PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Raptor Riders Üye Fatih Ucek Hayırlı olsun

CELİL
09.Aralık.2016, 21:10
Değerli Raptor Riders Ailesi ''İstanbul'' Aday Üyemiz Fatih Üçek kardeşimiz. Adaylık sürecini başarı ile tamamlayıp "Raptor Riders Üye" olmaya hak kazanmıştır.
Kendisini tebrik ediyor, aramıza tekrar hoş geldin diyoruz. 8)

İnşallah birlikte uzun yıllar sürer hayatın tadını ve özgürlüğü birlikte paylaşırız. Dostluğumuz daim ; yolun ve farın hep açık olsun. Kardeşimizin yeleği sırtında
paralansın. 8)

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161209/75174bacde092b77d9c0e3f0b950e6e3.jpg

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161209/e04e7d2ad19c30fcc2701cf3f241e0e5.jpg

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161209/b28223c8b123267d94adcd23b4bff1b3.jpg

gabriel cash
09.Aralık.2016, 21:18
hayırlı olsun adamım :)

fthblkglu
09.Aralık.2016, 21:26
Hayirli olsun abi prospectler emrinde :)

FouL
09.Aralık.2016, 21:27
Adam king yahuuuu Hayırlı uğurlu olsun abicim çok yakışmış.. Ateş ediyorsun..

Oğuzhan Ocak
09.Aralık.2016, 21:38
Sırtında paralansın abi çok yakışmış :)

Can Akkuzuluoglu
09.Aralık.2016, 21:40
Fatih kardeşim hayırlı olsun yakışmış [emoji869][emoji1363]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

acryvz
09.Aralık.2016, 21:40
Hayırlı olsun .... tebrik ederim

UğurOrhon
09.Aralık.2016, 21:41
Hayırlı olsun, sırtında paralansın. Tekerine taş değmesin. 👍

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alibaba07
09.Aralık.2016, 22:19
Hayırlı uğurlu olsun yeleğin sırtında eskisin

bozbirbaykus
09.Aralık.2016, 22:42
Sırtında eskisin abi :)

gorkemYılmaz
09.Aralık.2016, 22:48
Hayirli olsunn

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emreozkok
09.Aralık.2016, 22:53
Fatih hayirli olsun kardesim saglam diktirseydin renkli gözlüyüm biliyosun😊

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ali ÜNVERDİ
09.Aralık.2016, 23:25
Fatih hayırlı uğurlu olsun sırtında eskisin kardeşim.Aramıza tekrar hoşgeldin.

Eray Gürman
09.Aralık.2016, 23:52
hayırlı olsun, sırtında paralansın, cafede şen şakrak, bide patch li hale bak Anarşi herif .. :)

nedemek
10.Aralık.2016, 00:23
hahaha şu fotoya bak patch'i alırken :) tam doğum günü hediyesi oldu sana :) sırtında paralansın Fatih :Rockn Roll:

Bypale
10.Aralık.2016, 00:30
Vaaay keretaaaaa. Büyüdünde patch mi aldın seeen :cheesy: kardeşim hayırlı olsun tekrar. Uzun yıllar ve yollar beraber eskitmek dileğiyle. Sırtında eskisin 8)

burock
10.Aralık.2016, 00:30
Hayırlı olsun . Darısı başıma 8)

Kerem Düzgün
10.Aralık.2016, 01:08
Hayirli olsun kardesim hakettin sen fazlasiyla yolun acik olsun 👍

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Barmen
10.Aralık.2016, 01:41
Hayırlı olsun sırtında eskisin 🤘🤘

Tuna sivri ( ANTALYA RAPTORRIDERS )

S.Z
10.Aralık.2016, 11:05
Kardeşim sırtında paralansın. Hayırlı olsun. [emoji1612][emoji1612]

Uçtum! Şahitlerim var

Tugay Güreşen
10.Aralık.2016, 11:14
Hayırlısı olsun sırtında paralansın :Rockn Roll:

kadirercan
10.Aralık.2016, 12:39
Vaayyyyyyy hayırlı uğurlu olsun broooo sırtında eskisin nice yollara birlikte :)

Erkan1855
10.Aralık.2016, 13:31
Kanka hayırlı olsun kazasız belasız nice kmlere artık [emoji1598]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

HelmettolgA
10.Aralık.2016, 14:49
Hayirlinolsun canim kardesim seninde sirtina yapissin patch in:Rockn Roll:

Mehmet Üstünbaş
10.Aralık.2016, 15:44
hayırlı olsun genç.

centaur
10.Aralık.2016, 16:15
Dostum sırtında paralansın nice kilometrelere hep beraber ..

Birkan Bozkuş
10.Aralık.2016, 16:32
Kardesim tekrardan hayirli olsun sirtinda eskisin birlikte nice kmlere

Gezgindelikanlı
10.Aralık.2016, 16:34
Kardeşim hayırlı olsun sırtında eskisin darısı başımiza

Heroic
10.Aralık.2016, 20:12
Hayırlı olsun üstünde paralansın bana da nasip olur inşallah :)

Ömer
10.Aralık.2016, 22:57
Hadi gözün aydın. Hayırlı olsun üzerinde eskisin... :)

Recep YAŞAR
11.Aralık.2016, 04:25
Hayırlı olsun:)

Telgraf ile bunu gönderdi

HAWX
11.Aralık.2016, 16:56
Hayırlı olsun abi sırtında eskisin

Amon_Amarth
11.Aralık.2016, 19:04
tebrikler, hayırlı olsun :)

Bahadır
11.Aralık.2016, 20:35
vay adamım hayırlı olsun.Allah utandırmasın.Birlikte nice yollara :)

spue
12.Aralık.2016, 11:13
Fatih,
Hayırlı olsun. Kazasız sorunsuz, gönlünce rotalarda hep üzerinde olsun, rüzgarınla parıldasın...8)

Enes Sarıgene
12.Aralık.2016, 11:28
Hayırlı uğurlu olsun abi çok yakışmış :)

Anıl DEMİRSOY
12.Aralık.2016, 12:17
Abi Kazasız, sorunsuz güzel sürüşlerde sırtında eskisinin, hayırlı uğurlu olsun.

AMZ35
12.Aralık.2016, 12:42
Hayırlı olsun

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bronks
12.Aralık.2016, 16:46
Bravo kardeşim hayırlı olsun :))) nice güzel yollara

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

WOLF
12.Aralık.2016, 16:49
sırtında eskisin braderim

Fatih Ucek
21.Aralık.2016, 03:07
Bir gün işten çıkmış eve giderken ki hep gittiğim yoldan sağ çektim bi sigara içeyim dedim, nerden bilirdim ki orada durmuş iki adam benim hayatıma bu kadar etki etsin ki ben kaza ve kadere inanmam :) ironiye koş. Gerçi ben o an tanımışım RR'ı ama anlamamışım şimdi parçalar birleşiyor, her şey yerine oturuyor. Kadir (pttkadir) elîni uzattı "hoşgeldin kardeş" dedi. Bense " what?" Sonra anladıkki o beni yeni üye sanmış. :) ve her şey öyle başladı ama bitmedi, bitmezde. Bitemez abi nasıl bitsin amk bir sürü kardeş edindim kimîn gücü yeter bitirmeye (sıkıysa deneyin ulannnn ) 9 koca ay kim bilir kaç gün, kaç gece, kaç saat.. Dışardan okununca bunlar belki kardeşlik zırvaları gibi görünebilir ama yoo yoo dostum biz hiç girmedik o kafalara kendiliğînden oluştu hepsi istemsizce. 31 yaşındayım pekte dost canlısı adam değilimdir. Az olsun öz olsun kafası ama her hafta min. 30 kişi öpüyorum alayı erkek amk :)) ki ben bayramda ailemle öpüşmem bu manyakları öpüyorum bazen bayy geliyor ama n'yaparsın abi adam sana öyle sıcak sarılıyorki "gell ulannn diyorsunn, içine çekiyorsun." Zamanla bir sürü şey paylaşıyorsun öyle an geliyor her şeyi ilk onlarla paylaşıyorsun. Dkkdkddllf lan sizden 3. Şahıs gibi bahsediyorum:) herkes ayrı kafa kimden bahsetsem öbürünün gönlü kalcak ama biraz anlatasım var; alper başkanın ayaklar yere basmıyor :) celil başkan aynı kasa, ali baba zaten, ömer sevecen, uğur ilk üye oldum aradı ne ayak lan bu herif dedîm, süleyman abiye bi kere işim düştü gönlümü ömürlük aldı, birkan asil adam, kerem adalet timsali, kadirler kardeşşş, tolga var 40 yaşında kellerin en yakışıklısı, onur keşke ayağımı versemde geZse arada puşt, erkan canım, hakan ufak kardeş, enes-fatıh-ıbrahım-serhat-mehmet abı-atıl abı-eray-umutum-Pınarımız- ulan oturduğunuz yerlerden hatırlamaya çalışıyprum çoksunuz be dostlar :) uzakta unutmayalım Aysel kankiii -fatıhhh(zalımcocuk) bahadırr(kamp adamı) ya bir sürü adam unutmuşumdur ama doğaçlama oldu dostlar affedin :( hepinizi seviyorum ama harbi seviyorum bu yaştan sonra arkadaş edinilmez diye düşünürdüm beni göt ettiniz helal olsun size derken turgayımmm cem abi caner, dilek, serkan abiiii, aga bakmıyorum yukarı teldeyim :) lan ne çokmuşunuz bitmiyooo kim bilîr ne çok insan unuttum Gökselll geldi bak kskddfl bu msj bitmez bitirmek lazım. Kurgu olsa olmazdı böyle eksik oldu ama iyi oldu sanki iyiki varsınız. Kimin emeği varsa bu oluşumda var olsun, çok yaşasın. Bunun parçası olmaktan çok ama çok mutluyum. Adı geçmeyenler affetsin bilsinki gönlümde büyük harflerle adı geçiyor.!

Fatih Ucek
21.Aralık.2016, 03:14
Ya herlesi unutabilirim ama recep seni nasıl unuttum amk taş olurum taşşş

CaNeR
21.Aralık.2016, 09:42
Fatihim kardeşim ağzına sağlık birliğimiz dostluğumuz daim olsun 8)

CELİL
21.Aralık.2016, 11:28
Fatih sabah sabah gönlümüze dokunmuşsun emeğine yüreğine sağlık sende iyiki varsın bizimlesin :) 8)

Bahadır
21.Aralık.2016, 11:38
Ağzına yüreğine sağlık adamım.Duygulandırdın sabah sabah :)Dostluğumuz hep daim olsun 8)

Eray Gürman
21.Aralık.2016, 12:15
dostluğumuz daim olsun, ağzına yüreğine sağlık aynı kelimeleri aynı duyguları paylaşıyoruz, sen ne kadar görüyorsan şahsım adına en az bende okadar görüyorum..

Birkan Bozkuş
21.Aralık.2016, 12:38
Fatihim güzel duyguların için teşekkür ederim sevgi karşılıklı olunca anlamlı seviliyosun :Rockn Roll:

Tugay Güreşen
21.Aralık.2016, 15:17
Hayırlısı olsun sırtında paralansın :)

Hiracan
23.Aralık.2016, 20:01
Hayırlı olsun :Rockn Roll: Sırtında paralansın

FouL
23.Aralık.2016, 21:07
Hahahaa aptal aptal gülümsedim okurken bak ne güzel oldu gelecek zamanda konu hortlatırken bu konu çok işimize yarıyacak sağol varol hep bizimle ol dostum.. : )

Bir gün işten çıkmış eve giderken ki hep gittiğim yoldan sağ çektim bi sigara içeyim dedim, nerden bilirdim ki orada durmuş iki adam benim hayatıma bu kadar etki etsin ki ben kaza ve kadere inanmam :) ironiye koş. Gerçi ben o an tanımışım RR'ı ama anlamamışım şimdi parçalar birleşiyor, her şey yerine oturuyor. Kadir (pttkadir) elîni uzattı "hoşgeldin kardeş" dedi. Bense " what?" Sonra anladıkki o beni yeni üye sanmış. :) ve her şey öyle başladı ama bitmedi, bitmezde. Bitemez abi nasıl bitsin amk bir sürü kardeş edindim kimîn gücü yeter bitirmeye (sıkıysa deneyin ulannnn ) 9 koca ay kim bilir kaç gün, kaç gece, kaç saat.. Dışardan okununca bunlar belki kardeşlik zırvaları gibi görünebilir ama yoo yoo dostum biz hiç girmedik o kafalara kendiliğînden oluştu hepsi istemsizce. 31 yaşındayım pekte dost canlısı adam değilimdir. Az olsun öz olsun kafası ama her hafta min. 30 kişi öpüyorum alayı erkek amk :)) ki ben bayramda ailemle öpüşmem bu manyakları öpüyorum bazen bayy geliyor ama n'yaparsın abi adam sana öyle sıcak sarılıyorki "gell ulannn diyorsunn, içine çekiyorsun." Zamanla bir sürü şey paylaşıyorsun öyle an geliyor her şeyi ilk onlarla paylaşıyorsun. Dkkdkddllf lan sizden 3. Şahıs gibi bahsediyorum:) herkes ayrı kafa kimden bahsetsem öbürünün gönlü kalcak ama biraz anlatasım var; alper başkanın ayaklar yere basmıyor :) celil başkan aynı kasa, ali baba zaten, ömer sevecen, uğur ilk üye oldum aradı ne ayak lan bu herif dedîm, süleyman abiye bi kere işim düştü gönlümü ömürlük aldı, birkan asil adam, kerem adalet timsali, kadirler kardeşşş, tolga var 40 yaşında kellerin en yakışıklısı, onur keşke ayağımı versemde geZse arada puşt, erkan canım, hakan ufak kardeş, enes-fatıh-ıbrahım-serhat-mehmet abı-atıl abı-eray-umutum-Pınarımız- ulan oturduğunuz yerlerden hatırlamaya çalışıyprum çoksunuz be dostlar :) uzakta unutmayalım Aysel kankiii -fatıhhh(zalımcocuk) bahadırr(kamp adamı) ya bir sürü adam unutmuşumdur ama doğaçlama oldu dostlar affedin :( hepinizi seviyorum ama harbi seviyorum bu yaştan sonra arkadaş edinilmez diye düşünürdüm beni göt ettiniz helal olsun size derken turgayımmm cem abi caner, dilek, serkan abiiii, aga bakmıyorum yukarı teldeyim :) lan ne çokmuşunuz bitmiyooo kim bilîr ne çok insan unuttum Gökselll geldi bak kskddfl bu msj bitmez bitirmek lazım. Kurgu olsa olmazdı böyle eksik oldu ama iyi oldu sanki iyiki varsınız. Kimin emeği varsa bu oluşumda var olsun, çok yaşasın. Bunun parçası olmaktan çok ama çok mutluyum. Adı geçmeyenler affetsin bilsinki gönlümde büyük harflerle adı geçiyor.!

Erman
23.Aralık.2016, 21:35

O şen kahkahan her daim duyulsun kardeşim. Tekrar sırtında paralansın :) ( o kızdan uzak dur diyeceğim ama.. çok geç :cheesy: )

burock
23.Aralık.2016, 21:43
hayırlı uğurlu olsun ... darısı başıma :)

UgurPks
24.Aralık.2016, 09:24
Allah utandırmasın :)