PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 150 cc Regal raptor arıyorum (2. El yada 0)

Lucifer
23.Eylül.2016, 13:26
Merhabalar herkese öncelikle şuan yurt dışında olmam dolayısıyla konuya bırakacağınız ilanları yazın temelli dönüş yaptığımda degerlendırmek zorunda kalacağım bu yüzden sızlerden özür dıler ve ılgı alakanız adına hepınıze teşekkür ederim

asıl konuya gelecek olursam küçüklüğümden beri gelmekte olan chopper tarzı motor askımı sonunda dızgınleme kararı aldım 150 lik Regal raptor 2. El temiz yada 0 ı İla başlamak ıstıyorum renk tercıhı olarak sıyah oncelıklı tercıhım bütçe konusuna gelırsem 2. El olarak verebilecegım maksımum bütçem 4 yada 5 bin tl civarı bunun sebebı ise daha ehliyetimi ve güvenli sürüş ıcın ekıpmanlarımı almak ıstemem göstere bılırım ılanlarınız tercıhen İzmir civarında olursa benim icin çok daha ıyı olacaktır teşekkür ederım ıyı forumlar dılerım

-Lucifer

Kerem Düzgün
23.Eylül.2016, 15:57
Temelli dönüş yaptıgında ilanları paylaşırsın bizimle bizde sana bilgi aktarırız kardeşim 8) Sen kendini hazırla gerisi kolay elbet buluruz güzel bi motor istediğin gibi 8)

Eray Gürman
23.Eylül.2016, 16:21
biraz uzağız ama istersen geldiğinde görüşelim bende motorumu yükseltmek için motorumu satmayı planlıyordum. 13-14binde ilk sahibi sayılırım 2bin km deyken aldım. siyah klasik 150 regal

Peder
24.Eylül.2016, 06:46
dönüşten sonra temiz güzel bir makina bakmak en güzeli bulunur da. biraz sabret geldiğinde ayarlanır. İzmir ekibi de desteğini esirgemez 8)

Aybars
24.Eylül.2016, 22:47
Sen gelde Kardeşim motor işi kolay ;) elbet buluruz sana güzel ve kullanışlı bi motorsiklet ;)

Lucifer
24.Eylül.2016, 23:50
Olabilir abi fakat İstanbul'dan kendim gelip alamam o yüzden sıkıntı olur