PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WhatsApp kullanımı Hakkında

CELİL
28.Kasım.2016, 23:41
Tüm Raptor Riders Ailesindeki Arkadaşlar bilgisi olanlara olmayanlara unutanlara tekrar hatırlatma yapalım ....
Bildiğiniz gibi arka planda Acil haberleşme bilgilendirme kanalı olarak WhatsApp guruplarımız var bu guruplar,kanallar sadece üst yönetim tarafından açılabilir Bireysel,kendi aranızda,Gurupsal WhatsApp açmak kesinlikle ''YASAKTIR'' açanlar ve guruba girenler hakkında işlem yapılır ve Raptor Riders Ailesinden ihraç edilir bu konuda çok hassasım kimseye taviz yoktur.
Bildiğiniz gibi tüm WhatsApp guruplarında yazılanları takip,kontrol ediyorum ve zaman zaman amacı dışı geyik yapıldığını ve özellik'lede motosiklet ile ilgili bilgi paylaşımları yapıldığını görüyorum motosiklet ile ilgili paylaşımları WhatsApp larda yaparsak hepimizin faydasına olan birçok şeyi öğrendiğimiz bizi birleştiren bir arada tutan Forumumuz kan kaybeder kısırlaşır zamanla yok olur kapanır gider bu sebepten WhatsApp larda teknik bilği paylaşılması yerine forumda paylaşılıp Tüm Ailemizin faydalanmasını sağlamalıyız konuya herkesin hassasiyet göstermesini önemle rica ederim herkese iyi forumlar 8)

bronks
28.Kasım.2016, 23:50
başkan haklı arkadaşlar tavizi olmadğını herkes biliyor ! o yüzden online geyik candır deyip tüm gücümüzle buradayız =) haberleşme dahil online geyikten yurur hale geldi iyi oldu =)

HelmettolgA
29.Kasım.2016, 00:00
Online geyigi her daim takip edemiyorum.Ama yinede kural kuraldir saygi duyarim.Millet hafta sonlari ucmus biryerlere online geyik ozurlusu ben gormedim.SAYGILAR herkese

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

centaur
29.Kasım.2016, 00:03
Başkan haklı arkadaşlar. Forum bu ailenin can kaynağı..

Aybars
29.Kasım.2016, 01:20
Eyvallah celil abi saygı duyarım ;)

Kerem Düzgün
29.Kasım.2016, 10:04
Ağzına sağlık başkan ... Beyler Raptorriders ın kalesi forumdur ... Size kimse 7/24 online olun demiyor forumda fırsat buldukca aktif tutun bilgilerinizi ,dertlerinizi,sorunlarınızı ,çözümlerinizi paylaşın ki diğer arkadaşlara da faydanız olsun .Bilgi paylaştıkça güzeldir.8)

Bypale
29.Kasım.2016, 10:13
Taş gibi konu başkandan geldi.
Elleri altına sokmakta bizlere düşüyo arkadaşlar. 8)

zebani
29.Kasım.2016, 10:19
yerinde ve faydalı bir açıklama olmuş başkanım

YYB
29.Kasım.2016, 10:45
Disiplinin ve varlığın devamı için KURALLARA UYALIM UYMAYANLARI UYARALIM.

centaur
29.Kasım.2016, 12:31
Daha önce de Üst Yönetim bu konuda ciddi uyarılar yaptı. Koordinatör aracılığı ile Eskişehir için de whatsapp grubu kurulmuştu. Acil durum kanalı oldu geyik kanalı! Ben neticesini az-çok tahmin edebildiğim için erken önlem alıp arkadaşlara kullandırmadım.

Kerem Düzgün
30.Kasım.2016, 10:01
Güncel....

Gezgindelikanlı
30.Kasım.2016, 17:50
Yanlışımız varsa affola bundan sonra daha dikkatli olmaya çalışacağım bildiğin üzere benim makinenin deposu sokuldu ve bir çalışma yapılıyor bundaki asıl amaç bu konuya gerçekten meraklı arkadaşlara yardımcı olmak deponun rezil olma ihtimalide var iki gündü 4 gun oldu sabırla bekliyorum bu konya ilgili forumda konu açacağım tabi istediğimiz gibi olur sa :) whatsapp tan paylaştığım resimler için tekrardan özür diliyorum daha dikkatli olaçağım

acryvz
30.Kasım.2016, 19:40
Ok.................