PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 25-26 Ağustos ŞİLEYE GİDİYORUZ

yenikoylu_ua
24.Ağustos.2007, 01:11
Evet bu günkü haftalık buluşmada hafta sonu için şile gezisine karar verildi.Cumarteside çalışanlar gözönüne alınarak iki grupolarak yola çıkılacaktır.

BULUŞMA YERİ: İKEA OTOPARK

BULUŞMA TARİHİ: 25.07.2007

BULUŞMA SAATİ GRUP1: 11:00

BULUŞMA ŞAATİ GRUP2: 14:00

GEZİYE KATILACAKLARIN HANGİ BULUŞMA SAATİNE KATILACAĞINI BİLDİRMESİ RİCA OLUNUR...

KATILIM LİSTESİ--

GRUP 1---

1-aidikurt (+1)
2-yenikoylu_ua
3-carvalho
4-
5-

GRUP 2---

1-ozzymania
2-sancezz
3-
4-
5-

ozzymania
24.Ağustos.2007, 01:23
Balıkta tutcaazmı?
Mangalda yapcaaazmı?

yenikoylu_ua
24.Ağustos.2007, 01:28
balıkta tutarız mangalda yaparız haydi elleri görelim

jashuaa
24.Ağustos.2007, 01:37
yaw hani yalovadan bahsediliyodu????
şile neredir ki yau?? du bakam bütün hayallerim suya düştü şimdi. hımm yalova olsaydı yalovaya kadar zaten sürecektim. o zaman şimdi yalovaya kadar sürerim ordan sipidiyle buluşurum atlarım feribota gelirim. 8) bak birden buda mantıklı geldi. du bakam sabah ola hayır ola. erken saatte kesin bilgiyi veririm size.

ozzymania
24.Ağustos.2007, 01:37
Bu gezi yaz ayının son hafta sonu gezisi olucak.
O bakımdan herkesin şartlarını zorlayıp bir şekilde gelmesi fevkalade müthiş olur.

jashuaa
24.Ağustos.2007, 01:39
O bakımdan herkesin şartlarını zorlayıp bir şekilde gelmesi fevkalade müthiş olur.

şimdi birr olayın içinde balık lafı geçti balığı duydumu hayatta dayanamam ama sorarsanız ki hiç denizde balık tuttunmu nerdeee eskişehire biri cıkıpta deniz getiremediki :mrgreen:
ikiii şilede nerde kalıncak bende çadır yokta :?

ozzymania
24.Ağustos.2007, 01:40

şimdi birr olayın içinde balık lafı geçti balığı duydumu hayatta dayanamam ama sorarsanız ki hiç denizde balık tuttunmu nerdeee eskişehire biri cıkıpta deniz getiremediki :mrgreen:

çadırda kalınacak :D
demekki bir adet çadır tedarik edilinecek :D
sonrada artık oltamıza ne balığı gelirse mangalda pişirilecek.

jashuaa
24.Ağustos.2007, 01:43

abooooo balık olunca mangal olur mangal olunca rakı olur rakı olunca güzel olur demekki şile güzel :mrgreen:
ben bi cadır bakınayım o zaman. olmadı sipidide varsa yanlız gelcekse ona misafir olurum. 8)

emrahss
24.Ağustos.2007, 09:46
Ramazana denk gelmiyor mu bu tarih?

jashuaa
24.Ağustos.2007, 09:53
:? :? :? 25 26 ağustosmu 26 26 eylülmü arkadaşlar???

carvalho
24.Ağustos.2007, 09:56
Ağustos yani yarın :)

jashuaa
24.Ağustos.2007, 10:13
heh tamam şimdi oldu 8)
şuan sipidiyle paslaşıyoz ona göre durumu bildiririz.

ozzymania
24.Ağustos.2007, 10:28
Veysel banada bir adet çadır ve uyku tulumu ayarlarmısın kardeşim :P
Yoksa senin yanına misafir olmak zorunda kalıcam :)

jashuaa
24.Ağustos.2007, 10:39
Veysel banada bir adet çadır ve uyku tulumu ayarlarmısın kardeşim :P
Yoksa senin yanına misafir olmak zorunda kalıcam :)
walla henüz ben cadır bulamadım. uyku tulumu ve kamp ped var hoş daha gelip gelmicemde belli değil du bakam.

GÖKSEL
24.Ağustos.2007, 11:25
c. tesi iş dolayısıyla çıkamam ama pazar günü bende şiledeyim ama siz şilenin neresinde olucaksınız?

doğan
24.Ağustos.2007, 12:26

abooooo balık olunca mangal olur mangal olunca rakı olur rakı olunca güzel olur demekki şile güzel :mrgreen:
ben bi cadır bakınayım o zaman. olmadı sipidide varsa yanlız gelcekse ona misafir olurum. 8)
valla speedy nin çadırı hiç tavsiye etmem. çünkü kendi zor sığıyor içine :mrgreen: hatta bazı gezilerde çadırında bile yatmayıp motorun üstünde uyuduğu görülmüştür :P

jashuaa
24.Ağustos.2007, 12:32
eywah eywah o zaman neyse gireriz tulumun içine uyuruz bi köşede beya

siyahus
24.Ağustos.2007, 12:47
Şilede nerede olacaksınız tam olarak ben cumartesi öğleden sonra gelip akşama dönmeyi planlıyorum bi aksilik olmazsa. Nerede olacağınızı belirtirseniz oraya 3-5 saatliğine gelip sizlerle tanışmak isterim, Yeniköylü hocamdan başka kimseyle tanışma fırsatım olmadı maalesef. 14:00 teki buluşmaya yetişemezsem diye soruyom. Sevgiler.

infinitedreams
24.Ağustos.2007, 13:05
14.00'teki buluşmaya yetişmeye çalışırım ama hiç sanmıyorum yetişebileceğimi.

IKEA'nın krokisini ve gideceğimiz yerin hiç değilse haritadaki yerini istiyorum.

carvalho
24.Ağustos.2007, 13:09
http://img529.imageshack.us/img529/6527/mapistanbulgn5.jpg (http://imageshack.us)
http://img529.imageshack.us/img529/6527/mapistanbulgn5.4f4b8246fa.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=529&i=mapistanbulgn5.jpg)

ikea'nın krokisi. Eğer ulaşamazsan telefonda destek veririm Nihatçım...
Şile'ye gitmek için ise tabelaları takip etmen yeterli. Tem'den Şile-ümraniye-Çekmeköy ayrımından sağa sapıyor; Şile'ye takip ederek soldan devam ediyorsun. Dümdüz... 45-50 km sonra Şile...

müslüm baba
24.Ağustos.2007, 15:05
c. tesi iş dolayısıyla çıkamam ama pazar günü bende şiledeyim ama siz şilenin neresinde olucaksınız?

Kalitesiz motorları siteye almayın diye kaç kere söyledim ama dinleyen yokki,

Aksu
24.Ağustos.2007, 15:11

Kalitesiz motorları siteye almayın diye kaç kere söyledim ama dinleyen yokki,
Göksel de Müslüm abisinin sözünü dinledi ve Shadow u satışa çıkardı.

müslüm baba
24.Ağustos.2007, 15:19
Az önce buna benzer bi mesaj yazmıştım uçmuş kim sildi neden sildi silerken şu sebepten silindi diye yazıp silinsede suçumuzu bilsek.

Yoksa bunu taze mod Okan mı yaptı, verirseniz modluğu böyle acemilere oda siler tabi yakında siteyi kökünden silerse şaşmayın.

jashuaa
24.Ağustos.2007, 15:56
ya arkadaşlar hani altı üstü 5 motormu var daha gitcek??

ozzymania
24.Ağustos.2007, 16:02
Gelirler ya bir gün önce toplantıda çoğu kişi geliriz filan diyordu.Görmediler sanırım başlığı heralde.

gidikurt
24.Ağustos.2007, 16:42
gelenler bize yeter napalım azla yetinmeyi bilmeyen çoğuda bulamazmış diimi amaaaaa ...:)

jashuaa
24.Ağustos.2007, 16:49
ya yakınlarda biyerde olsa çook iyi olacaktı. ama o kadar yolu ben tek başıma alamam. bu sefer artçımda yok hem.
inşallah bidahakine :( :(

ozzymania
24.Ağustos.2007, 16:52
veysel sen ozaman yorma kendını enerjini ege gezisine sakla :)
Hoş gelsen sana burda bi artçı bulurduk ama :P

jashuaa
24.Ağustos.2007, 18:26
veysel sen ozaman yorma kendını enerjini ege gezisine sakla :)
Hoş gelsen sana burda bi artçı bulurduk ama :P

evet asıl olay ege olacak. "Hoş gelsen sana burda bi artçı bulurduk ama" : beni böyle güzel sözlerle kandıramazsın :mrgreen: :mrgreen:

gidikurt
24.Ağustos.2007, 18:38
bak şim di jashuaaa olmadı ne kadarcık yolki yapacağın sen bıh bıh desen bizi bile geçersin :) :) :) :)

Şiledeki , ağvadaki kızlar sizi bekler hadi bakalım yazdırın isimlerinizi listeye balık tutulacak mangal yapılacak oooooo eğlence var eğlence ama gelen yok nasıl iş bu ya arkadaşlar hadi artık naz yapmayınnnnn ...

Haaa selçuk gitarını unutma sakın ateş yakılacak şarkılar söylenecek dimi amaaaaa:)

aslanburclu
24.Ağustos.2007, 20:43
ya gençler sabah gidilecek iyi hoşda akşam dönecek varmı ......benim dönmem lazım .....

gidikurt
24.Ağustos.2007, 20:50
kalacağimiz yeri beğenirsek şahsen biz alperle dönmiycez .

aslanburclu
24.Ağustos.2007, 20:54
proğram nedir....(sakın denize gircez demeyin valla deniz beni bi tuhaf yapıyo ..... )

gidikurt
24.Ağustos.2007, 21:02
eeeee tabi ki denize girilecek:)
Şile ağva, akçakese dolaşılıp gezilecek kalınacak yer bulunacak uygun yere çadır kurulacak, balık tutulacak , mangal yapılacak, şarkılar söylenecek, kafalar çekilecek, sohbet edilip gecenin tadı çıkarılacak.
bildiklerim bunlar ... :)

inci
24.Ağustos.2007, 21:03
ben yine gelemiyorum...kaç hafta oldu yaa sizi özledim ...

aidikurt
24.Ağustos.2007, 21:20
yaşar baba gel sen rahat ol sile zaten istanbul 60 km yol gider egleniriz

ozzymania
24.Ağustos.2007, 22:43
Denizim saolsun çadırımı verdi, yatağımı verdi, oltamıda verdi daha da hiç bir eksiğim kalmadı.
Tam tekmil kampçı modunda geliyorum. :D

yenikoylu_ua
25.Ağustos.2007, 01:19
Ben sabah erken dönmeyi planlıyodum duruma göre akşamda dönebilirim pazar sabah mutlaka evde olmam lazım

ozzymania
25.Ağustos.2007, 01:20
ee orada kim kalıcak şimdi.Sayımız gittikçe azalıyor elleride göremedik hala.Günübirlik gezi modunamı geçicez yoksaç

aidikurt
25.Ağustos.2007, 12:19
ya bu hafta üzerimizde nedense kara bulutlar geziyor.Avşa olmadı şile olmadı en iyisi biz bu haftasonu dinlenelim.

GEZİ İPTAL