konuyu hortlatmanın zamanı geldi :)
Ey canım Eskişehirimize gelmiş güzel insanlar,romalılar,vatandaşlar,motorcular ;

RR Eskişehir ,kollarını sizler için açmış bekliyor.. Canımıza tak dedi ,gelin sarılalım,buluşalım, tanış olalım :)

Oğuzhan Ocak
04.Kasım.2016, 17:07
Bende varım bende :)

centaur
11.Mayıs.2017, 08:55
Merhaba Sevgili Misafirler;
Hazır bahar gelmiş, yaz ise kapılarını sonuna kadar aralamaya hazır iken gelin tanış olalım :) Yollarda birlikte olalım.. Eskişehir ve civarından tüm arkadaşlar hoşgeldiniz..