PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hem teyp hem alarm ;).....

Aybars
28.Eylül.2016, 01:37
Öncelikle herkese iyi forumlar ;) Arkadaşlar, size hirsizlar ve kötü niyetli insanlar için motorumu koruma amaçlı aldığım onlemden bahsedicem... Biliyorsunuzki kış geliyor yavaş yavaş sokaklar balkonlar ve cafe tarzı mekanlar boşalmaya başladı... E haliyle haram para kazanmayı alışkanlık edinenler meydana çıkmaya başladılar... Ben böyle bi durumla karşılaşmamak için hayaletime alarm almak istedim motorcum bana bi şey önerdi onu aldım... Hem alarm hem teyp ve radyo ;) yolda dinliyorum teybimi akşamda açıyorum alarmı kedi bile çıksa seleye ötüyor bütün site ayakta :) tavsiye ederim çünkü hem ucuz hem kullanışlı suda geçirmiyor ;) aşağıda resmini atıyorum kötüde durmuyor yani ;)
http://i.hizliresim.com/B8WDX9.jpg (http://hizliresim.com/B8WDX9)

Peder
28.Eylül.2016, 06:21
bende taktırdım farklı model aynı işlevsellikte bir ürünü. markası önemli. benimkinin müzik kısmı ve tek hoparlörü kafayı yedi

Bahadır
28.Eylül.2016, 09:47
bende taktırdım farklı model aynı işlevsellikte bir ürünü. markası önemli. benimkinin müzik kısmı ve tek hoparlörü kafayı yedi

Benimkinin de tek hoparlörü gidikti.Açtım baktım hoparlörün içinden kablo kopmuş.Lehimledim düzeldi ;)

Turkpower
28.Eylül.2016, 19:50
Aybars hangi marka ne kadar ?

Özgür yaşa, mutlu yaşlan..

aycanblmts
28.Eylül.2016, 22:11
İyi günlerde kullanın, marka fiyat gibi bilgileri de paylaşır mısın?

Aybars
29.Eylül.2016, 00:47
Markasını bilmiyorum ama yarın öğrenip yazarım bu arada benimkinde hiçbir sıkıntı yok ne yağmurdan etkilendi nede rüzgardan çok şükür :)

Bombacı
29.Eylül.2016, 04:14
Gule gule kullan umit abi��

Aybars
29.Eylül.2016, 19:30
İyi günlerde kullanın, marka fiyat gibi bilgileri de paylaşır mısın?

Teşekkürler fiyat 75 ve 100 tl arası hassasliga göre değişiyor marka pek önemli değil hepsi Çin malı :) ama motoruna hangisini yakistirirsan onu al derim ;)

Aybars
29.Eylül.2016, 19:31
Gule gule kullan umit abi��

Eyvallah bombacı ;) Sen ne diyosun hoş Duruyormu gördün yakından ;)

aycanblmts
30.Eylül.2016, 01:55
Alarm aküyü bitiriyor diyorlar. Bu konuda yaşadığınız olumsuzluklar var mı?

Peder
30.Eylül.2016, 04:40
Benimkinin de tek hoparlörü gidikti.Açtım baktım hoparlörün içinden kablo kopmuş.Lehimledim düzeldi ;)

Baho o işlerden hiç anlamıyorum yahu, benimkine bi el atsan hayrına olmaz mı :utangaç:

Bahadır
30.Eylül.2016, 10:05
Baho o işlerden hiç anlamıyorum yahu, benimkine bi el atsan hayrına olmaz mı :utangaç:

Erman da taktırmak istiyor.İkinizi beraber aradan çıkarayım bi ara :) Yada ses gelmeyen hoparlörü soketinden söküp getirebilirsen bakarım hastanedeki atölyemde ;)

centaur
30.Eylül.2016, 14:25

Aynen ben de duydum. Aslı-astarı var mıdır? Aküye azizlikte bulunur mu? Kullanan arkadaşlar bi ses etsin..

centaur
30.Eylül.2016, 14:46
Erman da taktırmak istiyor.İkinizi beraber aradan çıkarayım bi ara :) Yada ses gelmeyen hoparlörü soketinden söküp getirebilirsen bakarım hastanedeki atölyemde ;)

Hemşo resimli bir anlatım yapsan sanırsam hem faydalı olur hem de uğraşmak zorunda kalmazsın:)

Bahadır
30.Eylül.2016, 15:03
Hemşo resimli bir anlatım yapsan sanırsam hem faydalı olur hem de uğraşmak zorunda kalmazsın:)

Doğru diyorsun abi.Benimkinin montajı sırasında fotoğraf çekmeyi unuttum.Arkadaşlara yapınca çekip koyalım :)

Kerem Düzgün
30.Eylül.2016, 15:21
Doğru diyorsun abi.Benimkinin montajı sırasında fotoğraf çekmeyi unuttum.Arkadaşlara yapınca çekip koyalım :)
Benim hazır elimde hoparlör seti benimkni takarken resimleyebiliriz 😀😀

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bahadır
30.Eylül.2016, 23:04
Benim hazır elimde hoparlör seti benimkni takarken resimleyebiliriz 😀😀

Bigün hepinizi çıkarayım aradan :D

Peder
01.Ekim.2016, 03:50

sökebilecek kadar yetenek yok aga bende. Taktırmayı da ustaya yaptırmıştım zaten 20 tl verip.

Bu arada aküye bi sıkıntısı olmuyo. bende sürekli açık gezdim motor park halindeyken de dinledim bi sorun olmadı.

Aybars
01.Ekim.2016, 20:32
evet oyle bır sorun var ama soyle cozdum onuda teybın artı kablosundan aküye gıden kısma buton bağladım gereklı olduğu zaman acıyorum gereklı olmadığı yerde kapatıyorum onunda fotoğrafını atarım kısa bı zamanda yanı aküyle bağlantısı kalmıyor sadece gecelerı kullanıyorum alarmı o kadar zarar vermıyor aküye ;)

Aybars
01.Ekim.2016, 20:34
Aynen ben de duydum. Aslı-astarı var mıdır? Aküye azizlikte bulunur mu? Kullanan arkadaşlar bi ses etsin..

aşağıda açıklama yaptım tekrar soyluyorum teyp ve aku arasına bı buton bağladım sadece gecelerı acıyorum o yüzden aküye zararı olmuyor ;)

Peder
02.Ekim.2016, 04:09
aşağıda açıklama yaptım tekrar soyluyorum teyp ve aku arasına bı buton bağladım sadece gecelerı acıyorum o yüzden aküye zararı olmuyor ;)

Ben sürekli dinleyen biri olarak hiç sıkıntı yaşamadım

Aybars
03.Ekim.2016, 15:25
Ben sürekli dinleyen biri olarak hiç sıkıntı yaşamadım
e tabı sureklı dınlıyıp motorsıkletıde gun aşırı kullanıyorsanız sıkıntı olmuyor ama motor uzun sure yatarsa aküye zarar verebılıyor ;)

MUSTAFA48
03.Ekim.2016, 23:36
aynı urunden benım canavardada mevcut arkadaşlar yaklaşık 4 5 aydır ben kullandım herhangı bır sıkıntı yasamadım akuyude bıtırmedı zayıflatmadıda arkadasların cogu elektırıgı kesmek ıcın anahtar koymus o bendede yoktu ve hıc bır sorun yasamadım baglantısınıde okudan dırekt kablo cektım ekstra hıc bırsey yapmadım.

rozenlot
10.Ekim.2016, 02:18
Öncelikle herkese iyi forumlar ;) Arkadaşlar, size hirsizlar ve kötü niyetli insanlar için motorumu koruma amaçlı aldığım onlemden bahsedicem... Biliyorsunuzki kış geliyor yavaş yavaş sokaklar balkonlar ve cafe tarzı mekanlar boşalmaya başladı... E haliyle haram para kazanmayı alışkanlık edinenler meydana çıkmaya başladılar... Ben böyle bi durumla karşılaşmamak için hayaletime alarm almak istedim motorcum bana bi şey önerdi onu aldım... Hem alarm hem teyp ve radyo ;) yolda dinliyorum teybimi akşamda açıyorum alarmı kedi bile çıksa seleye ötüyor bütün site ayakta :) tavsiye ederim çünkü hem ucuz hem kullanışlı suda geçirmiyor ;) aşağıda resmini atıyorum kötüde durmuyor yani ;)
http://i.hizliresim.com/B8WDX9.jpg (http://hizliresim.com/B8WDX9)

Umit abi depodaki cikartma black eagle yazan nerden aldn acaba bide krom bi parcami o

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi