PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Köpeğimi Vuran Kişinin yakalanması ve ceza alması için imza kampanyası

HuBo
15.Kasım.2016, 19:56
Merhabalar arkadaşlar sokakta beslemiş olduğum ve karnelerinin aşılarının tam olduğu sahiplenmiş olduğum köpeğimiz rex i 4 gündür bulamıyorduk. Bugün yerel bir haber gazetesinde köpeğimizin ölüm haberini aldık fakat vicdansızca canice öldürmüşler. Mahalledeki tavukları koşturuyor diyerekten evindeki çift kırmalı tüfek ile iki el ayağına ve kafasına ateş edilerek katledilen yavrumuzu kaybettik ve bunu vuran kişi şuanda hiç bir ceza almadı hiç bir soruşturma geçirmedi ve bu caninin yakalanması için bir imza kampanyası oluşturduk. 2 dakikanızı ayırarak bu caninin yakalanıp ceza almasına yardımcı olmak adına sende imzanı atarsan çok sevinirim. Tüm Ailemin bana bu konuda destek çıkmasını istiyorum. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

İmza İçin Tıkla (https://www.change.org/p/k%C3%B6pe%C4%9Fi-vuran-bu-cani-bulunsun?recruiter=234327856&utm_source=share_petition&utm_medium=facebook&utm_campaign=autopublish&utm_term=des-lg-share_petition-reason_msg)

TuBiş
15.Kasım.2016, 20:00
Evettt rr bu zamana kadar ailemm gibiii gördümm sizii ve şimdi bu ailedenn yardımmm bekliyoruzz.... Benimm meleğimi katlettii baska canlara zarar verememisii adına herkesten destek istiyoruz.....

evocan(aj)
15.Kasım.2016, 20:01
Hulusi kaçta kaymakamlık önünde olunacak?

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bypale
15.Kasım.2016, 20:06
İnşallah bulunur ve gereken cezayı alır. O silah kendisine doğrultulsaydı cevabı elbette olurdu. O dilsiz canlıya nasıl yaptın bunu katil...

HuBo
15.Kasım.2016, 20:08
Hulusi kaçta kaymakamlık önünde olunacak?

Walla abla akşam kaymakam beyin koruması ile görüşücez işte perşembe günü öğleden sonraya randevu alabilirsek öğleden sonra görüşülecekte tam zamanını şuanda bilmiyorum ben size yine haber edicem bu konuda

evocan(aj)
15.Kasım.2016, 20:09
Tamam ona göre konu açılacak çünkü bodrum ekibi olarak orada olacağız.

alibaba07
15.Kasım.2016, 20:15
Öncelikle geçmiş olsun. tabiki de destek oluruz. Nasıl olurda ceza almaz soruşturma geçirmez gerçekten mantıksız. Bence başka bir savcıya giderek tekrar şikayetçi olun ve o savcıyı da şikayet edin.

Aybars
15.Kasım.2016, 20:16
Merhabalar arkadaşlar sokakta beslemiş olduğum ve karnelerinin aşılarının tam olduğu sahiplenmiş olduğum köpeğimiz rex i 4 gündür bulamıyorduk. Bugün yerel bir haber gazetesinde köpeğimizin ölüm haberini aldık fakat vicdansızca canice öldürmüşler. Mahalledeki tavukları koşturuyor diyerekten evindeki çift kırmalı tüfek ile iki el ayağına ve kafasına ateş edilerek katledilen yavrumuzu kaybettik ve bunu vuran kişi şuanda hiç bir ceza almadı hiç bir soruşturma geçirmedi ve bu caninin yakalanması için bir imza kampanyası oluşturduk. 2 dakikanızı ayırarak bu caninin yakalanıp ceza almasına yardımcı olmak adına sende imzanı atarsan çok sevinirim. Tüm Ailemin bana bu konuda destek çıkmasını istiyorum. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

İmza İçin Tıkla (https://www.change.org/p/k%C3%B6pe%C4%9Fi-vuran-bu-cani-bulunsun?recruiter=234327856&utm_source=share_petition&utm_medium=facebook&utm_campaign=autopublish&utm_term=des-lg-share_petition-reason_msg)

Abi bunu benim elime bi vereceksin :@ vijdanı olmayana herşey mübah...

Rednexi
15.Kasım.2016, 20:16
İmzaladım Hulusi abi.inş gerekli imzayı toplatıp gerekli işlemler başlar.

TuBiş
15.Kasım.2016, 21:07
İmzalayınn arkadaslarımm ne olurr bulana kadar pes etmicezz.....

CELİL
15.Kasım.2016, 21:15
İmzaladım ÇOK üzücü bir durum maalesef artık insanlar kendinden başka hiçbir canlıya yaşama hakkı tanımıyor :x :(

TuBiş
15.Kasım.2016, 21:23
Evet baskanım dilerim allahtan ona yasattıkları acıyı allahım misli misli bu dünyada cıkarsın... İmza için çok teşekkür ederim....

Ufuk_
15.Kasım.2016, 21:56
İmzaladım ama kanun çıkatılıp hayvanlara zarar verenler yargılanmadan bu sorun çözmek imkansız bitanesine ibretlik ceza vemek lazım fok balığına pompalı tüfekle ateş eden adam var bu ülkede.

Hiracan
16.Kasım.2016, 06:32
İmzaladım ben de ama bu mahlukatlara neredeyse ödül verecek bir sistem var artık bu ülkede. Cidden çok yazık ya

Birkan Bozkuş
16.Kasım.2016, 10:09
Bende imzaladım çok üzüldüm başınız sağ olsun, bir hayvanı bilerek ve kasten öldürmekle bir insanı öldürmenin farkı nedir? nefes alan her canlının yaşamaya hakkı vardır. bunu elinden alan kişilerin en ağır cezayı alması gerekir, fakat burası Türkiye burada ekmek çalan çocuğun hayatı kayar bir cana kast eden insan ellini kolunu sallayarak aramızda nefes almaya devam eder YAZIK...

Murat Kemah
16.Kasım.2016, 18:40
Ne yazık ki şikayet ettiğinle kalacaksın hulusi abi. Farklı olsa da bir kedinin ölümüyle ilgili bir şikayet olayımız olmuştu. Ve çarpıp kaçan ehliyetsiz sürücü yalnızca 540 lira ceza almıştı.

Sen ne kadar ilgi göstersen de sahip çıksan da, insanlar hayvanların gerçek düşmanı abi. Tamamı aileme ait olan binanın önüne mama koyuyorum, yoldan geçen gelip alıp çöpe atıyor. Böyle ilgisiz, böyle ruhsuz, böyle vicdansız bir millet olduk artık biz. Sana tavsiyem adli bir olay gibi düşünme bunu. İnsanlık ayıbı gibi düşün, sosyal medya ile yapan adamı ( eğer kim olduğu biliniyorsa ) lanetle, utandır, yerin dibine sok. Ancak bu rezil olma korkusu sayesinde rahat bırakacaklar o canları.

Bu arada kampanyanı da imzaladım abi. Eğer elimden gelebilecek başka bir şey varsa yardımcı olmaya hazırım. Aranızda yeni olduğumdan işleyişin tam farkında değilim. Eğer buluşma, organizasyon olaylarını ayarlayan biri varsa sokak hayvanları için de bir proje düşünürse sevinirim. Olmadı başka bir başlık altında konuşuruz.

aslantürk34
16.Kasım.2016, 18:52
Vay adi herif gereken neyse yapariz seve seve imza veririm

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HelmettolgA
17.Kasım.2016, 01:46
İmzamız atılmıstır.Umarım kısa zamanda cezasını alır.SEREFSİZ........

Oğuzhan Ocak
17.Kasım.2016, 02:55
Cok üzüldüm imza atıyorum hemen umarim cezasini alır

bronks
17.Kasım.2016, 09:46
Alcak şerefsiz umarım cezalandırılacak. İmzamı seve seve bastım

centaur
17.Kasım.2016, 17:09

Hulusi çok geçmiş olsun.. Okuyunca hem çok üzüldüm hem de çok sinirlendim. İnsanlıkla alakası olmayan bu vicdan yoksununun bir an önce ceza alabilmesi için hem imzaladım hem de facebooktaki tüm arkadaşlarımla paylaştım. Aralarında hepinizin televizyon,tiyatro ve edebiyat dünyasından tanıdığı değerli insanlar var. Eminim duyarsız kalmayacaklardır. Aynı zamanda yazarlık yaptığım dergide de bunun takipçisi olacağım.. Twitter üzerinden de insanlara ulaşmaya çalışacağım.

bozbirbaykus
17.Kasım.2016, 17:25
Bu canilik yapanın yanına kalmamalı. Umarım cezasız kalmaz :(

RAFOCANN
23.Şubat.2017, 00:36
ne kadar cani kötü insanlar var ya çok kötü bir durum üzüldüm

Hakan07
23.Şubat.2017, 09:04
Hayvan olan kim, bazen belli olmuyor maalesef.