PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kamera

aycanblmts
28.Ağustos.2016, 11:16
Arkadaşlar kask kamerası kullanan vardır. Aksiyon kamerası diyenler de var. Tavsiye ve deneyimlerinizi paylaşır mısınız? Gopro, sony gibi markalar önde gidiyor olabilir ama fiyatları da önde gidiyor.

Gezgindelikanlı
28.Ağustos.2016, 11:24
Kesinlikle kamera şart bu anılar kaçmaz bikere sinde telefondan hem kayıt yapıp hem sürmeye çalıştım ucuz atlattım :)

Ferhat BASTEM
28.Ağustos.2016, 14:49
Aycan abi bende sjcam 4000 wifi modeli var. Geçen sene 80 usd ye almıştım. 1080p çözünürlükte kayıt yapabiliyor. Tek bir batarya 1 saat kadar gidiyor. 10 tl verip bir tane de yedek batarya aldım. içerisinden motosiklet için gerekli olan tüm aparatlar çıkıyor. su altı çekim için gerekli olan housing de mevcut . uzerinde küçük bir ekran da bulunmakta, goruntuleri hem bilgisayarda hem televizyonda izledim. her ikisinde de görüntü çok netti.ayrıca mobil uygulama ile telefona da bağlanabiiliyor. fiyatına bakıldığında ben ürünü tavsiye ederim.

Bu kategorideki diğer bir alternetif de xiaomi. oldukça yaygın kullanılan bir kamera. bütçe biraz arttırıldığında sj5000 wifi de alınabilir. yok eğer ben daha da çıkarım diyorsan gopro session mevcut. onun da fiyatı 700-800 TL bandında değişmekte. e tabi ki kalitesi de ona göre değişmekte. :Rockn Roll:

Gezgindelikanlı
28.Ağustos.2016, 14:54
Tabi nekadar para okadar kalite sjcam 4000 ıyiymis kullanışlı gorunuyo bende her anımı kaydetmek istiyorum sonuçta her köşede bir adrenalin :)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OğuzhanYılmaz
28.Ağustos.2016, 19:29
Arkadaşlar kask kamerası kullanan vardır. Aksiyon kamerası diyenler de var. Tavsiye ve deneyimlerinizi paylaşır mısınız? Gopro, sony gibi markalar önde gidiyor olabilir ama fiyatları da önde gidiyor.

aycan abi yaptığım araştırmalar neticesinde go pro'ya en yakın kamera xiaomi yi action camera olduğunu öğrendim, fiyatıda yurt dısı olarak cok uygun. Komple set halinde 123 dolar ( su altı kılıf + kask aparatı + 2 adet yedek batarya + 2 bataryalık şarj standı ve daha birçok parça )

https://www.amazon.com/Xiaoyi-Action-Camera-Wi-Fi-White/dp/B0148TNDXY/ref=sr_1_4?s=photo&ie=UTF8&qid=1472383518&sr=1-4&keywords=xiaomi+yi

youtube'da xiaomi yi cam vs. go pro yazarsan ne demek istediğimi göreceksin

aycanblmts
28.Ağustos.2016, 20:45
Arkadaşlar teşekkür ederim ikisi de güzel ürün. Serkan hocamın dediği gibi sürerken kayıt yapmak güzel bir anı oluyor. İsmail hocayı iki dakika köprüde çekebildim oldukça hoş bir anı oldu. Birer kamera edinelim. Bütçe yeterse..

Ozan
28.Ağustos.2016, 23:42
yaklasik 3 yildir sjcam 4000 kullaniyorum. sualti zipkinla balik avinda kullaniyordum firsat buldukcada havuzda kizimla cekimler yaptik. goruntu kalitesi sesi yteterli duzeyde. motorda da deneme firsatim oldu 190tlye yedek bataryasi ile birlikte almistim. yaninda bulunan baglanti aparatlari o fiyata buyuk avantaj. ama param var dersen sony kameralari basarili ince lens kullanildigindan daha net ve aydinlik cekimleri var, gezi oncesi harita secimleri ile kamerada guzergahinida belirleyip yol alabilirsin. saatli ekran modelini alirsan 4 kameraya kadar saatinden kontol edebilirsin. ama sualtinda cok basarili oldgunu soyleyemem. hosing alman gerekir en basta

aycanblmts
29.Ağustos.2016, 00:54
ewt arkadaşlar konu derinleşiyor. Başka marka kullananlardan da yorum bekliyorum. Serkan hocam ne diyorsun..

aycanblmts
29.Ağustos.2016, 00:55
İsmail hocam senin de görüşlerini bekliyorum.. Mekanik bir konu değil ama eminim paylaşımın vardır.

Peder
29.Ağustos.2016, 01:59
Fiyat performans olarak sj4000 gayet iyi bencede. net üzerindeki yorumlarıda genel olarak olumlu hep

Gezgindelikanlı
29.Ağustos.2016, 09:25
Aycan abi sj 4000 diyorum herkez tavsiye ettiğine göre güzel makine demekki

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kerem Düzgün
29.Ağustos.2016, 09:46
Bende ilk olarak xiaomi yi öneririm fiyat olarakta aparatlarla beraber gayet uyguna geliyor , ikinci olarak Eken 4K tavsiye ederim benim alacağım kamera bu ikisinden biri olacak önumuzdekı sezon 8)

aycanblmts
29.Ağustos.2016, 11:38
Bu da güzelmiş. Kayıt örnekleri var izledim gayet başarılı. Sanırım 4k kayıt yapıyor.

Emok
29.Ağustos.2016, 14:39
Xiaomi yi 2 biraz pahaliydi ama xiaomi yi (1) yaklasik 60-70 $ fiyatiyla bir donem be im de ilgimi cekmisti. O donem go pro muadillerine iyi bir alternatifti. 2'sinin daha basarili oldugunu duydum ama agrintili inceleyemedim.

aycanblmts
29.Ağustos.2016, 14:48
Serkan hocam Eken 4K da güzelmiş. Kayıtlarına bir bak oldukça kaliteli.

yenidunya
29.Ağustos.2016, 16:20
Hic bildiğim konular değil ama bu bayram filipinlerde gidiyorum. Marka yazın orada bakayım ben. Daha ucuza aliriz

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aycanblmts
29.Ağustos.2016, 16:44
İsmail hocam ne işin var dünyanın öbür ucunda. :)

yenidunya
29.Ağustos.2016, 16:54
Kız arkadaşımı görmeye gidiyorum

yenidunya
29.Ağustos.2016, 16:54
Eğer para isi çıkılırsa tabii

aycanblmts
29.Ağustos.2016, 17:38
Şimdiden iyi yolculuklar. Uzak doğuda sadece Taylanda gittim. Fırsatım olursa Filipinleri ve Kamboçyayı da görmek istiyorum. Mutlu ve huzurlu insanların bölgesi.

Gezgindelikanlı
29.Ağustos.2016, 20:59
Hic bildiğim konular değil ama bu bayram filipinlerde gidiyorum. Marka yazın orada bakayım ben. Daha ucuza aliriz

sj 4000 tabi orada daha uygununuda bulursan ben talibim :)