PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DD150 Karbüratör Hakkında Detaylı Bilgiler

ORION
28.Ağustos.2016, 14:41
Bildiğim kadarıyla anlatmaya çalıştım. Hatam varsa düzeltin lütfen. Umarım yararlı olur.

iyi sürüşler 8)

https://www.youtube.com/watch?v=bTgy9lpn5lY

Turkpower
28.Ağustos.2016, 18:21
Emeğine sağlık . Güzel bilgi. Ben mesela hava ayarını motor soğukken yapılması gerektiğini bilmiyordum

Özgür yaşa, mutlu yaşlan..

Gezgindelikanlı
28.Ağustos.2016, 18:59
Bilgilendirme için teşekkürler bende karbirator umu temizlemek istiyorum hiç temizlenmedigini düşünüyorum az çok elimden gelir 150 lik le 250 lik arasındaki farkı biliyormu sun ?

Erkan1855
28.Ağustos.2016, 20:15
Bilgi için teşekkürler emeğine sağlık

Sent from my iPhone using Tapatalk

CELİL
28.Ağustos.2016, 22:57
Merhaba ismail çok güzel biiğilendirici bir çekim olmuş emeğine sağlık yalnız hava ayarı motor sıcakken yapılır 8)

albatros
28.Ağustos.2016, 23:13
Karburatoru temizlerken, karburatorun alt kısmında (250 ve 350 için ) kenarlarda iki adet vida var. Ustanın dediğini aktarıyorum: "karburatoru sökmeden, bu iki vidayı çıkartıp, alt kapağı açıp, bu şekilde temizle. Yeni alınan karburatöründe hiç bir ayar vidasıyla oynama, onlar zaten fabrikadan ayarlı geliyor" dedi. bilgilerinize sunulur.

albatros
28.Ağustos.2016, 23:15
İsmail Bey ayrıca bilgilendirici videonuz içinde teşekkür ederim, devamını bekliyoruz.

Emok
29.Ağustos.2016, 00:17
güzel bilgiler, teşekkürler !

Alanjaweb
29.Ağustos.2016, 23:06
Emeğine yüreğine sağlık hocam

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ORION
06.Eylül.2016, 16:05
teşekkür ederim herkese beğendiğinize sevindim :)

Merhaba ismail çok güzel biiğilendirici bir çekim olmuş emeğine sağlık yalnız hava ayarı motor sıcakken yapılır 8)

Celil Abi, motosiklet sıcakken zaten çalışma düzenine girmiş demek değil midir? Önemli olan motor ilk çalıştığında soğukken düzenli çalışmaya uygun hava ayarı yapmamız gerekmiyor mu? :soru?

CELİL
06.Eylül.2016, 16:41
teşekkür ederim herkese beğendiğinize sevindim :)

Celil Abi, motosiklet sıcakken zaten çalışma düzenine girmiş demek değil midir? Önemli olan motor ilk çalıştığında soğukken düzenli çalışmaya uygun hava ayarı yapmamız gerekmiyor mu? :soru?
Motor ısınıp normal düzenine gelince hava ayarı yapılır şuan tamircideyim ustada doğruluyor 8)

CELİL

Rednexi
06.Eylül.2016, 17:03
Dostum iyi herşey güzelde foruma kendi videolarını paylaşmaya mı geldin? paylaşıcaksan eğer bi konu altında herşeyi paylaş cektikce düzenle bir sürü senin konun var

e.erbaş
07.Eylül.2016, 15:28
karbüratör sökmeden temizlemek tam tembel adam işi,kaldı ki ne kadar temizlenir muamma..Karbüratör jetlerini söküp güzelce temizlemedikten sonra pek bi işe yaramaz,ayrıca bir çok kanal vardır hepsine basınçlı hava tutulmalı.

MUSTAFA48
08.Eylül.2016, 03:55
emegıne saglık guzel bılgı

ORION
14.Eylül.2016, 13:25
yorumlarınız için herkese teşekkür ederim :hastayız:

Dostum iyi herşey güzelde foruma kendi videolarını paylaşmaya mı geldin? paylaşıcaksan eğer bi konu altında herşeyi paylaş cektikce düzenle bir sürü senin konun var

sonuçta burası regal raptor ile ilgili bir forum ve regal raptor ile ilgili bişeyler paylaşıyorum. insanların, videoları beğendiğini ve foruma hareket getirdiğini, regal raptor ile ilgili kafalara takılan sorulara yanıt bulduğunu görüyorum. genelde farklı konular olduğu için farklı başlıklarda açmak zorunda kalıyorum. ben anlatmak istediklerimi kuru kuru yazarak değil video ile görsel ve daha anlaşılır halde paylaşıyorum, bunda pek bir sorun göremedim doğrusu :soru?