PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RR siyah satılık,

DarkPrince
27.Ağustos.2007, 19:08
15000 km de RR satılık.
siyah.
kazası yok(çarpışma) düşmeler nedeniyle hasarlı, deposu geçici olarak öylesine boyandı alanın maximum 500 ytl masrafı olur,
2006 model 1 mart trafiğe çıkışlı,
kısaca 2000 ytlye bırakıcam,
pazarlık yok.
evde motorum ile ilgili ne varsa vericem..

burada ilan var (http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=2566396)

ozzymania
27.Ağustos.2007, 19:16
Senin ilanı görmüştüm bir şey danışcam.Gidon'u bu şekilde kullanmak rahatmı çok sürüş farkı farkettiriyormu.?

RoS
27.Ağustos.2007, 21:31
valla istediğim gibi bi şey bu yaws :) parada yokki bizimkiler araba alınca benim motor biraz ertelendi galiba :)

DarkPrince
28.Ağustos.2007, 21:08
Senin ilanı görmüştüm bir şey danışcam.Gidon'u bu şekilde kullanmak rahatmı çok sürüş farkı farkettiriyormu.?

Gidonumu eski halinde denedim çok yabancı geldi, yaklaşık 10000 km yaptım bu gidonla alıştım sanırım ben, ama gidon ağır , gidon yapımı sırasında acemiliğime geldi sağlam olsun diye kalın boru kullanmışız, ayrıca 15 cm filan kısa olsa imiş guzel olurmus.. alan orjinal gidonun takabilir 30 ytl civarında ..
gecen ay değiştirmek istediğim parçaları emre ltd, ve sarı kayalardan fiyat aldım, farklı fiyatlar çıkabiliyor.

ben kullanmaya devam etse idim yapacağım tamirler ise şöyle olucaktır,
Gidon : ojinal gidonu kullanamadım için yeni kıvırtacaktım,
Sağ anahtar kütüğü,
Debriyaj ve fren kolları
1 çift ayna
Km saati
germe gaz teli seti,
debriyaj teli
komple boya
yeni bir cc bar - eskisi de gidon gibi ağır olduğundan eski ayaklar taşımadı onu.

Yukarıda saydığım parçalr yaklaşık 200 ytl, boya ve işçilkte 150 ytl filan tutar sanırım, ben genelde boya işine para vermiyorum ama 3 parça şey zaten
motorum çok güzel seri, iyi bir rodaj aşaması geçirdi, Aldığım günkü lastikleri kullanıyorum hala, tutunma problemi yaşamadım şimdilik,
kasklarım, montum, belliğim, dizliklerim, motorla ilgili ne varsa vereceğim..

gençer
28.Ağustos.2007, 21:44
ayrıca 15 cm filan kısa olsa imiş guzel olurmus..

gidonuna bayıldım.. ama seninde söylediğin gibi biraz daha kısa olsa daha hoş olacakmış .kullanımını bilemiycem ama bu haliyle bile oldukça hoş gözüküyor..

valla benim için bu ilan biraz geç oldu artık bir motorum var. ama madem satmak istiyorsun umarım hayırlı bir satış olur.