PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorcuya 3 kişi dalan magandalar

gabriel cash
12.Aralık.2016, 15:08
"sen hayırdır oglim" diyerek 3 kişi birden dalıyorlar adama. aracın plakası 34 SG 565. izlerken ekranı yumruklayasım geldi.

https://www.youtube.com/watch?v=lFr0ahdkWOE

Bahadır
12.Aralık.2016, 15:16
Onun bunun çocukları.Erkeğiz diye geçiniyorlar bide :x

acryvz
12.Aralık.2016, 15:18
Terbiyesiz ler , arkadaş şikayetçi olur inşallah

Anıl DEMİRSOY
12.Aralık.2016, 15:24
Bu kadar hoşgörüsüz, yozlaşmış bir toplumda pes artık dedirtmeyecek hareketler. Ne yazık ki tek başına bile karşısına çıkamayacak cesaretsizlikte ortaya çıkmış pislik ve sonradan görme yaratıklar bunlar.

aycanblmts
12.Aralık.2016, 15:35
Sebebini anlayamadım. Kim kimi takip etmiş. ?

Eray Gürman
12.Aralık.2016, 15:43
şerefsizin evlatları şerefsizlik yapmış ama adamlar arkadan çok defa sellektor yapmış adam halen solu bırakmıyor (dikizlere dikkat)

Recep YAŞAR
12.Aralık.2016, 15:55
Sebebini anlayamadım. Kim kimi takip etmiş. ?

büyük ihtimal Eray ın dediği gibi solu bırakmamasına sinirlendi (bir çok kez sellektör yapıyor) motorcu da el kol hareketi yapmışsa.....

aycanblmts
12.Aralık.2016, 16:04
motorcuda da hata var gibi. basit bir sebep sıkıntılı bir sonuca dönüşmüş.

TonEmre
12.Aralık.2016, 16:10
Biz ilk okuldayken sıra kavgası ederdik. Ben oraya oturucam, sen buraya oturucan diye. Pekte bir fark göremedim.

Eray Gürman
12.Aralık.2016, 16:26
Biz ilk okuldayken sıra kavgası ederdik. Ben oraya oturucam, sen buraya oturucan diye. Pekte bir fark göremedim.

okuldaki sıra arkadaşın, yani raptor ridersdan herhangi bir üyede aynı şeyi sana yolda yapmaz, ama bu tip kişiler daha doğrusu genelleme yaparsak yani yollarda heleki istanbul trafiğinde arkandan gelenin nasıl bir kişilik (bela) olduğunu asla bilemezsin, motorlu taşıt olduğumuzu da unutmamalıyızki iki tarafda üzülmesin.

ilgili kişi kendisine sellektör yapılmasına rağmen rölantisini bozmadan ilerliyor, orda hadi arabalrı geçip yol vereyim düşüncesine bile girse herhangi bir hız yükseltmede yok arkadaki araç dibine kadar girmiş

gabriel cash
12.Aralık.2016, 16:29
motorcuda da hata var gibi. basit bir sebep sıkıntılı bir sonuca dönüşmüş.

aynen öyle, bmw arkadan selektör yapıyor ancak motorcu yol vermiyor, benzinliğe girerken de "gel gel" diyor. motorcu da kaşınmış biraz. tabi hiçbiri dayağı meşru hale getirmez.

Kerem Düzgün
12.Aralık.2016, 18:08
Bana göre motorcu hatalı arkadaşlar sellektör manyağı yapmış bi kenara çekilip hayırdır diyebilirdi sol şeridi kapatmak yerine .. Madem yürek yedin kavga edeceğini bile bile girdin benzinliğe arabadan iner inmez ben olsam jopu açar ilk ben saldırırım zaten sonucun nereye gideceği belli olmuş geçmiş olsun demek düşer bu saatten sonra :soru?

aycanblmts
12.Aralık.2016, 18:10
aynen öyle, bmw arkadan selektör yapıyor ancak motorcu yol vermiyor, benzinliğe girerken de "gel gel" diyor. motorcu da kaşınmış biraz. tabi hiçbiri dayağı meşru hale getirmez.

aynen katılıyorum. ufak bir sebep daha vahim sonuçlara yol açabilirdi. kavga etmenin bir anlamı yoktu. arabadakiler efelenmiş.

Murat Kemah
12.Aralık.2016, 18:56
1 yıl önce her gün geçtiğim yol. Halkalı gümrük yoluna bağlanıyor benzinlikten sonrası. Açıkçası hiç düzgün tipli bir insana şahit olmadım orda. Bosphorus City, İstanbul konakları başta olmak üzere bütün rezidanslar eskort ve pezevenklerle dolu. Parayı nereden kazandığı belli olmayan lüks içinde yaşayan züppe görünümlü kırmançilerle dolu. Sol şeridi bırakmamış eyvallah ama bunun sonu dayak olmamalıydı. Motorcunun da acelesi olamaz mı ?

Böyle durumlarda genelde ben saldırmayı tercih ediyorum. Kask kafasından çıktığına göre muhtemelen bağlamamıştır. Keşke bağlasaydı. Bu jargondaki insanların laf anladığını hiç görmedim. Dayak yiyip mahkeme mahkeme hak arayacağıma 2 3 tane de ben patlatırım en azından içim soğur. Tecavüzün cezasız kaldığı ülkede dayak adı altında bir davanın görüleceğine bile inanmıyorum çünkü.

centaur
12.Aralık.2016, 19:01
Hadi bu arkadaş şerit konusunda hata yaptı diyelim ,böyle binlerce laf anlamayan barzo var. Onları ne edeceğiz? Allah'tan bizden birine böyle birşey yapmıyorlar.. Yemin ederim uzaklık-yakınlık dinlemem.. Boş yere demiyorum levye taşıyorum diye :)

Oğuzhan Ocak
12.Aralık.2016, 19:23
Şahsi fikrim herkesin dediği gibi motorcu yol vermemiş olabilir yada araçtakilerde rahatsız etmiş olabilir sorun her neyse adam olsalar 3 kişiye tek dalmazlardı. Böylelerini teker teker yakalayıp hastanelik edip bırakasım var.

Heroic
12.Aralık.2016, 19:42
ya tamam suç motosikletli arkadaşta olabilir ama 3 kişi olup ve kendilerinden yaşça baya kücük olan bi arkadaşa 3 kişi nasıl yapabilirler bunu videodaki arkadaşın yapmayın abi nolur abi sesini duydukça içim gitti yazık milletime yazık

Crixus
13.Aralık.2016, 02:30
Kusur motorcuda bile olsa böyle bir olay için kimse böyle davranamaz kardeşim dağ başımı burası. Ki şehir içinde zaten hız limiti 60 ona rağmen motorcu kardeşim zaten 60 üstünde gidiyo gibi otobanmı ulan oraki basıyosun yol istiyosun onuda geçtim, çift şerit yol illa kuralı kim takar diyosan sağdan solla, adamın nie yol vermesini bekliyosun be pezevenk. Motoru kullanan arkadaş sesinden anladığım kadarıyla toymuş belliki kafasındaki kaskın işlevini değerini bilse aslında, 2 geçiricekti o olmayan beyinlerine akılları başlarına gelsin.

Erman
13.Aralık.2016, 11:50
Yol verme zorunluluğu yok kimsenin. O kişinin insiyatifinde. İnsanlık yaparsın geçersin 40 50 ile keyfi süreceğim diyorsan sağ şeride iki şeritli yolda. Trafikte geçiş üstünlüğü olan araçlar belli. Şehir içinde tabelalar var. Orada 30 yazıyorsa bu sol şerit tapagaz gidebilir sadece sağdaki 30 değil. Ha yakarsın 4lü nü acil durumun vardır o zaman zaten bu bmwliler vs makası çok güzel alıyorlar otobanlarda çıt çıt sağlar sollar görüyoruz yine geçer seni.
Sellektör yapana yol vermem lazım soldan gidiyorum şu hızla gitmem lazım vs diyenler önünüze sinyalini yakıp kıranlara sakın küfretmeyin o zaman mantık aynı onlarında mı hakkı oluyor sinyal yaktı diye o yol??!! burası türkiye sağ şeritte 50 60 giderkende sellektör yapıyorlar sağı solu yok bu işin.

Eray Gürman
13.Aralık.2016, 17:50
Kusur motorcuda bile olsa böyle bir olay için kimse böyle davranamaz kardeşim dağ başımı burası. Ki şehir içinde zaten hız limiti 60 ona rağmen motorcu kardeşim zaten 60 üstünde gidiyo gibi otobanmı ulan oraki basıyosun yol istiyosun onuda geçtim, çift şerit yol illa kuralı kim takar diyosan sağdan solla, adamın nie yol vermesini bekliyosun be pezevenk. Motoru kullanan arkadaş sesinden anladığım kadarıyla toymuş belliki kafasındaki kaskın işlevini değerini bilse aslında, 2 geçiricekti o olmayan beyinlerine akılları başlarına gelsin.

Yol verme zorunluluğu yok kimsenin. O kişinin insiyatifinde. İnsanlık yaparsın geçersin 40 50 ile keyfi süreceğim diyorsan sağ şeride iki şeritli yolda. Trafikte geçiş üstünlüğü olan araçlar belli. Şehir içinde tabelalar var. Orada 30 yazıyorsa bu sol şerit tapagaz gidebilir sadece sağdaki 30 değil. Ha yakarsın 4lü nü acil durumun vardır o zaman zaten bu bmwliler vs makası çok güzel alıyorlar otobanlarda çıt çıt sağlar sollar görüyoruz yine geçer seni.
Sellektör yapana yol vermem lazım soldan gidiyorum şu hızla gitmem lazım vs diyenler önünüze sinyalini yakıp kıranlara sakın küfretmeyin o zaman mantık aynı onlarında mı hakkı oluyor sinyal yaktı diye o yol??!! burası türkiye sağ şeritte 50 60 giderkende sellektör yapıyorlar sağı solu yok bu işin.

kimse o dayağı atamaz hak etti diyende olmadı, ama tabiri caizse kaşınmak diye birşey vardır.

sizin söylediğinize göre sizz baya baya avukat moduna bağladınız yok hız sınırı yok önüne kırma yok tabelası.. arkdaşlar hepimiz biliyoruz bunları, ama it ile it mi olmak lazım? baktın sana biri aşırı sellektör veriyor dörtlüleri yakmış mı olması gerekiyor? acelesi var demkki veya motorlara gıcığı olan birisi, kendine güverniyorsan tabiki önünden çekilde benzinlikte takılın tek kale.

ama gençsin güzelsin ne diye artislik yaparsın dimi :) ayrıca insanlık diye bişi var basıyorsa çekil kenara gitsin sanane ve sol şerit günümüzde o yolun kuralına göre değil daha hızlı gidene ayrılır adam basıyorsa basar arkdaş yavaşsan nezaketini göstereceksin. he ben göstermem buranın kuralı 60 ve ben 60ı geçmem arkamda sıra yapsınlar dersen kimisi sağından geçer basar küfürü yine zoruna gider adamın peşine takılırsın ilerde bana nasıl küfredersin diye yine kavga çıkar yada trafik varsa çekerler kenara sıraya alırlar adamı.

leonraptor
13.Aralık.2016, 20:35
Bence hiç zıtlaşmaması gerekirdi çünkü böyle araçları kullananların çoğunda bir özgüven patlaması ve ezme aşağı görme çabası var mesela adamyokuş yukarı çıkarken seni solluyor sonra önüne geçip yavaşlıyor senin devrini düşürüp sonra tam sollayacakken tekrar hızlanıyor ha saçmalık mı evet burdada aynı saçmalık gel gel demek nedir değer mi gitsin ne hali varsa görsün biraz motorsikletli gencin anlayış beklemesi hatalı anlayışlı olsa zaten sıkıştırmaz bmw ile :-(

centaur
14.Aralık.2016, 08:58
o arabadaki elemanlar alışmışlar. Ellerindekiyle,ceplerindekiyle,-ki şayet varsa -bellerindekiyle.. Bi avuç tuz almışlar demek koşuyorlar herkesin üzerine yer misin oglııım diye ! Aynı şeyi Selamsız'da,Hüsrev'de ,Dolapdere'de,Kuştepe'de vesair renkli semtlerde yapsalar başlarına ne geleceğini biliyorlar. Yada grup sürüşündeki bir klübe,gruba yapsalar! Stresli bir gün geçirmişler, hapa dayanmışlar,arzular tavan yapmış her biri kurtlar vadisinin bir üyesi olmuş belli ki, günah keçisi olarak motorcuyu seçmişler.. Ama bi gün ellerinde patlar... Ki inşallah patlar..

YYB
14.Aralık.2016, 09:18
Şerefsiz bunlar

Crixus
16.Aralık.2016, 20:07
kimse o dayağı atamaz hak etti diyende olmadı, ama tabiri caizse kaşınmak diye birşey vardır.

sizin söylediğinize göre sizz baya baya avukat moduna bağladınız yok hız sınırı yok önüne kırma yok tabelası.. arkdaşlar hepimiz biliyoruz bunları, ama it ile it mi olmak lazım? baktın sana biri aşırı sellektör veriyor dörtlüleri yakmış mı olması gerekiyor? acelesi var demkki veya motorlara gıcığı olan birisi, kendine güverniyorsan tabiki önünden çekilde benzinlikte takılın tek kale.

ama gençsin güzelsin ne diye artislik yaparsın dimi :) ayrıca insanlık diye bişi var basıyorsa çekil kenara gitsin sanane ve sol şerit günümüzde o yolun kuralına göre değil daha hızlı gidene ayrılır adam basıyorsa basar arkdaş yavaşsan nezaketini göstereceksin. he ben göstermem buranın kuralı 60 ve ben 60ı geçmem arkamda sıra yapsınlar dersen kimisi sağından geçer basar küfürü yine zoruna gider adamın peşine takılırsın ilerde bana nasıl küfredersin diye yine kavga çıkar yada trafik varsa çekerler kenara sıraya alırlar adamı.

Eray bu olayın artislikle kaşınmayla alakası falan yok bu tür kişilere sesimizi çıkartmazsak azımızı açmazsak bu tür olaylara avukatlık yapmazsak kusura bakma ama onlardan bi farkımız kalmaz hak kişiye özgü deildir herkezindir, eğriye doğru dersek görmezden gelirsek o adam gibiler gün gelir sana bana denk gelir aynı şeyleri yapmaya devam eder.

Alttaki linkkini attığım videoyu bi izleyin
Daha iyi anlarsınız.

https://youtu.be/QI3HGQt9eyk

Bu çocukmu kaşınmış gözünüzü seviyim.

yenidunya
31.Aralık.2016, 09:54
Ben izlemedim, izlemem de yoksa bütün gün sinirden elim ayağım tutmaz

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Patriot
31.Aralık.2016, 13:59
Motorcu kabahatli dahi olsa çözüm şiddet olmamali hele ki adil olmayan bir şekilde ...