PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bildiğiniz Ümraniye yakınlarında özel egsoz yapan bir yer ??????

yeaks
23.Ağustos.2007, 23:20
Abilerim ben artık kafayı yiycem bu egsozların sesinden acaip zırıldamaya başladılar ve leş gibiler kızarmışlar ve hiç motor sesi çıkarmıyolar ben özel egsoz yapan bi yer arıyorum 250 300 ytl yi gözden çıkardım özel egsoz yaptıran varsa (şöyle sesi gümbür gümbür olanlardan ) söyleyebilirmi nerde yaptığını ümraniye yakını olması tercihimdir nolur kurtarın beni şu egsozlardan yenilerini aliyim diyorum zamanla onlarda zırıldiycak diye en iyisi özel yaptıriyim dedim hem daha ucuz hem daha iyi ses veriyo düşüncesindeyim cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.....

emrahss
24.Ağustos.2007, 09:54
Yaw Yunus, senin çok mu paran var paşam ya, bırak bu kadar asraf etme, albinat, di mi Yaşar Baba..

siyahus
24.Ağustos.2007, 11:25
Yaw banada lazım bende sessizlestirecem benim egzostlar full açık , yeni egzost yaptıracam. Ümraniye civarı banada uyar bostancı , dudullu falanda olur bi bilen yardım etsin yauw. :lol:

emrahkucukgirgin
24.Ağustos.2007, 11:38
Smokehead Ercanın Cruiser egzostları çok iyi, sesi de muhteşem ama herifin kendisi yaramaz. Kartal köprüsü yakınında. E-5 Ercan motor

Kino
24.Ağustos.2007, 13:18
yani emrah diyor ki

sakın adamı alıp egsoz diye takmayın ( adamın sesi mi bozuk yoksa )
:mrgreen: :mrgreen: :P :P

emrahkucukgirgin
24.Ağustos.2007, 13:34
Onun gibi bişey Kino baba... :-)

İşini ciddiye almayan, veridği szleri tutmayan, sorun çıkınca sen çıkartıyormuşsun gibi davranan , esnaf geçinip esnaflıktan nasibini almamış bir adam.

siyahus
24.Ağustos.2007, 15:25
eehehehehe şimdi sen adama güvenme ama git yaptır nası olcak bu :D en sonunda gidip sadece susturu kaynaklatacam birinde o olacak :)

emrahkucukgirgin
24.Ağustos.2007, 15:32
Valla benim bacanak Shadowuna taktırdı o egzosttan çok memnun, ona sorsan Ercan çok iyi biri der. Bu işler böyledir. Bana kan kusturdu, o hiç sorun yaşamadı. Bana göre xxxxx ona göre usta... Bir de sen dene bakalım ne olacak. Ben sissy bar ve çanta demiri yaptırmıştım.Egzostlar zaten hazır elinde, gidiyorsun şıp takıyor...

aslanburclu
24.Ağustos.2007, 20:59
Yaw Yunus, senin çok mu paran var paşam ya, bırak bu kadar asraf etme, albinat, di mi Yaşar Baba..

ya mirim anlamıyo bunlar üzme kendini bırak ne yaparsa yapsınlar... hani bi atasözü varmış fakir canı sıkıldıkca malıyla oynarmış ....yine diyorum altın semer misali bizim aletler neyaparsan yap ne takarsan tak yine RR. Yine RR..

yeaks
25.Ağustos.2007, 02:37
emrah abim hemende takıyomuş egsozları bana tam olarak adresini verebilirmisiniz oranın ????? bide fiyatı ne acep ??

yeaks
25.Ağustos.2007, 13:11
abilerim ben buldum ercan motorun sitesini ozy abim saolsun ansiklopedi gibi valla http://www.ercanmotorcycle.com/

bizim motorlara sordum smokehead egsozu 350 ytl ye yapıyolarmış hemen gidip yaptırıcam saolun ilginize teşekkürler bu arada hazır varmış ellerinde gidince hemen takıyolarmış