PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RR İzmir Ailesi Hakkında

UgurPks
29.Kasım.2016, 09:11
Bu ekip hatta bu aile hakkında söylenecek söz çok aslında. Ben daha önce böyle bir aile ortamına şahit olmadım. Büyüğün büyüklüğünü, küçüğün küçüklüğünü bildiği nadir görülecek ortamlardan. Diğer klüplerde malesef bu istikrar kolay kolay sağlanamıyor bildiğim kadarıyla. O yüzden, önce Şefimize daha sonrada saygı ve sevgi çerçevesinden çıkmayan diğer aile üylerine teşekkür ederim. İlk günümden itibaren kendimi ait hissettiğim bir ortam burası. Rabbim devamını göstersin. Yolumuz açık ve daim olsun. Okuyan kardeşlerime ve abilerime minnetle :) 8)

Bugra35
29.Kasım.2016, 18:42
Çok güzel anlattmissin kardeşim.. Ne mutlu bizlere

UgurPks
29.Kasım.2016, 19:35
Çok güzel anlattmissin kardeşim.. Ne mutlu bizlere

Ne mutlu abi :)

Patriot
29.Kasım.2016, 20:06
Çok güzel anlatmissin kardeşim bizleri mutlu ettin birlikteligimiz hep bu kalitede devam etsin seni de aramizda görmekten çok memnun olduk :)

ob1kanobi
29.Kasım.2016, 20:12
Uğur kardeşim, bu güzel mesajın için çok teşekkür ederim. Aramıza yeni katılan kardeşlerimizden böyle övgüler duymak bizim için ne kadar kıymetli anlatamam. :) Daima birlikte, kazasız, keyifli sürüşler...

UgurPks
29.Kasım.2016, 20:29
Çok güzel anlatmissin kardeşim bizleri mutlu ettin birlikteligimiz hep bu kalitede devam etsin seni de aramizda görmekten çok memnun olduk :)

Kalitemiz kolay kolay bozulmayacak hocam bu kadroyla imkansız :)

UgurPks
29.Kasım.2016, 20:32
Uğur kardeşim, bu güzel mesajın için çok teşekkür ederim. Aramıza yeni katılan kardeşlerimizden böyle övgüler duymak bizim için ne kadar kıymetli anlatamam. :) Daima birlikte, kazasız, keyifli sürüşler...
Şefim motorumu almak ve aranızda olmak için canla başla uğraşıyorum. İnşallah yakında yollarda olacağız :)

Aybars
29.Kasım.2016, 21:22
Eyvallah kardeşim o senin göstermiş oldugun sevgi ve saygıdan ötürüdür... Ama onure olmamak mümkün değil tekrar eyvallah ;)

UgurPks
29.Kasım.2016, 22:40
Eyvallah kardeşim o senin göstermiş oldugun sevgi ve saygıdan ötürüdür... Ama onure olmamak mümkün değil tekrar eyvallah ;)

Ne demek abi, benim içinde onur.

Hiracan
30.Kasım.2016, 18:00
Kardeşim cidden çok doğru noktalara parmak basmışsın hiyerarşiden önce sevgi-saygının geldiği ortam ki hiyerarşi kendiliğinden sağlanıyor. Daha da güzel oluyor Birlikte nice kilometrelere :Rockn Roll::Rockn Roll:

UgurPks
30.Kasım.2016, 19:12
Kardeşim cidden çok doğru noktalara parmak basmışsın hiyerarşiden önce sevgi-saygının geldiği ortam ki hiyerarşi kendiliğinden sağlanıyor. Daha da güzel oluyor Birlikte nice kilometrelere :Rockn Roll::Rockn Roll:

Kesinlikle katılıyorum. Umarım bu bütünlük daim olur.

meeykaa
30.Aralık.2016, 12:43
Okurken özendik valla :) inşallah bir sonraki buluşmada ben de olacağım tanışma fırsatı buluruz.