PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Temiz dd125e arıyorum

merttyanikk
26.Ağustos.2016, 13:02
A1 ehliyetim var cruiser tarzı almak istediğimden Türkiyedede regal raptor var bu konuda eğer çevrenizde bildiğiniz temiz varsa lütfen ulaşın

oguzburkay
27.Ağustos.2016, 18:28
Bir 125 sahibi olarak diğer unsurları gözardı ederek, 125 ve 150 hemen hemen aynı. 250 bence ideal.
Ha illaki 125 ise tavsiye ederim tabiki ama tork hız vs beklemeyin. Ufak dokunuşlar ile çok hoş farklılıklar çıka bilir.
Örneğin ben ilk olarak sisybar ve çantaları çıkardım, bir anda farklı bir görünüşe sahip oldu sıra artçı kolduğu kaldırmak var yavaş yavaş dönüşecek ;)
Temiz bir 250 veya direk daytona bak bence.

centaur
27.Ağustos.2016, 21:11
A1 ehliyetim var cruiser tarzı almak istediğimden Türkiyedede regal raptor var bu konuda eğer çevrenizde bildiğiniz temiz varsa lütfen ulaşın

Öncelikle Merhaba Mert.. Tanışma başlığı altında kendini detaylı bir şekilde tanıtırsan sana daha iyi yardımcı olabiliriz. Chopper sınıfına mensup 125 cc lik Regalin sıfırı satılmıyor ülkemizde ve kullanımda olanların da pek çoğunu sahipleri satmak istemiyor. Lakin forumda aktif olarak vakit geçirirsen bulma şansın artabilir..

GorkemSen
03.Ocak.2017, 19:05
Dostum eger begenırsen Regal 100cc var

Bypale
03.Ocak.2017, 19:19
Dostum eger begenırsen Regal 100cc var

Görkem konunun tarihi biraz eski kardeşim duymayabilir seni :) ama yazıcam diyosan üyeye özel mesaj atabilirsin. Böylece eski konular hortlamadan, anasayfa güncel kalmış olur 8)