PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Disk kilit

badboy
11.Eylül.2016, 13:56
Arkadaşlar disk kilit almayı düşünüyorum ama çok aşırı pahalı olmayan işini görebileceğim bir kilit tavsiye eder misiniz?

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bypale
11.Eylül.2016, 14:02
Hepsiburada.comda spada marka var. 23.90 fiyatı. Ona benzer bişey almıştım daha önce. Kullanıyorum. Sıkıntı yok. Ama motorsikletini dışarda bırakıyosan daha kaliteli ve fonksiyonlu güvenlik aparatları kullanmanı öneririm

badboy
11.Eylül.2016, 14:05
Hepsiburada.comda spada marka var. 23.90 fiyatı. Ona benzer bişey almıştım daha önce. Kullanıyorum. Sıkıntı yok. Ama motorsikletini dışarda bırakıyosan daha kaliteli ve fonksiyonlu güvenlik aparatları kullanmanı öneririm
Balıkesirde yaşıyorum ama ailemin yanına istanbula geldiğimde tedirgin oluyorum adamlar kamyonete atıp gidiyorlar cümlesini duyunca Şok oldum tabi. Nette araştırdığım kadarıyla urban/ xena / Abus markalı ürünler var ama hangisinden karar veremedim kullanan varsa eğrr gerçekten bu çok iyi diye düşünmeden alacağım

alibaba07
11.Eylül.2016, 17:17
En iyi yol 2 yönlü alarm taktirmak ve disk kilidi yerine kaliteli bir U kilit almak. Abus en iyi markalardan biridir. Yada benim gibi işin ucuzuna! kaçıp kaliteli bir zincir +kilit seti yapmak ancak toplam 9-10 kiloluk bir ağırlığa sahip olunca çok pratik değil ama kafam rahat.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

badboy
11.Eylül.2016, 18:11
En iyi yol 2 yönlü alarm taktirmak ve disk kilidi yerine kaliteli bir U kilit almak. Abus en iyi markalardan biridir. Yada benim gibi işin ucuzuna! kaçıp kaliteli bir zincir +kilit seti yapmak ancak toplam 9-10 kiloluk bir ağırlığa sahip olunca çok pratik değil ama kafam rahat.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
O da çok ağırmış üstat ya ses duysam yeter hırsızlar gerçi ona da çare bulmuşlardır ama. Zinciri bağlayacak yer olmayabiliyor o yüzden ondan vazgeçtim

Turkpower
11.Eylül.2016, 21:36
2 ay evvel Urban 982k10 aldım . 100tl fiyatı var . Ama çok hassas ve çok yüksek db bi sesi var. Motorum yan komşumun kapalı garajında duruyor ona rağmen çocuklar kurcalamaya çalıştığında evin içinden duyuyorum sesini. Kesinlikle çok memnunum tavsiye ederim

Özgür yaşa, mutlu yaşlan..

Peder
12.Eylül.2016, 04:39
Hırsıza kilit dayanmaz sözü devreye giriyor burada. en kaliteli olarak bilinen abus granit serisi bile saniyeler içinde etkisiz hale getirilebiliyor. internet üzerinde videoları mevcut. fakat güvenlik önlemleri ne kadar üst düzeyde yada uğraştırıcı olursa o kadar zaman kaybettirir. yani eşeği sağlam kazığa bağlayıp sonra allaha emanet etmek gerekli.

disk kilidinin alarmlı modellerinden olmasına dikkat et. ekstra bir halat kilit de almanı tavsiye ederim. bunların yanı sıra motora alarm bağlatmak da bir seçenek. bir zincir yardımıyla sabit bir yere de kilitlenebilir bence

badboy
12.Eylül.2016, 19:24
Herkese çok tşk ederim arkadaşlar söylerinize dikkate alıp bir kilit alacağım sonrası allaha emanet artık

centaur
14.Eylül.2016, 15:50
Bende Abus 7000 detecto ve Masterlock 8292 vardı. Abus -ki orta segmentin en kalitelilerinden biridir- alarmlı olduğu için yırttım. Masterlock u halletmişler. Hakan'ın da dediği gibi kilitleri motorun çalınmasını engellemek için değil olası bir çalınma teşebbüsünde uğraşı sürelerini maksimuma çıkarmak için kullanıyoruz. Onlar kilitleri marka marka biliyor, burada da kilidin marka ve kalitesi devreye giriyor. Ben ikisine toplam 600 lira vermiştim.

megisback
14.Eylül.2016, 22:23
Arkadaşlar disk kilit almayı düşünüyorum ama çok aşırı pahalı olmayan işini görebileceğim bir kilit tavsiye eder misiniz?

Öncelikle merhaba. Disk klisi konusunda coğu arkadaş müzdarip. Çok para verip istediğini alamayanlar az para verip boşuna para verdiğini düşünen arkadaşlarım çok etrafımda. Bende 160 liralık bi disk klidi var oldukça ağır. Sesi gür, ve metal cisimle yaklaştıgında falan ötüyor gayet. Ben memnunum kadıköyde çok insanı uzaklaştırdıgını gördüm gözümle. Zaten disk klidinin mantıgı hırsızsavar diyebiliriz. O yüzden disk kilidine güvenipte için çok rahat olmamalı. İşin özü sesi gür çok kalitesiz birşey alma seni idare eder diye düşünüyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

badboy
15.Eylül.2016, 00:39
Öncelikle merhaba. Disk klisi konusunda coğu arkadaş müzdarip. Çok para verip istediğini alamayanlar az para verip boşuna para verdiğini düşünen arkadaşlarım çok etrafımda. Bende 160 liralık bi disk klidi var oldukça ağır. Sesi gür, ve metal cisimle yaklaştıgında falan ötüyor gayet. Ben memnunum kadıköyde çok insanı uzaklaştırdıgını gördüm gözümle. Zaten disk klidinin mantıgı hırsızsavar diyebiliriz. O yüzden disk kilidine güvenipte için çok rahat olmamalı. İşin özü sesi gür çok kalitesiz birşey alma seni idare eder diye düşünüyorum.

Sizdeki kilidin markası neydi acaba

megisback
15.Eylül.2016, 11:15
Sizdeki kilidin markası neydi acaba

Hocam markası silinmiş görünmüyor valla..

Aybars
25.Eylül.2016, 21:37
Abusu tavsiye ederim ben kullanıyorum gayet sağlam ve alarmda taktırdım en garantisi o ;) alarm zaten hem teyp hem alarm gayet kullanışlı onuda düşünmeni tavsiye ederim ;)

HTC Desire 728 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi