PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmirde motor kullanmak bı nevı hayatta kalmaya calısmak...

Aybars
01.Ekim.2016, 21:10
İzmirde gun aşırı motor kullanıyorum sabah aksam ıse gıdıp gelirken motor kullanıyorum halıyle trafıkte takılı kalmamak ıcın motor tek kolaylık ve bu asktan bır günden fazla ayrı kalamıyorum :D neyse hergun en azından 3 araba veya kamyon sahıbıne kapın acık dıye uyarıda bulunuyorum... bazı suruculerın aynalarını ben acıyorum ya adam o kadar alakasız ayna ıle :S e tabı boşluk bulduğunda sınyal vermeden saga sola donenlerı hıc saymıyorum :S yanı anlayacağınız sabah aksam motor kullanma zevkınızın ıcıne edıcek bırılerı mutlaka bulunuyor :S aaa bu arada agresıf dolmus ve mınıbus suruculerını unutmamak lazım :D onlar olmazsa olmazım ılla her gun bırıyle atışıyoruz cunku kullandıkları araçlarda kesınlıkle sınyal kolu yok :D ben ızmır dıye baslık açtım ama buyuk sehırlerde durum aynıdır sanırım :) neysekı bu durumlar motoruma olan askımı ne azaltıyor nede zedeliyor... acık ve net soyluyorum yasadıgım surece nerde ve nasıl olduğu onemlı degıl hayatta kalmaya ve motor kullanmaya devam edecegım....

aycanblmts
01.Ekim.2016, 21:33
İyi ki İstanbul'da yaşamıyorsun. Maalesef milletimizde iki teker zihniyeti yok. Kaldı ki saygı ve hoşgörünün olmadığı toplumda böyle bir zihniyeti beklemek doğru değil. Kibirli ve düşüncesiz bir toplumuz. Bu kibir hayatımızı kasmamıza neden oluyor. Yanımızdan geçen güzellikleri göremiyoruz. Bizler bu topluma iki teker zihniyetini yerleştirmeye çalışan savaşçılarız. Mümkün olduğunca yollarda olmalıyız. Mümkün olduğunca kalabalık sürmeliyiz. Ki belki (bir umut) bir gün bu zihniyeti yerleştiririz. Bizden sonra sürecek olanlara, çocuklarımıza daha güvenli yollar bırakırız.

camura
01.Ekim.2016, 21:54
Emniyet seridinde 120yle giderken inatla yol isteyen sivil polis araclari bile var Istanbul'da. Sanki kapali trafikte daha hizli gidebilecekmis ve o suratte yavaslamadan ona yol verebilecegimi dusunebilmekte... Neyse devamini getirmeyeyim anladiniz siz:d

Aybars
01.Ekim.2016, 22:19
İyi ki İstanbul'da yaşamıyorsun. Maalesef milletimizde iki teker zihniyeti yok. Kaldı ki saygı ve hoşgörünün olmadığı toplumda böyle bir zihniyeti beklemek doğru değil. Kibirli ve düşüncesiz bir toplumuz. Bu kibir hayatımızı kasmamıza neden oluyor. Yanımızdan geçen güzellikleri göremiyoruz. Bizler bu topluma iki teker zihniyetini yerleştirmeye çalışan savaşçılarız. Mümkün olduğunca yollarda olmalıyız. Mümkün olduğunca kalabalık sürmeliyiz. Ki belki (bir umut) bir gün bu zihniyeti yerleştiririz. Bizden sonra sürecek olanlara, çocuklarımıza daha güvenli yollar bırakırız.
bende oyle bır trafık hayal edıyorum kesınlıkle... zıra bı oğlum var 3 yasında motorsıklet delısı 3. kaskını eskıttı... umarım hayal ettıgımız gıbı bır dünya ve trafık bırakabılırız gelecegın motor kullanıcılarına ;)

Aybars
01.Ekim.2016, 22:20
Emniyet seridinde 120yle giderken inatla yol isteyen sivil polis araclari bile var Istanbul'da. Sanki kapali trafikte daha hizli gidebilecekmis ve o suratte yavaslamadan ona yol verebilecegimi dusunebilmekte... Neyse devamini getirmeyeyim anladiniz siz:d

Haklısın anladıkkkk :D ya daha dıle getırmedıgımız ne olaylar yasıyoruzda neyse.... malum arkadasın bahsettıgı gıbı bız motorlu bırer savaşçıyız :D

gabriel cash
02.Ekim.2016, 01:01
Valla aynen öyle. İzmir'de özellikle ve özellikle 45 plakalı araçlara, Menemen dolmuşlarına ve kadın sürücülere dikkat etmek gerekiyor. İzmir'in kadınları araç sürerken bile güzel olmaya gayret gösterdikleri için sürücü aynasında makyaj yaparken motorcuları pek de önemsemiyor :)

Bombacı
02.Ekim.2016, 01:09
En en en gicik oldugum sey ise seritte yanuk duran araclar herkes adam akilli dursa aradan gecip gidicez ama bazilari illa diger seride biraz daha yakin olmak istiyorlar nedense

Peder
02.Ekim.2016, 04:04
İstanbulda da durum aynı. Gram saygı yok. Bir de hödödö diye söylenirler haklı gibi. Trakya bölgesinde sürerken biraz daha rahat ediyorum şahsen yaşlı dayılar harici :)

evocan(aj)
02.Ekim.2016, 11:32
Bodrumda trafiğe her çıkışımızda arkasından sövdüğümüz 2 plaka var izmir çoğunlukta.zaman zamanda istanbul.. arabaları oldum olası sevmedim zaten.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aybars
03.Ekim.2016, 15:19
Valla aynen öyle. İzmir'de özellikle ve özellikle 45 plakalı araçlara, Menemen dolmuşlarına ve kadın sürücülere dikkat etmek gerekiyor. İzmir'in kadınları araç sürerken bile güzel olmaya gayret gösterdikleri için sürücü aynasında makyaj yaparken motorcuları pek de önemsemiyor :)
ızmırdekı arkadaşlarımın bana destek çıkması ve unuttuklarımı yazması gerçekten hos :cheesy:

Aybars
03.Ekim.2016, 15:21
En en en gicik oldugum sey ise seritte yanuk duran araclar herkes adam akilli dursa aradan gecip gidicez ama bazilari illa diger seride biraz daha yakin olmak istiyorlar nedense

ara cızgıde motorsıklet gıbı yol alabıleceklerını düşünüyorlar bence :)

Aybars
03.Ekim.2016, 15:23
Bodrumda trafiğe her çıkışımızda arkasından sövdüğümüz 2 plaka var izmir çoğunlukta.zaman zamanda istanbul.. arabaları oldum olası sevmedim zaten.

bıde duşunun bız hergun yuzlercesıyle uğraşıyoruz :D

evocan(aj)
05.Ekim.2016, 14:27
Sadece izmir değil ülkenin her yerinde motosiklet kullanmak ölümcül macera.çünkü çoğu sürücü kuralları tam olarak bilmiyor ve benciller

Erman
05.Ekim.2016, 15:14
istanbula da bekleriz :cheesy:

umut.
05.Ekim.2016, 16:53
Bizim İstanbuldaki minibüsçülerimiz öyle değil gayet saygılılar :p

HelmettolgA
06.Ekim.2016, 00:21
AH istanbul 4 tekerlilerin biribirlerine saygısı yokken bize saygı gostermelerini beklıyemıyorum.Cunku o konserve kutusunun içinde ürün yok.Sagdan gitmeye çalıstıgımız halde kıcımızın dibine giren bir zihniyetten hiçbirsey beklememek lazım.SAYGILAR HERKESE:Rockn Roll:

AMZ35
06.Ekim.2016, 01:50
Kaldirim varken yolun saginda yuruyen yayalari da unutmamali...

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Siyah Adam
08.Ekim.2016, 21:58
Bodrumda 34 plaka yüzünden kaza yapmıştım ve adam kaçmıştı. Burda (istte) egzozu bağıttırdığımda korkup çekiliyolar önümden ama (afedersiniz) öküzlerde yok değil.