PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Öğretmenler Günü İmprovizyonu ve RR İzmir

centaur
23.Kasım.2016, 09:44
Herkese günaydınlar...
İlk ben paylaşayım istedim :cheesy: RR İzmir emellerine klibin sonunda şarkı esnasında yer verdikleri Başkan,Disiplin Kurulu ve kimi İl Teşkilat Sorumluları/Yardımcılarını da alet ederek ortaya gerçekten çok anlamlı bir ''eylem'' çıkarmışlar.

Bilenler hatırlayacaktır ki ; bunlar bu aile içerisinde hep olmasını istediğim türden gelişmelerdi. Kah oyunculukları, kah kurgusu, kah verdikleri mesaj...
Hakikaten çok beğendim ve siz de vakit kaybetmeden izleyin diye ,beğeniyi ve övgüyü gerçekten hak eden bu güzel videoyu herkesten önce ben paylaşmak istedim ...

Emeği geçen,titizce hazırlanan, başından sonuna kadar büyük bir keyifle ve en çokta bir RR mensubu olarak koltuklarımızı kabartan bu video için RR İzmir ve emek veren diğer herkese sonsuz teşekkürler...

https://www.youtube.com/watch?v=fxWZmqSCB6Y

Her ne iş ile uğraşıyorsan bırak ve izle ... Emeğe saygı !

ÖNEMLİ NOT: Forumda bu kadar arkadaşımız olmasına rağmen neden hala Youtube kanalımızın 141 takipçisi var? Bu da anlayamadığım başka bir husus..

Recep YAŞAR
23.Kasım.2016, 09:57
çok güzel bir çalışma olmuş emeğinize sağlık.

Rednexi
23.Kasım.2016, 10:01
Hepinizin elinize kolunuza yüreğinize sağlık gerçekten muhteşem olmuş herkesi tebrik ediyorum,gerekli yerlere konusunu açıyorum herkesin izlemesi gerek :)

spue
23.Kasım.2016, 10:04
RaptoRRiders İzmir, muhteşem olmuş..8) Çok beğendim. Düşüncenize, emeğinize sağlık.8) Yeni projelerinizi beklemekteyim...nazar

Kerem Düzgün
23.Kasım.2016, 10:19
Ellerinize tüm arkadaşlarımızın emeğine sağlık 8)

Bahadır
23.Kasım.2016, 10:41
Çok güzel olmuş abi.Seni göremedik ama :)

İlker Akgül
23.Kasım.2016, 14:10
Emeğinize sağlık izmir Süpersiniz

gabriel cash
23.Kasım.2016, 14:33
herkese çok teşekkürler verdikleri emek için. hemen her teşkilattan birilerinin video içinde yer alması beni en çok mutlu eden kısım oldu açıkçası :) tabi ortaya çıkan bu güzel videonun kulüple kısıtlı kalmaması, birçok mecrada paylaşılarak duyurulması da en büyük isteğimiz :)

Çok güzel olmuş abi.Seni göremedik ama :)

kardeşim ben metinleri, çekimleri ve düzenlemeleri yaptığım için videoda yer alamadım maalesef :)

acryvz
23.Kasım.2016, 14:54
emeğine sağlık ...

evocan(aj)
24.Kasım.2016, 02:54
Sadece baskan ve sorumlular mi var videoda...

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peder
24.Kasım.2016, 02:56
Emeğe geçen herkese teşekkürler. Enfes bir çalışma olmuş. Vefalı insanlarız vesselam. Bizlere de sosyal medyada paylaşmak düşer 8)

centaur
24.Kasım.2016, 11:21
herkese çok teşekkürler verdikleri emek için. hemen her teşkilattan birilerinin video içinde yer alması beni en çok mutlu eden kısım oldu açıkçası :) tabi ortaya çıkan bu güzel videonun kulüple kısıtlı kalmaması, birçok mecrada paylaşılarak duyurulması da en büyük isteğimiz :)

kardeşim ben metinleri, çekimleri ve düzenlemeleri yaptığım için videoda yer alamadım maalesef :)

Kurgu önemlidir. Güzel bir çalışma çıkarmışsın ortaya teknik anlamda.. Emeğine sağlık dostum..

Rider07
24.Kasım.2016, 22:57
Emeginize saglik cok guzel olmus👍🏻

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

UğurOrhon
24.Kasım.2016, 23:51
Emeği geçen herkese selam olsun. Sadece motosiklet kullanan insanlardan oluşmadığımızı ortaya koymuşsunuz. Elinize sağlık.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi