PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aksesuar alırken

TonEmre
12.Aralık.2016, 13:18
Kış sezonu geldi. Bir süre motorumu bekleteceğim gibi görünüyor. Bu süreçtere bağzı modifikasyonlar yapmayı düşünüyorum. İnternette bakındığımda çeşitli model ve markaların çeşitli ürünleri bulunurken bizim Regal Raptor Daytonalara pekte birşey bulamadım. Sizlere sormak istediğim soru aslında şu;

Sizler motorlarınıza Ayna, ayaklık, sinyal gibi parçalar alırken nelere dikkat ediyorsunuz? Hangi modellerle uyumlu olmasına bakıyorsunuz? Forumda alışveriş için kullanılan siteleri inceledim haricinde bu tarz bilgiler bulabilmiş değilim. Var mı yönlendirecek olan?

Kerem Düzgün
12.Aralık.2016, 18:12
Madem kış ayında yapıcaksın alışverişi www.aliexpress.com da bir çok çeşit mevcut far,stop,sinyal,elcik vs. daha ucuza alabilirsin biraz araştırman gerekiyor yanlız :) Uymasada ufak bağlantılar ile bu sprunları çözebileceğini düşünüyorum 8)

Oğuzhan Ocak
12.Aralık.2016, 19:26
kardeşim bazı motosiklet mağazalarında var raptor uyumlu aksesuarlar fakat reklam olur mu bilemediğim için isim vermek istemiyorum yurt dışı sitelerinden almak her zaman daha avantajlı bence. Zaten kış sezonu motor biraz durucakmış o zaman kadar parçalar rahat gelir uymayanlarıda bir iki bağlantı aparatıyla halledersin.

nedemek
12.Aralık.2016, 19:28
Emre benim de aklımda bir şeyler yapmak var açıkçası çarşamba toplantıda detaylıca istişare edelim durumu 8) en azından ayna ve arka stop için bayağı istek var yani :D ama Kerem'in de dediği gibi aliexpress candır :Rockn Roll:

Heroic
12.Aralık.2016, 20:02
Aliexpress in kargo ve ulaşma süresi çok sıkıntılı ne söylediysem 3 hafta 1 ay içinde geldi hep (izmir'e)

nedemek
12.Aralık.2016, 20:10
Aliexpress in kargo ve ulaşma süresi çok sıkıntılı ne söylediysem 3 hafta 1 ay içinde geldi hep (izmir'e)

o noktada hangi kargo firması ile geldiği önemli china air,malasia post, small pack chinese falan çok geç getiriyor ama post NL ya da paraya kıyıp ups dhl ya da fedex ile getirtirsen max 3 gün :)

centaur
12.Aralık.2016, 20:15
Emre benim de aklımda bir şeyler yapmak var açıkçası çarşamba toplantıda detaylıca istişare edelim durumu 8) en azından ayna ve arka stop için bayağı istek var yani :D ama Kerem'in de dediği gibi aliexpress candır :Rockn Roll:

Bayağı istek varken derken umarım toplu sipariş düşünmüyorsunuzdur.. Zira biliyorsundur her alışverişte kota 75 Euro devletimizin belirlediği.. Ortalama 83 Dolara tekamül ediyor. Lakin eğer nakliyeyi ücretli kullanacaksan bu da dahil bu alışverişe.. Ve Aynı siparişte adet fazlalaşıyorsa hemen ticari faaliyet diye geri gönderiyorlar ..

nedemek
12.Aralık.2016, 20:20
Bayağı istek varken derken umarım toplu sipariş düşünmüyorsunuzdur.. Zira biliyorsundur her alışverişte kota 75 Euro devletimizin belirlediği.. Ortalama 83 Dolara tekamül ediyor. Lakin eğer nakliyeyi ücretli kullanacaksan bu da dahil bu alışverişe.. Ve Aynı siparişte adet fazlalaşıyorsa hemen ticari faaliyet diye geri gönderiyorlar ..

o limit 150 euro olarak güncellendi ya :) ayrıca en fazla avrupa için %15 uzak doğu için %20 vergi çıkar öderiz onu da yeter ki güzel ürünler bulunsun :) ayrıca yurtdışındaki göndericiler de olayı çözmüşler ürün açıklaması ve fiyatını ona göre gerekli ayarı çekip gönderiyorlar zaten :) ben bir ara hata yapıp dövme makinası sipariş etmiştim dragonfly adamlar balık oltası aksesuarı yazıp göndermişlerdi pakedin üzerine :D

Turkpower
12.Aralık.2016, 20:47
o noktada hangi kargo firması ile geldiği önemli china air,malasia post, small pack chinese falan çok geç getiriyor ama post NL ya da paraya kıyıp ups dhl ya da fedex ile getirtirsen max 3 gün :)
Post nl i övme hocam action cam 1 aydır gelecek[emoji2]

Özgür yaşa,mutlu yaşlan..

nedemek
12.Aralık.2016, 20:49
Post nl i övme hocam action cam 1 aydır gelecek[emoji2]

Özgür yaşa,mutlu yaşlan..

abi bu ay biraz sıkıntılı ya 11.11 durumu oldu peşine blackfriday peşine de yılbaşı alışverişleri gümrük patlamış :(

berkehrercan
12.Aralık.2016, 22:52
Belli olculer var universal.Aynalar 10mm elcikler 25 mm vs vs.

e.erbaş
12.Aralık.2016, 22:59
Gördüğünüz aksesuarların birçoğu regale uyar.Ögrenmeniz gereken bağlantı noktalatı ölçüleri sonrası derya deniz :)

YYB
12.Aralık.2016, 23:05
Arkadaşlar şubat fuarında modifiye için güzel ürünler bulabilirsiniz.Görerek almak isterseniz.

berkehrercan
12.Aralık.2016, 23:22
Fuarda cok chopper aksesuari olacagini sanmam.Internet dolu yerli yabanci.Gerek yok beklemeye.

TonEmre
13.Aralık.2016, 11:57
internette çok fazla seçenek var cidden. şimdi inceledim ayna larda falan zaten birçok bağlantı bidası veriyorlarmış. İbrahim yakınız zaten bende merter de çalışıyorum. Yarın akşam bakarız internete

nedemek
13.Aralık.2016, 19:07
internette çok fazla seçenek var cidden. şimdi inceledim ayna larda falan zaten birçok bağlantı bidası veriyorlarmış. İbrahim yakınız zaten bende merter de çalışıyorum. Yarın akşam bakarız internete

tamam bro detaylıca bızıklarız internet ortamını :) ama siparişleri yılbaşından sonra veririz şu aralar gümrük tarafı 11.11(aliexpress kampanyası) blackfriday ve yıl başı alışverişleri yüzünden bayağı patlamış durumda orası sakinleşsin ki teslimatlar hızlı yapılsın psikolojiyi bozmayalım :)