PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ??? Kymco xciting 500

Fatal
10.Eylül.2016, 00:59
Başlıktada belirttiğim gibi
Kymco xciting 500 almayı düşünüyorum karbüratörlü 500cc su soğutmalı tek silindir sizce nasıldır çevremizde kullanan yada bilen tavsiye verebilecek yada eksi artılatını söyleyebilecek biri varmı

Not: Ghost350 im isteyene satılık yada takaslıdır :yorgun: (takas maxi scooter tercihim) bilginize fiyatı siz belirleyin yaptığım masraf ve bakımları biliyorsunuz (şanzuman rulmanları değiştirilip teslim edilicektir!)

Ali ÜNVERDİ
10.Eylül.2016, 04:10
Mustafa şansın açık olsun.

Peder
10.Eylül.2016, 04:37
alana da satana da hayırlsı olsun diyelim o zaman

Fatal
10.Eylül.2016, 08:16
Yordu artık ya büyük cc bir chopper alasıya kadar işimi görüsün yeter ama nasıl motordur onu bulmam gerekiyor

FatalSarac
Raptor Riders DENİZLİ

alibaba07
10.Eylül.2016, 08:55
Kymco iyidir. Düzgün bakılırsa Japon motorlari aratmaz. Ancak 500 luk modelin piyasası biraz yavaş olabilir. 250 lik olanları da aklında bulunsun. Yakıt tüketimi olarak bariz fark olacaktır. Scoterler benzini bol yakar.
İnşallah gönlünce bir motor bulursun.
Motorda marka modelden çok üstüne oturduğunda sana haz veriyor, karşıdan görünce binip gezesin geliyorsa aradigin motor odur.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatal
10.Eylül.2016, 09:29
Valla şu ghosttan kurtulayımda kilodan dolayı çok problem çıkardım başıma şanzuman
arabama hiç binmezken işten gelince motoru garaja sokup arabaya atlıyorun binmek gelmiyor içimden bulursam ghostla takas edip geçicem üstüne parada almıcam parada vermicem wli yüzü düzgün bi scooter bulayım yeterki belki ilerde yüksek cc bi chopper alırım ama şimdilik şehir içinde beni yormucak bi scooter alıcam

FatalSarac
Raptor Riders DENİZLİ

Bypale
10.Eylül.2016, 09:32
Hayırlısı olsun kardeş. Çok şanssızlık yaşadın. Üzücü...
Dilerim gönlüne göre olsun herşey

Fatal
10.Eylül.2016, 09:34
Hiç ayrılmak istemiyorum ama sorunlar üstüste gelince
çözümde olmayınca yıldım artık arkadaşımla 2 ghost almıştık onun kazadan benim arızadan yüzümüz gülmedi ya nazar var diyelim yada motorlar bize yaramadı ahh şu çin malı parçalar gına getirdi bana

FatalSarac
Raptor Riders DENİZLİ