PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çıplak regal

barismert
27.Ağustos.2007, 03:04
düşünün bi E-9 unuz var ve 0 aksesuarlı yan cantaları bile yok işe nerden başlardınız kullanıpta memnun kaldıgınız aksesuarlar neler (benim RR dan bahsediyorum çıplak derken)

okan
27.Ağustos.2007, 09:36
en çok gerekeni yazmamışsın... ön cam... 8)

Aksu
27.Ağustos.2007, 10:01
en çok gerekeni yazmamışsın... ön cam... 8)
Evet ben diyecektim, ön cam taktır gerisi hikaye. Deri çanta, sosis, salam çanta bedava verseler takmam. Sisi barı da, artçı koltuğu daha rahat oturuabilir hale getirirken düzenlenmesi gerekir, tabii süs için değil kullanıma daha uygun olması için.

Engin
27.Ağustos.2007, 10:01
Bence en gereklisi yan deri çantalar, markete ekmek almaya gitsen bile çantalar olmadan doğru dürüst bir yere koyamıyorsun.

yenikoylu_ua
27.Ağustos.2007, 10:06
Evet ön cam önemli ama yançantalarda motoru bi değişik gösteriyo yani yan çanta şart

Aksu baba arkadaşın motoru emre çıkışlı yani plastik çantada yok

infinitedreams
27.Ağustos.2007, 10:50
Sisi bar'ı ve gidonu yükseltip çanta, cam vs. gibi fazlalıklara da bulaşmazsan motor, karşısına geçip izlenecek güzellikte olur. (Adamlar depolarını da hep küçültürlermiş. Tabii deponun altında izlemeye değer büyüklük ve güzellikte v-motorları varmış)

jashuaa
27.Ağustos.2007, 10:51
bencede çanta çok önemli sonuçta çanta olmadan taşıyabileceğin anahtar takımı çok kısıtlanıyo buda pek iyi değil.
ön cam konusuna gelince yalovaya gelenler benim camı görmüşlerdir emrah komutanın kanatlı camından takılıydı ama düşük hızla giderken bile vizörü açamıyodum inanılmaz rüzgar türübülansı yapıyodu. belki şekilden belkide takan adamın acemiliğinden kaynaklanıyodu. yalova dönüşü camı hemen söktüm inanın şimdi çok daha memnunum. tabi düzgün cam takanlarda memnundur ama ben bidaha cam filan düşünmüyorum.

ethanol
27.Ağustos.2007, 13:38
marka egzos :)

barismert
28.Ağustos.2007, 15:52
abi cam olayı bizi bozar ya motorun bütün sporlugunu yok ediyo

ethanol
29.Ağustos.2007, 09:09
bu motora mümkün olsa takabiliceğin en kalın arka tekerleği takıcan ön tekeride ona orantılı kalışlaıştırıcan çok azda fazla değil çatalı uzatıcan bence süper olur epey bir önden arkadan kaslı durur motor yolda

emrahss
29.Ağustos.2007, 11:18
bencede çanta çok önemli sonuçta çanta olmadan taşıyabileceğin anahtar takımı çok kısıtlanıyo buda pek iyi değil.
ön cam konusuna gelince yalovaya gelenler benim camı görmüşlerdir emrah komutanın kanatlı camından takılıydı ama düşük hızla giderken bile vizörü açamıyodum inanılmaz rüzgar türübülansı yapıyodu. belki şekilden belkide takan adamın acemiliğinden kaynaklanıyodu. yalova dönüşü camı hemen söktüm inanın şimdi çok daha memnunum. tabi düzgün cam takanlarda memnundur ama ben bidaha cam filan düşünmüyorum.

Sen camı uygun takamadın. Yüksek takacaktın paşa, camın ne suçu var?

jashuaa
29.Ağustos.2007, 11:39

Sen camı uygun takamadın. Yüksek takacaktın paşa, camın ne suçu var?

walla komutanım napayım öyle taktılar özmertte. hatta senin kini takan adam yaptı. ben bunun aynısını komutanada yaptım diye. ama görüntü olarakta pek hoşuma gitmemişti zaten.