PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Debriyaj pedalım kırıldı

badboy
07.Eylül.2016, 00:06
Arkadaşlar Mrblar debriyaj pedalım kırıldı kaynak mı yenisini almak mı mantıklı sizce

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

badboy
07.Eylül.2016, 00:07
Bu arada RR Daytona 250 cclik Mat Siyah bir aslanım var. 10 gün oluyor alalı çok memnunum. Aranıza Balıkesirden katılıyorum

CELİL
07.Eylül.2016, 00:53
Merhaba Mehmet Balıkesir'den aramıza hoş geldin
Pedalı laynak yaptırmak en uygunu yenisi çok pahalı 8)

Tugay Güreşen
07.Eylül.2016, 10:58
Aramıza hoşgeldin, motorun hayırlı olsun en kısa zamanda sorunu çözersin umarım..

badboy
07.Eylül.2016, 11:02
@CELİL @Tugay Güreşen tşk ederim çok sağolun. Sanırım kaynak olacak argon kaynakmış sanırım :(

Ömer
07.Eylül.2016, 11:18
@CELİL @Tugay Güreşen tşk ederim çok sağolun. Sanırım kaynak olacak argon kaynakmış sanırım :(

Alüminyum argon kaynak olacak. Normal argon kaynakla sakın denemesinler bile...

badboy
07.Eylül.2016, 11:20
Alüminyum argon kaynak olacak. Normal argon kaynakla sakın denemesinler bile...
Bu üçgen parça var oradan kırıldı onu tek bulabilsem

Bypale
07.Eylül.2016, 11:39
Bu üçgen parça var oradan kırıldı onu tek bulabilsem

Maalesef o parçayı tek bulmak çok zor. Pedal takımını tutan ana parça olduğu için tek satılmıyo. Belki şans çıkma falan bulabilirsin. Ama alüminyum argonda iş görür. Çok bi parada tutmaz. Geçmiş olsun.

badboy
07.Eylül.2016, 11:48
Maalesef o parçayı tek bulmak çok zor. Pedal takımını tutan ana parça olduğu için tek satılmıyo. Belki şans çıkma falan bulabilirsin. Ama alüminyum argonda iş görür. Çok bi parada tutmaz. Geçmiş olsun.
Çok tşk ederim ya çok pis bir parçaymış

BLUEBORAN
07.Eylül.2016, 22:37
Aluminyum argon özel bir kaynak. Yenisini almak daha mi pahali? Kaynak iyi-guzel-düzgün olmaz ise gözünüz oraya takilip caniniz sikilabilir.

badboy
07.Eylül.2016, 23:56
Aluminyum argon özel bir kaynak. Yenisini almak daha mi pahali? Kaynak iyi-guzel-düzgün olmaz ise gözünüz oraya takilip caniniz sikilabilir.
Aynen abi bugün yaptırdım ama aklım hala orada :)

Siyah Adam
08.Eylül.2016, 01:28
Ben kaynak yapıcak birini bulamadım o yüzden yenisini arıyorum 😞

badboy
10.Eylül.2016, 12:29
Ben kaynak yapıcak birini bulamadım o yüzden yenisini arıyorum 😞
Abi ne illet parçaymış ya demirciye demirden yaptırcan aslında Çantaya koy gitsin yedek parçadan kazanmak için yapmıyorlar bile Balıkesirde ben bir araştırma yapcam döktürebilirsem eğer sizlerle paylaşırım...

turkalaturka
11.Eylül.2016, 14:50
Ben ayaklığıma aliminyum kaynak yaptırmıştım ancak bir süre sonra yine kırıldı bence kaynak yerine yenisini almak gerek yada döküm döküm daha az maaliyetli ve daha sağlam diye düşünüyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

badboy
11.Eylül.2016, 14:58
Ben ayaklığıma aliminyum kaynak yaptırmıştım ancak bir süre sonra yine kırıldı bence kaynak yerine yenisini almak gerek yada döküm döküm daha az maaliyetli ve daha sağlam diye düşünüyorum

Dökümü yaptırabildiniz mi abi

turkalaturka
11.Eylül.2016, 18:49
Döküm yaptırmadım ben ayaklığın yrnisini aldım ama benim vites pedalının şasiye bağlandığı bi yer var orası çatlaktı istanbulda güneşlide ahmet usta var o hazır onu döktürmüştü elinde vardı orijinalininde yarısına veriyordu