PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Samsun Egzoz Açtırma ve Boya

JinQuaan05
22.Ekim.2016, 13:35
Motorumu yeni aldım ve ilk motorum o yüzden samsunda nereler yapıyor bu işlemleri ve gidip egzoz açtırmak istiyorum dersem yaparlarmı? yardımcı olursanız sevinirim (Konuyu yanlış yere açmışsam affınıza sığınıyorum) (Bişey daha sormak istiyorum mont-kask ekipmanlarını en iyi fiyata nereden alabilirim)

Bypale
22.Ekim.2016, 13:47
Motorumu yeni aldım ve ilk motorum o yüzden samsunda nereler yapıyor bu işlemleri ve gidip egzoz açtırmak istiyorum dersem yaparlarmı? yardımcı olursanız sevinirim (Konuyu yanlış yere açmışsam affınıza sığınıyorum) (Bişey daha sormak istiyorum mont-kask ekipmanlarını en iyi fiyata nereden alabilirim)

Çetin kardeşim öncelikle kendini forum tanışma başlığında tanıtırsan bizlerde kiminle muhatap olduğumuzu biliriz. Bu bir forum kuralıdır.

Coctailozer
22.Ekim.2016, 14:23
Kardeşim foruma hoşgeldin. Tanışma bölümünde kendini tanıtmayı unutma :) motorun nedir bende Sinoptayım samsuna sık gidip gelicem. Usta konusunda öğrenip sana buradan bilgi veririm

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aybars
22.Ekim.2016, 21:14
Hosgeldın cetın dıyorum öncelikle ��