PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaza Ve Sonrası

tgypmk
30.Ağustos.2016, 00:01
Değerli başkanım ve arkadaşlar;

4 Temmuz akşamı yaşadığım kaza ve sonrası hakkında bir kaç anımı paylaşmak istiyorum, 4 temmuz akşamı kız arkadaşımı almak için evden çıktım mesafe kısa olduğu için kask dışında koruma ekipmanı giymedim üşendim :( daha sonra ara sokak kontrolsüz kavşakda sağımdan gelen minibüs ile çarpıştım sağ omuz humerus üst uç kemiğini kırdım hayatımda ilk defa ambulans deneyeminide böylelikle yaşamış olum ve ameliyat olmak zoruna kaldım 8cm plak ve 8 tane vida omzumda hatıra olarak kaldı :) hatama gelicek olursam motorun üzerine bindiğim de nereye gidecek olursam oluyum koruma ekipmanını eksiksiz bir şekilde giymemiş olmam acıklıdır ki ameliyat edicek doktorun korumalı bir mont üzerinde olsaydı ezik ve bi kaç morlukla atlatırdın demesi tam bir ders niteliğinde oldu bana, ben dersimi fazlasıyla aldım aman arkadaşlar ne olursa olsun nereye gidecek olursanız olun ekipmanlar tam olsun basit bir kaza geçirdim ama hala sağ kolumu tam fonksiyon kullanamıyorum iyleşme süreci 6 ay maddi hasarın bir şekilde telafisi var ama kaçan bazı şeyler geri gelmiyor benim için bu kaza 1 seneme mal oldu okulum uzadı
Motordaki Hasara gelicek olursak ön çamurluk kırıldı,ön disklerden 1 tanesi ve koruma demiri yamuldu çok ciddi bir hasar görünmüyor, sağ olsun ilker abim olayın başından sonuna kadar desteğini esirgemedi bu gün ustaya motoru götürdük.

Özetle dersimi fazlasıyla aldım,motosiklet tutkum dan hiç birşey kaybetmedim kaldığım yerden tam gaz devam edeceğim :)

Emok
30.Ağustos.2016, 01:10
Gecmis olsun ekipmanın onemini hatırlatan bir kaza olmus

FouL
30.Ağustos.2016, 01:13
Çok geçmiş olsun.. umarım bu son kazaniz olur.. tekrar geçmiş olsun..

Ozan
30.Ağustos.2016, 02:36
Gecmis olsun Tugay. ders niteliginde bi kaza olmus. iyi tarafindan bakarakta bir daha korumasiz motora binmeyeceksin ve korumasiz binen yada binecek olan arkadaslarida vazgecirmis oldun. umarim o hic sevmedigim kelimeyi kimse kullanmaz, KESKE korumlarimi giyseydim demez.
motosiklette o ruzgari yediysen vazgecemezsin, kaldigin yerden devam edecek olman ruzgar sevsalisi oldugunu gosterir. tekerin duz bassin. Bodrumdan selamlar

centaur
30.Ağustos.2016, 10:22
Hayatta her olumlu yada olumsuz her eylem geleceğimize dair bir amaca hizmet eder. Sen de bu olumsuzlukla bir bedel ödeyerek öğrenmiş oldun. Allah beterinden sakındı ve seni bize bağışladı dostum. Tekrar çok geçmiş olsun.

aycanblmts
30.Ağustos.2016, 11:40
Geçmiş olsun. Koruma ekipmanlarının önemini bir kez daha gördük. İnşallah bu son olur.

Siyah Adam
30.Ağustos.2016, 11:59
Geçmiş olsun kaza yaptığımda korumalıkların halini gördükten sonra anlamıştım bende üstümde olmasalardı elimin bacağımın ne hale geliceğini.

Tugay Güreşen
30.Ağustos.2016, 12:14
Çok geçmiş olsun bazen kısa mesafe deyip ihmal ediyoruz ama bu şekilde üzücü örnekleri görünce ne kadar önemli olduğu daha bir anlaşılıyor..

Bahadır
30.Ağustos.2016, 12:29
Allah beterinden korusun.Bir an önce sağlığına kavuşursun inş. :)

İlker Akgül
30.Ağustos.2016, 13:04
Geçmiş olsun kardeşim aynısını yaşadım iyi bilirim

Antalya/Merkez

alibaba07
30.Ağustos.2016, 14:45
Geçmiş olsun. Koruma ekipmanları önemli gerçekten.

İnşallah kısa zamanda düzelirsin.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi