PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : El gider aya biz hala yaya

aycanblmts
29.Ağustos.2016, 15:13
Adamlar olayı aşmış. Biz hala motorun benden önce kaç sahibi vardı km si ne kadardı şuraya bir çakar koysam mı bölümündeyiz.

https://www.youtube.com/watch?v=3JpxIlJ29xk

Kerem Düzgün
29.Ağustos.2016, 16:39
çok sağlam motorlar var perfect :cry:

aycanblmts
29.Ağustos.2016, 16:43
ilk sıradaki bahtsız bedevi :) custom ama çalışmıyor.. ikinci sıradaki motora bittim.

Siyah Adam
31.Ağustos.2016, 16:28
Ağzım hala açık 8)

Oguz
31.Ağustos.2016, 19:22
Hepsi ayrı bi efsane ve el emeği

DenizT
31.Ağustos.2016, 22:46
Vay arkadaş ben sis dayı taksam mi takmasam mı diye düşünüyorum ya

Gezgindelikanlı
31.Ağustos.2016, 23:10
Fena makineler bunları izleyince nevrim dönüyor

Agahgezgin
01.Eylül.2016, 10:31
Bunlar motorsa benimki ne

aycanblmts
01.Eylül.2016, 16:02
gitmeseler olduğu yerde dursalar inanmıycam ama abi herifler sürüyo ya

Eray Gürman
01.Eylül.2016, 16:34
uzay çağı tarzı custom, chopperın tarzını bozmuş tabi bu bence :) bizim tarzımız daha salaş daha metalimsi

Gezgindelikanlı
01.Eylül.2016, 16:41
Sana katılıyorum bu iş crom ve eski tarz olmalı chopper demek tarz ama eski tarz

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aycanblmts
01.Eylül.2016, 21:05
Arkadaşlar bir yerde okuduğuma göre;

Öncelikle custom-chopper-cruiser terimleri üzerinde durmak gerekir. Genelde ayaklar önde, kollar açık, hatta yüksekte kullanılan, V şeklinde konumlanmış motoru olan, eksozundan helikopter veya pancar motoru sesine benzeyen ses çıkaran, arka tekeri öne nazaran oldukça geniş olan, ön maşasının açısı diğer motorlara göre daha eğik bir şekilde konumlanan, sele yüksekliği düşük, daha ağır, nikelaj veya paslanmaz bölümleri daha fazla ön plana çıkan, görsel açıdan daha dikkat çekici nitelikteki motor tarzına “chopper”; bu tarz motorların seri üretilmiş şekline de “cruiser” denilmektedir.

diye yazmışlar. Klübümüzde bu konuda çok daha bilgili ustalarımız vardır. Fakat chopper kişiye özel yapılan motor tarzı diye biliyorum. Farklı olsun sana özel olsun. Motorun şekli rengi önemli değil. Benim demek istediğim şu. Biz işin duygusal kısmındayız. İlanlara bakarken plakasını sorgulatıp bizden önce kaç sahibi olduğunu kaza yapıp yapmadığını araştırıyoruz. Çünkü işi ticari olarak düşünüyoruz. Oysa motor kişinin ruhunu yansıtmalı. Motorla bütünleşmeli. O bir makine değil benim yol arkadaşım. Bu nedenle imkanlarımız dahilinde motorumuzu kendimize göre dizayn etmeliyiz. İsmail hocamın çok hoşuma giden sözüyle noktalıyorum. En iyi motor altındaki motordur.

Gezgindelikanlı
01.Eylül.2016, 21:12
Kesinlikle en iyi motor altındaki motor bugün binemedi m bitarafim eksik kışın ne yapacağız bilmem

aycanblmts
01.Eylül.2016, 21:22
[QUOTE=Gezgindelikanlı;238951]Kesinlikle en iyi motor altındaki motor bugün binemedi m bitarafim eksik kışın ne yapacağız bilmem

abi ben ne yapayım sen kıştan bahsediyon... :cry:

Gezgindelikanlı
01.Eylül.2016, 21:23
Aycan abi sen üzülme çıksın motor yağmurda da sureriz

spue
01.Eylül.2016, 21:31
selamlar Aycan, nedir makinenin son durumu?

aycanblmts
01.Eylül.2016, 21:48
Selamlar Süleyman abi. makine şimdi başka bir serviste. Üç hafta mk da kaybedilen zamandan sonra başka bir yere bıraktım. Buradan umutluyum. İnşallah bu sefer olacak.