PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık Daytona

e.erbaş
26.Eylül.2016, 00:55
Merhabalar dostlar,makinamı satıp kısmetse cc yükselteceğim.Raptorriders üyesi çok sevdiğim bi abimden yaklaşık 5 bin km iken aldım.Aramızdan birinin alması önceliğimdir.Yabancıya gitsin istemiyorum doğrusu,gerekli tüm açıklamalar yapılmıştır.Herhangi bir konuda sorunuz olursa iletişime geçebilirsiniz saygılar..İlan link;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-titiz-kullanilmis,ekstrali-daytona-345744461/detay/

Kerem Düzgün
26.Eylül.2016, 03:39
Hayırlısı olsun kardeşim inş gönlündeki makineye kısa sürede kavuşursun darısı başımıza artık 👍

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peder
26.Eylül.2016, 04:37
1 ay öncesinde motoru almadan evvel görmüş olsam gözüm kapalı alacağım bir motordu. alana da satana da hayırlısı olsun :)

Ali ÜNVERDİ
26.Eylül.2016, 11:20
Ergün şansın açık olsun iyi satışlar.Yeni makina vulcan 900 mü alacaksın

e.erbaş
26.Eylül.2016, 11:38
Sağolasın Ali baba o kadar bütçem yok anca kırklı yaşlarda alırım :) kısmetse dragstar kestirdim gözüme .

Ali ÜNVERDİ
26.Eylül.2016, 11:44
Hayırlı uğurlu olur inşallah.

Bypale
26.Eylül.2016, 11:45
Ergün hayırlısı olur inşallah. Gönlünce olsun yeni makinan 8)

Tugay Güreşen
26.Eylül.2016, 12:29
Hayırlı satışlar, kaçırılmayacak makine değerini bilene gider umarım :)

e.erbaş
26.Eylül.2016, 13:06
Ergün hayırlısı olur inşallah. Gönlünce olsun yeni makinan 8)

Eyvallah Uğur abim.

Turkpower
26.Eylül.2016, 16:20
Hayırlı satışlar, çok yemiz makine umarım yabancıya gitmez

Özgür yaşa, mutlu yaşlan..

grolof
26.Eylül.2016, 22:21
Kardeşim hayırlı satışlar. Motor alacak olsam
Kesinlikle bunu alırdım. 1 inci sınıf motorcusun. Çok yardımlarını gördüm,seni kaybetmemiz iyi olmaz. Dragstar benimde çok istediğim bir motor. İnşallah bir an önce kavuşursun.

e.erbaş
26.Eylül.2016, 22:38
Kardeşim hayırlı satışlar. Motor alacak olsam
Kesinlikle bunu alırdım. 1 inci sınıf motorcusun. Çok yardımlarını gördüm,seni kaybetmemiz iyi olmaz. Dragstar benimde çok istediğim bir motor. İnşallah bir an önce kavuşursun. Gürol abicim bu güzel dileklerin için ne kadar teşekkür etsem azdır.Her zaman burdayım ve elimden geldiği kadar her kardeşime yardımcı olmaya çalışırım.Teşekkürler :)

grolof
27.Eylül.2016, 12:18
Gürol abicim bu güzel dileklerin için ne kadar teşekkür etsem azdır.Her zaman burdayım ve elimden geldiği kadar her kardeşime yardımcı olmaya çalışırım.Teşekkürler :)

Seni burda yakalamışken uzun bir soru sorayım.
Ben yeni motor yaptırdım ama bir türlü sağ taraftaki bujinin 100-150 km. de kararmasını yani is bağlamasını önliyemedim.Senkron ayarı yaptım sağ tarafın hava ayarını gereğinden fazla açtım yine olmadı.Emanet beyin bulup onunla denedim,bobin kablolarını ters çevirdim hatta başka karburatör taktım sol taraf cam gibi sağ tarafı sık sık söküp fırça ile temizliyorum yoksa teklemeye başlıyor.Kaliteli buji aldım olmadı.Hatta sağ piston yada sekmanda hata vardır diye yeniden sekman attırdım ama durum değişmedi.Bu konuda önerebileceğin bir şey varmı.

fatih ekren
27.Eylül.2016, 12:32
hayırlı olsun ergun umarım gönlündeki makinaya kavuşursun...
inşallah bizim gruptan bir arkadaşa nasip olur makinan arada sırada bende görürüm ilk göz ağrımı

e.erbaş
27.Eylül.2016, 14:01
Seni burda yakalamışken uzun bir soru sorayım.
Ben yeni motor yaptırdım ama bir türlü sağ taraftaki bujinin 100-150 km. de kararmasını yani is bağlamasını önliyemedim.Senkron ayarı yaptım sağ tarafın hava ayarını gereğinden fazla açtım yine olmadı.Emanet beyin bulup onunla denedim,bobin kablolarını ters çevirdim hatta başka karburatör taktım sol taraf cam gibi sağ tarafı sık sık söküp fırça ile temizliyorum yoksa teklemeye başlıyor.Kaliteli buji aldım olmadı.Hatta sağ piston yada sekmanda hata vardır diye yeniden sekman attırdım ama durum değişmedi.Bu konuda önerebileceğin bir şey varmı.

Silindir üst kapağını değiştir.Subap yatağı aşınmış veya keçesi bozulmuş olabilir Gürol abi .

e.erbaş
27.Eylül.2016, 14:03
hayırlı olsun ergun umarım gönlündeki makinaya kavuşursun...
inşallah bizim gruptan bir arkadaşa nasip olur makinan arada sırada bende görürüm ilk göz ağrımı

Sağolasın Fatih abicim bende yabancıya gitsin istemiyorum.Arada yine hasret giderirsin :cheesy:

grolof
27.Eylül.2016, 16:42
Silindir üst kapağını değiştir.Subap yatağı aşınmış veya keçesi bozulmuş olabilir Gürol abi .

Ya söylemeyi unuttum üst kapak piyanolar falan hep değişti.Son olarak az evvel 2 tane iridyum buji ısmarladım birde onu deneyeceğim.Sibop aayarını iyi yapmamış olabilirlermi yada o sebep olabilirmi

e.erbaş
27.Eylül.2016, 20:43
Ya söylemeyi unuttum üst kapak piyanolar falan hep değişti.Son olarak az evvel 2 tane iridyum buji ısmarladım birde onu deneyeceğim.Sibop aayarını iyi yapmamış olabilirlermi yada o sebep olabilirmi

Gürol abi yanlış subap ayarı,kalitesiz buji ve yanlış tırnak aralığı olabilir,diğer seçenekleri elersem.Bu aradakarbüratörün üzerinde ki jikle pimi takılı kalmışta olabilir.İridyum bujiye gerek yok aslında orjinal ngk al yeter :)

Aybars
27.Eylül.2016, 20:54
İnşallah hayırlısı olur ;) Şimdiden alanada satanada Hayırlı olsun ;)

grolof
28.Eylül.2016, 03:28
Gürol abi yanlış subap ayarı,kalitesiz buji ve yanlış tırnak aralığı olabilir,diğer seçenekleri elersem.Bu aradakarbüratörün üzerinde ki jikle pimi takılı kalmışta olabilir.İridyum bujiye gerek yok aslında orjinal ngk al yeter :)

İki buji ısmarladım.jiklenin kablosunu söktüm hatta mct katbüratörünüde denedim. Birde sibop ayarını başka ustaya yaptırayım bakalım.
İridyum buji kurum bağlamaz dediler . Burda aldığımız ngk ların orjinalliği ne pek emin olamadım.Cevap için teşekkür ederim iyiki varsın👍👍

NOT:Bu arada konuyu kirlettiğim içinde özür dilerim.