PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RR İzmir ailesine teşekkür

Patriot
27.Ekim.2016, 01:21
Ağustos ayindan bu yana bu ailenin içerisinde yer almaktan ne kadar keyif aldigimi firsat buldukça dile getirmeye calistim. Aradan gecen bu zaman araliginda bana katmis olduğunuz bütün güzel değerler için herkese sonsuz tesekkur ederim. İnşallah bu ailede çok uzun zamanlar çok güzel faaliyetlere imza aticaz.İzmir ekibinin özellikle hikmet sefim Burak ve göksel abinin katkilari yardimlari oldukça fazla hakkinizi odeyemem sizlere ayri tesekkur ederim.Bugun dostlugumuzun ailemizin nişanesi olan İzmir patch ini bana layik gördünüz bu gurur vericiydi :) . patch kismi benim için her zaman 2. Planda olmustr.Burada kazandigim dostluk herşeyden çok daha önemli. İnşallah sureci başarıyla tamamlayıp bana duymuş olduğunuz güvenin hakkini sonuna kadar vermeye calisicam. Yaptigim en mutluluk verici işlerden birisi RR ailesine katilmakti hepiniz benim için çok degerlisiniz :)

Sevgiler ve de saygilar.

ob1kanobi
27.Ekim.2016, 10:59
Aday üyeliğin hayırlı olsun kardeşim. Hakkınla aldın, gururla taşı... Daima birlikte, kazasız, keyifli kilometreler...

Patriot
27.Ekim.2016, 11:02
Sağol sefim hep beraber uzun kilometreler inşallah

karakalem
27.Ekim.2016, 11:03
Kardesim bizlerde seni tanimis olmaktan dolayi cok mutluyuz. Ailemize katilimin ve katkilarin hic birimizin gözünden kacmadi, seni çoktan aramizdan biri olarak görüp benimsemistik zaten. İzmir patchin hayirli olsun, dilerim kisa zaman sonra full patch member olarakda goruruz aramizda seni.

Patriot
27.Ekim.2016, 11:12
Kardesim bizlerde seni tanimis olmaktan dolayi cok mutluyuz. Ailemize katilimin ve katkilarin hic birimizin gözünden kacmadi, seni çoktan aramizdan biri olarak görüp benimsemistik zaten. İzmir patchin hayirli olsun, dilerim kisa zaman sonra full patch member olarakda goruruz aramizda seni.

Çok sağol kardeşim siradaki hedefe ulaşmak için sabirsizlaniyorum ;)

gabriel cash
27.Ekim.2016, 12:34
Kardeşim biz de seni çok sevdik, umarım ki daha uzun yıllar birlikte yol yaparız.

Patriot
27.Ekim.2016, 12:57
Kardeşim biz de seni çok sevdik, umarım ki daha uzun yıllar birlikte yol yaparız.

Eyvallah abi inşallah hep birlikte

Hiracan
28.Ekim.2016, 05:47
Kardeşim ne mutlu ki çok güzel bir kulübün, çok güzel bir chapterında çok güzel insanlarla birlikteyiz. Birlikteliğimiz daim olsun :Rockn Roll:

DarkMacros
28.Ekim.2016, 09:13
Önceden de dostumdun şimdi de kardeşim oldun Aday üyeliğini başarıyla tamamlayacağına olan güvenim tamdır. :)Hayırlı uğurlu olsun kardeşim hayatına bundan sonraki atacağın her adımda uğur getirsin. Her işin rast gitsin kardeşim. :)

Patriot
28.Ekim.2016, 12:34
Kardeşim ne mutlu ki çok güzel bir kulübün, çok güzel bir chapterında çok güzel insanlarla birlikteyiz. Birlikteliğimiz daim olsun :Rockn Roll:

Çok sağol kardeşim hep beraber nice yillara ve yollara insallah

Patriot
28.Ekim.2016, 12:34
Önceden de dostumdun şimdi de kardeşim oldun Aday üyeliğini başarıyla tamamlayacağına olan güvenim tamdır. :)Hayırlı uğurlu olsun kardeşim hayatına bundan sonraki atacağın her adımda uğur getirsin. Her işin rast gitsin kardeşim. :)

Çok sagol kardeşim desteklerin için tesekkur ederim ;)

Aybars
28.Ekim.2016, 20:07
Kardeşim benim en kotu günün boyle olsun ;) inşallah full patch günlerini de görmek dileğiyle...

rozenlot
28.Ekim.2016, 20:17
Bende bu aileyi ilk defa agustos ayinda tanidim ve aralarina katildim gercekten cok baska insanlar disardan gelene bile sanki kirk yillik dostlariymis gibi sicak yaklastilar hikmet abide burakda herkes gercekten cok samimi ve icten kimse bir birinden ayrilmaz gibi bu ekipde umit abi ahmet abi cenk abi goksel abi ibrahim abi (msohbet firsati buldugum herkes gercekten okdar yakin hissetirio ki iyiki diorum tanimisim hepsini ismini sayamadigim butun kardeslerm abilerm hepsi bir birinden kiymetli iyi ki sizleri tanimisim [emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Peder
28.Ekim.2016, 23:54
Aday üyeliğin hayırlı olsun kardeşim, darısı full patch member'a inş

Patriot
29.Ekim.2016, 00:43
Kardeşim benim en kotu günün boyle olsun ;) inşallah full patch günlerini de görmek dileğiyle...

Abim çok tesekkur ederim birliktegimiz kardesligimiz hep daim olsun inşallah

Patriot
29.Ekim.2016, 00:45
Aday üyeliğin hayırlı olsun kardeşim, darısı full patch member'a inş

Tesekkur ederim inşallah bu donemi başarıyla tamamlicam RR ailesinin desteği ile

Bugra35
07.Kasım.2016, 22:37
Herseyin hayırlısı. Hayırlı olsun.

Oğuzhan Ocak
08.Kasım.2016, 02:12
Hayırlı uğurlu olsun

Rider07
08.Kasım.2016, 10:29
Hayirli olsun 😉👍🏻

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aybars
08.Kasım.2016, 12:20
Bende bu aileyi ilk defa agustos ayinda tanidim ve aralarina katildim gercekten cok baska insanlar disardan gelene bile sanki kirk yillik dostlariymis gibi sicak yaklastilar hikmet abide burakda herkes gercekten cok samimi ve icten kimse bir birinden ayrilmaz gibi bu ekipde umit abi ahmet abi cenk abi goksel abi ibrahim abi (msohbet firsati buldugum herkes gercekten okdar yakin hissetirio ki iyiki diorum tanimisim hepsini ismini sayamadigim butun kardeslerm abilerm hepsi bir birinden kiymetli iyi ki sizleri tanimisim [emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eyvallah ılkerım o samimiyet senın yaklaşımından dolayı bence 8)

TuBiş
08.Kasım.2016, 13:17
Hayırlısı olsun allah utandırmasın.... Kesinlikle bende sizinle aynı şekilde düşünüyorumm.... Menfaatsizz harika dostluklar arkadaslıklar agbi kardeslik uzunn yıllarr sürmesii dileğiyle :)

Aybars
08.Kasım.2016, 14:05
Aminnnnn 8)