PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ege Gezisi

ozzymania
23.Ağustos.2007, 12:33
Bu site olsun başka site olsun yapılan bölgesel ve uzun gezileri gördükçe motor sürmenin keyfine varabilmek için up uzun bir geziye çıkmam gerektiğini düşündüm.
Kendime bir rota belirlemedim ama istanbul'dan başlayıp, Çanakkale üzerinden devam edip Ege'den aşağlara kadar inip çıkmayı düşünüyorum.
Ama gönül isterki yanımda birileri daha olsun geziyi beraber planlayıp yola çıkıp beraber tamamlayalım.
Hem can sıkıntımıza çare olmuş olur hemde gezinin daha neşeli olmasına faydası bulunur diye düşünüyorum.
Ben eylülün ortaları gibi bir zaman olarak düşündüm hem hava uygun olur fazla sıcaktan etkilenmeyiz hemde egenin incilerini sonbaharda görmüş oluruz diye düşünüyorum.
Evet varmı tatil planı yapmamış ama keyifli ve maceralı bir geziye ortak olmak isteyen.
Yoksa tek başıma kadar İzmire gidip İzmirden gerimi döndürceksiniz beni :??
Evet kimler ciddi olarak düşünür bu teklifimi???

gecee
23.Ağustos.2007, 12:37
Hadi bakalım ozanım işallah bir arkadaşımız cıkar da güzel bi gezi de siz yaparsınız ...
Tek cıkmanı acıkcası istemem hem sıkıcı hemde zevkli olmaz diye düşünüyorum ...

şu sınav olmasa kesin gelirdim ...
ama yok yok senle yol cekilmez ... 8)
bir sürü işim var da nasıl geleyim hehe

jashuaa
23.Ağustos.2007, 12:38
ozzy can ben düşünebilirim.
dediğim gibi ben yandaş bulsam karadeniz düşünüyodum. ama egede olabilir. böyle bişey yaparsak büyük ihtimal çetinde katılır. kesin durum ilerleyen günlerde belli olur. hele ben şu büt sınavlarını bi halledemde.

ozzymania
23.Ağustos.2007, 12:40
Zaten hemen demiyorum eylül ortası yada sonu.Havanın ne yaktığı nede üşüttüğü bir zaman.

kawa500
23.Ağustos.2007, 16:42
gezi için mukemmel bir zaman...............

Çanakkale ve çevresinde her türlü yardıma hazırım......

siz rota ve gidilecek yerleri belirleyin.....işim musade ederse ben size buralarda eşlik ederim......

gidikurt
23.Ağustos.2007, 18:44
ozzzzy şimdiden sana ve sana eşlik edecek arkadaşlara hayırlı yolculuklar zamanı bize uymuyor uysaydı gelirdik süper olurdu. :) Aman dikkatli gidin gelin hayırlısıyla

Tayfun
23.Ağustos.2007, 23:25
Bu site olsun başka site olsun yapılan bölgesel ve uzun gezileri gördükçe motor sürmenin keyfine varabilmek için up uzun bir geziye çıkmam gerektiğini düşündüm.
Kendime bir rota belirlemedim ama istanbul'dan başlayıp, Çanakkale üzerinden devam edip Ege'den aşağlara kadar inip çıkmayı düşünüyorum.
Ama gönül isterki yanımda birileri daha olsun geziyi beraber planlayıp yola çıkıp beraber tamamlayalım.
Hem can sıkıntımıza çare olmuş olur hemde gezinin daha neşeli olmasına faydası bulunur diye düşünüyorum.
Ben eylülün ortaları gibi bir zaman olarak düşündüm hem hava uygun olur fazla sıcaktan etkilenmeyiz hemde egenin incilerini sonbaharda görmüş oluruz diye düşünüyorum.
Evet varmı tatil planı yapmamış ama keyifli ve maceralı bir geziye ortak olmak isteyen.
Yoksa tek başıma kadar İzmire gidip İzmirden gerimi döndürceksiniz beni :??
Evet kimler ciddi olarak düşünür bu teklifimi???

Ah be güzel kardeşlerim ertelemeyin hiçbirşeyi vurun kendinizi yola, ben regalimi vurdum yollara valla, tek motor 2 kişi , şuana kadar 2500 km yol yaptım artçımla ve izni bittiği için onu istanbula yolladım artık tek devam ediyorum, istanbuldan çıkarak önce kayseriye vurdum ordan izmire, şimdi didimdeyim, burdan bodrum ve antalya yapıcam sonraa istanbul, ama benden size 1 tavsiye tek motor yola çıkmayın !!!!! ben deliyim yaparım bana bakmayın sakın, daha 2000 km yolum var, yaptığım yol gerçekten manyak ve delice istanbula ayak bastığımda tüm regalcilere ellerimi öptürücem :D yaptığım yolun ayrıntısını istanbula gelişte yazıcam. Gene diyorum en az 2 motor vurun kendinizi yollara alacağınız keyif paha biçilemez birşey çünki.

ozzymania
24.Ağustos.2007, 01:25
EE deli zabit bizde boşuna yanımıza yoldaş aramıyoruz az olmasın çok olmasın ama öz olsun.Eğlence katmerli olsun.

ozzymania
28.Ağustos.2007, 22:14
Eh beah yaklaşık çıkacağım zaman tam da ramazana denk geliyor.
Hala gelmek isteyen yokmu ?

sancezz
28.Ağustos.2007, 23:41
ben oruc tutacam hem ramazanda senın le yola cıkılmaz sen yemek sız yapamazsın allah korusun yolda aclıktan serap gormeye baslarsın vahh sancezzın basına gelen ler :P :P :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ozzymania
05.Eylül.2007, 16:29
EE hala kimse gelmek istemiyormu? Kendime bir yol arkadaşı bulamıyacakmıyım.
:( [smilie=redcolorz3_pdt_09.gif]

deep-impact
05.Eylül.2007, 16:36
ve arkadaşalar eger izmire gelir iseniz haberimiz olsun bende sizleri karşılayım sizleri tanıma fırsatı bulurum enazından.

okan
05.Eylül.2007, 16:43
yola çıkacak arkadaşlar yol kotası deli zabit tarafından arttırılmıştır... 4200 küsür km yapmııcaksanız yalandan yere yola çıkmayın.... :mrgreen: :mrgreen:

ozzymania
05.Eylül.2007, 16:52
yola çıkacak arkadaşlar yol kotası deli zabit tarafından arttırılmıştır... 4200 küsür km yapmııcaksanız yalandan yere yola çıkmayın.... :mrgreen: :mrgreen:

22 Günde.Ya biz 10 gunde 3000 km kusur yaparsak nasıl olcak :)
Eğer çıkabilirsek.

okan
05.Eylül.2007, 17:22
KM /ZAMAN : HERZAMAN.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: GÜNDE 300 YAPAR.. O DA İİ YAVVV... :mrgreen:

sancezz
05.Eylül.2007, 21:52
ozı abım sen 10 gunde 3000 bın yap bende cıvılı tahtaya yatıp senı donus yolunda beklıycem uzerımden gec dıye:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))

okan
05.Eylül.2007, 22:28
ozı abım sen 10 gunde 3000 bın yap bende cıvılı tahtaya yatıp senı donus yolunda beklıycem uzerımden gec dıye:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))ehehehehe.. ii laf beaaa.... :mrgreen:

jashuaa
06.Eylül.2007, 04:42
yaw ozi bende cok istiyom böle bi gezi ama cok bicimsiz bi zamanda gidiyon yaa ramazan ramazan bozar beni bu iş.