PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yedek parça alibabadan temin edilebilir

D e m i r
03.Ekim.2016, 00:53
selam, gezinirken tespit ettim. altaki linkte alibaba da regal raptor ltd.nin bizzat satışyaptığı bir sayfa buldum. bazı parçalar mevcut. daha hesaplı duruyor. balansörsüz makineler için hangi modelin anahtarına dikkat etmemiz lazım onu bilemedim. örnk https://dadyw.en.alibaba.com/product/60480344900-803348454/motorcycle_cluth_middle_bracket.html şu linkteki üründe Model Number: 350E-6C 250G-2N 250E-9A sayılmış, balansörsüz eksi 250 cc için hangi modele dikkat etmek lazım.

https://dadyw.en.alibaba.com/productlist.html

Peder
03.Ekim.2016, 04:24
Yardımcı olmak isterdim fakat anlamıyorum. Bilen birisi yardımcı olacaktır.

Bahadır
03.Ekim.2016, 10:12
Benim bildiğim alibaba toptancı sitesi.Minimum sipariş 1 adet yazmış ama herkese satış yapar mı orasını bilemiyorum.

Emok
03.Ekim.2016, 10:26
Daha once bahsi gecmisti. Parca fiyatları cok uygun fakat bireysel kullanıcının buradan alısveris yapması neredeyse imkansız. Ben de ilk inceledigimdebir kac parca siparis etmeyr yeltenmistim ama sistem aliexpress gibi degil. Toptan ve sirketlere satıs var. Mesajlara da pek geri donmuyorlar. Muhtemelen bilincli olarak aliexpresse koymuyorlar bu parcaları cünkü koyarlarsa buradaki distributorlerin mal satamayacagını biliyorlar. Veya tam tersi, distributorler konulmaması icin baskı yapıyor da olabilir. Yine de bu sitede 11 dolar fiyata sahip urune yetkili servisin 350 tl istemesi can sıkıcı. Siparis verebilirseniz buradan haber eder misiniz?

D e m i r
03.Ekim.2016, 11:02
Daha once bahsi gecmisti. Parca fiyatları cok uygun fakat bireysel kullanıcının buradan alısveris yapması neredeyse imkansız. Ben de ilk inceledigimdebir kac parca siparis etmeyr yeltenmistim ama sistem aliexpress gibi degil. Toptan ve sirketlere satıs var. Mesajlara da pek geri donmuyorlar. Muhtemelen bilincli olarak aliexpresse koymuyorlar bu parcaları cünkü koyarlarsa buradaki distributorlerin mal satamayacagını biliyorlar. Veya tam tersi, distributorler konulmaması icin baskı yapıyor da olabilir. Yine de bu sitede 11 dolar fiyata sahip urune yetkili servisin 350 tl istemesi can sıkıcı. Siparis verebilirseniz buradan haber eder misiniz?
Ederim ancak balansorlu balansorsuz farkı var, benim eski makine...hangi modeli referans alacam bilemedim. Mesala dikey radyatör tüm modellerde ayni midir

Emok
03.Ekim.2016, 12:08
Ederim ancak balansorlu balansorsuz farkı var, benim eski makine...hangi modeli referans alacam bilemedim. Mesala dikey radyatör tüm modellerde ayni midir

Bende radyatör olmadığı için çok bilgim yok ama muhtemelen aynıdır diye tahmin ediyorum.
Satıcıya sorup bilgi alınabilir demek isterdim ama daha önce bir kaç kez mesaj attım cevap alamadım.