PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Misafir Kullanıcıların Dikkatine!

centaur
04.Aralık.2016, 20:47
Merhaba;
Forumdaki bazı arkadaşlarım kızabilirler lakin ben ısrarla ara ara bu başlıkları açmaya devam edeceğim :)

Misafir olarak forumu kullanan arkadaşlardan Eskişehir'de yaşayan,okuyan,çalışan siz cruiser/chopper sevdalıları ;
Bir adım atın ve ''kayıt ol'' butonuna lütfen tıklayın. İki dakikanızı almayacak bu eylemle samimi bir aile ortamına adım atmış olacaksınız. Eskişehir gibi güzel bir şehrin yollarında birlikte sürelim. Canımız nereye isterse oraya sürelim..

aycanblmts
04.Aralık.2016, 23:05
Hep birlikte yollarda olmanın keyfini yaşayalım.

centaur
05.Aralık.2016, 09:08
Hep birlikte yollarda olmanın keyfini yaşayalım.

Aynen abi.. Her gün ciddi sayıda arkadaşın misafir olarak forumda bulduğu dikkatimi çekti. Konuyu güncel tutabilirsem Eskişehir adına yeni yol arkadaşlarımıza ulaşabiliriz diye düşündüm..

Oğuzhan Ocak
05.Aralık.2016, 12:37
Eskişehir de ki arkadaşlarlar gelin bize katilin beraber surelim bu ailenin bir parçası olun sizde :)

aycanblmts
05.Aralık.2016, 17:58
Aynen abi.. Her gün ciddi sayıda arkadaşın misafir olarak forumda bulduğu dikkatimi çekti. Konuyu güncel tutabilirsem Eskişehir adına yeni yol arkadaşlarımıza ulaşabiliriz diye düşündüm..

Çok haklısın. Sadece forumda değil yollarda da aktif olalım. Arkadaşlar tek başlarına sürmek isteyebilirler. Ama sanırım onlar grup sürüşünü tatmamış olanlardır.

Chopper bir yaşam tarzı, toplu sürüş yapmak bambaşka bir duygu, RR ailesinde olabilmek ise bir ayrıcalıktır.

centaur
06.Aralık.2016, 14:08
Misafir arkadaşlar :) 96 kişi görünüyorsunuz.. Bir tane bile Eskişehir'den arkadaş yok mudur?

centaur
06.Aralık.2016, 19:29
121 misafir arkadaştan bari bir tane Eskişehir'de ikamet eden arkadaş olmasını temenni ediyorum :soru?

İlker Akgül
06.Aralık.2016, 20:30
121 misafir arkadaştan bari bir tane Eskişehir'de ikamet eden arkadaş olmasını temenni ediyorum :soru?

Kardeşim bu istanını çok iyi bilirim
Sabret giy yelegini arkana bakma onlar seni bulur biz herdaim yanındayız Eskişehir bizim biz Eskişehir iz.[emoji6][emoji4]

İlker Akgul Antalya-merkez

Peder
06.Aralık.2016, 23:31
İlker abi çaban için seni takdir ediyorum.
Misafir olmakla yetinmeyin gelin sizler de bu ailenin bir parçası olun !

temurbeg
07.Aralık.2016, 01:38
Merkezde süren görüyorum, illaki forumda da gezen vardır :) Gelin beyler bayanlar.

centaur
07.Aralık.2016, 18:20
Kardeşim bu istanını çok iyi bilirim
Sabret giy yelegini arkana bakma onlar seni bulur biz herdaim yanındayız Eskişehir bizim biz Eskişehir iz.[emoji6][emoji4]

İlker Akgul Antalya-merkez

Abi sorma :) İzmit'te sürerken de aynıydı.. Hep aklımdaydı. Memleketime döndüm ,sağolsun Başkanlarımız ve Üst Yönetim müsaade verdi ,bu güzel şehre de bu güzel ailenin bir teşkilatını kurulmasına hizmet etmek istedim. O günden bu güne hamdolsun, güzel yol arkadaşları edindim. Lakin RR Antalya RR İzmir gibi kalabalık ve aktif bir teşkilat olabilmek için daha çok yol arkadaşına ihtiyacımız var. Yelekleri,patchleri ile kalabalıkları egsozlarının sesi ve karizmaları ile yırtan,sıra sıra RR Eskişehir'i hayal ediyorum.. Tüm çabam ve enerjim ve hatta heyecanım bu yüzden..

centaur
07.Aralık.2016, 18:20
İlker abi çaban için seni takdir ediyorum.
Misafir olmakla yetinmeyin gelin sizler de bu ailenin bir parçası olun !

Evvelallah Hakanım.. OLacak inşallah..

centaur
07.Aralık.2016, 18:30
83 misafir arkadaştan Eskişehir'de bulunanlar buraya..

centaur
07.Aralık.2016, 20:16
Israrla ve inatla devam ediyorum :Rockn Roll: 104 misafir arkadaşımızdan Eskişehir'de olupta yok mu yol arkadaşımız olmak isteyen???

centaur
07.Aralık.2016, 20:22
Merkezde süren görüyorum, illaki forumda da gezen vardır :) Gelin beyler bayanlar.

En son stand açıcaz dostum.. 90 larda Adnan Oktar'ın takım elbiseli adamları vardı Kadıköy'de her köşede.. Herif ''Harun Yahya'' mahlasıyla ''Evrim Teorisinin Aldatmacası'' diye bir kitap yazmıştı ve her köşede dikilen mafyavari iri-yarı tipler millete zorla bu kitaptan dağıtıyorlardı :)

temurbeg
08.Aralık.2016, 00:31
En son stand açıcaz dostum.. 90 larda Adnan Oktar'ın takım elbiseli adamları vardı Kadıköy'de her köşede.. Herif ''Harun Yahya'' mahlasıyla ''Evrim Teorisinin Aldatmacası'' diye bir kitap yazmıştı ve her köşede dikilen mafyavari iri-yarı tipler millete zorla bu kitaptan dağıtıyorlardı :)

Bizde dışardan pek sevimli duran tipleriz zaten, bizden seve seve alırlar :D

centaur
08.Aralık.2016, 11:56
Evet bakalım tüm misafirlere de günaydın.. 63 misafir arkadaş görüyorum :) Eskişehir'den var mıdır bir kaç kişi? Yaklaşın böyle arkadaşlar :Rockn Roll:

centaur
09.Aralık.2016, 00:32
109 (Yüzdokuz) misafirimiz varmış.. Ciddi ve önemli bir sayı.. İçinizde Eskişehir'den olan varsa böyle alalım arkadaşlar..

centaur
09.Aralık.2016, 14:40
124 misafir arkadaşımız;
Forumumuza hoşgeldiniz.. İçinizdeki Eskişehir'den forumu takip edenler buraya gelebilir mi??

aidikurt
09.Aralık.2016, 14:41
İlker kardeşim iyi yerden vurmuşsun 8)

centaur
09.Aralık.2016, 14:44
İlker kardeşim iyi yerden vurmuşsun 8)

Başkanım;
Artık benim dışımda bolca patchli RR Ailesine mensup yol arkadaşlarım olsun istiyorum,daha kalabalık sürmek istiyorum :) Böyle bir şey düşündüm sürekli güncel tutabileceğim..

centaur
10.Aralık.2016, 14:40
109 misafir arkadaşlarımız hoşgeldiniz.. Eskişehir'den olanlar bi'ses verebilir mi ? :)

centaur
10.Aralık.2016, 21:14
135 misafir arkadaşlardan Eskişehir'den arkadaşlar var ise buyurunuz.. Tanış olalım..

aycanblmts
12.Aralık.2016, 15:42
Konuyu güncel tutalım. 8)

centaur
12.Aralık.2016, 19:02
Konuyu güncel tutalım. 8)

Sağolasın Abi hassasiyetin için..

centaur
12.Aralık.2016, 19:04
Misafir arkadaşlarım hoşgeldiniz.. Eskişehir'de ikamet eden,okuyan,çalışan tüm arkadaşlarım buraya buyurun..

centaur
12.Aralık.2016, 20:29
140 misafir kullanıcı arkadaşımız hoşgeldiniz. Eskişehir'den olan arkadaşlar varsa tanışalım..

gabriel cash
26.Aralık.2016, 22:46
Bu defa da ben canlandırayım konuyu :) Eskişehir'den misafir kullanıcılar varsa buraya yazması rica olunur. Önemli bir konu :)

centaur
24.Ocak.2017, 21:55
Hem forumu hareketlendireyim hem de Eskişehir'den misafir arkadaşlarımız varsa onlarla da tanışayım istedim. Var mıdır 192 misafir arkadaştan Eskişehir'den olan???

kaan tokyol
25.Ocak.2017, 00:21
abi umarım hayalindeki gibi olur bu çabalarının karşılığını alırsın burdan eskişehirli ve tatar kardeşlerime selam 8)

Bombacı
25.Ocak.2017, 00:41
Okuyunca benim bile eskisehirde süresim geldi:)

centaur
25.Ocak.2017, 08:04
abi umarım hayalindeki gibi olur bu çabalarının karşılığını alırsın burdan eskişehirli ve tatar kardeşlerime selam 8)

Okulu bitiripte memlekete dönmek istersen birlikte çabalar ve süreriz :) İnşallah Eskişehir'e yaraşır bir teşkilatı yakın zamanda oluştururuz hemşo, sağolasın..

centaur
25.Ocak.2017, 08:05
Okuyunca benim bile eskisehirde süresim geldi:)

Düşünmen yeter bro :) Sağolasın..

centaur
25.Ocak.2017, 22:47
168 misafir arkadaştan Eskişehir'de yaşayanlar varsa böyle buyurun :) Tanış olalım 8)

nedemek
31.Ocak.2017, 22:26
konu yukarılara gelsin tekrar malum Eskişehir buluşması var :) 91 misafir üye arkadaşları her daim buluşmalarımıza bekleriz :) Eskişehir'den olanlar aranan kansınız adeta 8)

nedemek
03.Mart.2017, 21:51
168 misafir arkadaştan Eskişehir'de yaşayanlar varsa böyle buyurun :) Tanış olalım 8)

konuyu canlı tutalım İlker abi umudu kaybetmek yok :)

89 Misafir üye arkadaşlardan gelin tanışalım, Eskişehir olanlar özellikle dikkat 8)

centaur
04.Mart.2017, 10:13
konuyu canlı tutalım İlker abi umudu kaybetmek yok :)

89 Misafir üye arkadaşlardan gelin tanışalım, Eskişehir olanlar özellikle dikkat 8)

Bro sağolasın :) Konuyu canlı tutmakta fayda var..

centaur
04.Mart.2017, 11:13
75 misafir arkadaştan Eskişehir'de olan varsa böyle alalım :)

centaur
09.Mart.2017, 07:42
Günaydın Sayın Misafirler;
Forumumuza hoşgeldiniz. Eskişehir 'den katılan arkadaşlar var ise buraya lütfen :)

centaur
09.Mart.2017, 19:27
113 misafirimiz;
Hoşgeldiniz. Eskişehir'den olanları böyle bi alalım. Tanışalım,birlikte sürelim..

nedemek
09.Mart.2017, 19:30
pek kıymetli misafirler :) Türkiye'nin neresinden olursanız olun gelin tanışalım, il toplantılarımıza gelin her daim muhabbet edelim 8)

Kerem Düzgün
09.Mart.2017, 22:11
Kimseden bir talebimiz yok amacimiz hep beraber nice kilometreler yapmak eskisehir,izmir,antalya,istanbul,ankara her yerde bir bagimiz olsun kardesligimiz cogalsin 👍👍👍

Poseidon tarafindan gönderildi...

Bypale
10.Mart.2017, 03:39
Kısaca niceliğimizi ve niteliğimizi arttırmayı hedefliyoruz herzaman. Kardeşçe. Paylaşarak. Omuz omuza sırt sırta. Hep birlikte. Ve daima hepberaber olmak için....

centaur
26.Mart.2017, 13:07
98 misafir arkadaşımız ;
Forumumuza hoşgeldiniz. Eskişehir ve civarından şu an burada olan arkadaşlar var ise buyurunuz.. Selamlaşalım, tanış olalım..

kaan tokyol
26.Mart.2017, 23:24
118 misafir kardeslerimizden eskidehirde olanlar yaz geldi bence sizde gelin :Rockn Roll:

centaur
27.Mart.2017, 09:35
118 misafir kardeslerimizden eskidehirde olanlar yaz geldi bence sizde gelin :Rockn Roll:

Seni de bekliyoruz bro :)

kaan tokyol
27.Mart.2017, 15:56
Seni de bekliyoruz bro :)

Abi en kisa zaman su vizelerim bitsin akraba ziyaretine g3ldigimde sizide gormeyi cok istiyorum 8)

Murat Kemah
27.Mart.2017, 16:09
Eskişehir'de olan misafir arkadaşlar:) bence bu durumu değerlendirin. Çünkü biz kendisini görmek için havaların ısınmasını bekliyoruz 8)

centaur
27.Mart.2017, 17:43
Abi en kisa zaman su vizelerim bitsin akraba ziyaretine g3ldigimde sizide gormeyi cok istiyorum 8)

Bekleriz dostum..

Eskişehir'de olan misafir arkadaşlar:) bence bu durumu değerlendirin. Çünkü biz kendisini görmek için havaların ısınmasını bekliyoruz 8)

Adamım her zaman.. Benimle feci İstanbul'a gelesim var..

Murat Kemah
27.Mart.2017, 17:46
Geliyorum de yeterli abi:) Odan hazır.8)