PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2 Kilometrelik yolda olanlar oldu :)

Rednexi
13.Aralık.2016, 17:37
https://youtu.be/szkD1shrPyk?t=6m22s ( Küfür İçerir)

Direk olayın olduğu yerden paylaşıyorum
2 km işe gittiğim yol ve ve ve 2 kilometrelik yolda bile sakatlıklar çıkıyor demek istiyorum o yüzden lütfen hepimiz ekipmanımızı takalım iyi seyirler! 8)

acryvz
13.Aralık.2016, 17:54
Geçmiş olsun arkadaş .... Seniz gaz küfre bağlı herhalde sen kızıp küfür ettikçe motor hızlanıyor :)

Abin olarak demeden olmaz ..... Dikkat et ... Gereksiz riske girme ... yağmurda dahada dikkat et ... her araya girme ... gerekirse bekle ...

Saygılarımla .... Kazasız sürüşler dilerim sana

Rednexi
13.Aralık.2016, 18:10
Geçmiş olsun arkadaş .... Seniz gaz küfre bağlı herhalde sen kızıp küfür ettikçe motor hızlanıyor :)

Abin olarak demeden olmaz ..... Dikkat et ... Gereksiz riske girme ... yağmurda dahada dikkat et ... her araya girme ... gerekirse bekle ...

Saygılarımla .... Kazasız sürüşler dilerim sana

Çok teşekkür ederim Acar abi,orası normalde ara değil işte 2 şeritli yol öndeki arkadaşımız aynasız olduğu için sağa geçerken bakma gereksenimi duymuyor bide bakmış olsada zaten motorcu dursun diyip itelerdi zaten :) Allahtan paniklemedik :D

nedemek
13.Aralık.2016, 18:47
geçmiş olsun aga malesef çok fazla karşılaştığımız bir durum :) ama yine de küfürleri biplemelisin :D daha keyifli oluyor bipli :D

Bypale
13.Aralık.2016, 19:29
Öndeki araç sinyal vermeme konusunda suçlu. Sende sağa geçerken sinyal vermemişsin. Ama öncesinde zaten sağa gireceği ortada. Şeride doğru geçiş yapmış. Ve sende soldan sağa geçiş yapıyorsun. Önceliği ona tanısan acele etmesen gerilmezsinde. Küfürde olmamış. Ama bazen empati yapmak lazım. Biz araçlara ne kadar saygılıyız iskender.Motor üstünde sakin ol . Hem yağmur yağmış hem yerler ıslak :)dikkat. Öncesinde mavi fiestanın sağından geçerken suya karışmış yağ akıntılarınıda hesaba kat. Dikkat çok dikkat.Biz seni canlı seviyoruz. 8)

Rednexi
13.Aralık.2016, 19:58
Öndeki araç sinyal vermeme konusunda suçlu. Sende sağa geçerken sinyal vermemişsin. Ama öncesinde zaten sağa gireceği ortada. Şeride doğru geçiş yapmış. Ve sende soldan sağa geçiş yapıyorsun. Önceliği ona tanısan acele etmesen gerilmezsinde. Küfürde olmamış. Ama bazen empati yapmak lazım. Biz araçlara ne kadar saygılıyız iskender.Motor üstünde sakin ol . Hem yağmur yağmış hem yerler ıslak :)dikkat. Öncesinde mavi fiestanın sağından geçerken suya karışmış yağ akıntılarınıda hesaba kat. Dikkat çok dikkat.Biz seni canlı seviyoruz. 8)

Yorumun için sağol abi :) dediklerini dikkate alıcam abi :)

burock
13.Aralık.2016, 21:02
geçmiş olsun .daha güvenli daha kontrollü sürüşler dilerim.

Heroic
13.Aralık.2016, 23:11
https://youtu.be/szkD1shrPyk?t=6m22s ( Küfür İçerir)

Direk olayın olduğu yerden paylaşıyorum
2 km işe gittiğim yol ve ve ve 2 kilometrelik yolda bile sakatlıklar çıkıyor demek istiyorum o yüzden lütfen hepimiz ekipmanımızı takalım iyi seyirler! 8)

Hocam o kanal senin miydi ya aradım aradım bulamadım bi türlü sonunda denk geldim takipteyim vlogları bekliyorum 8)

Geçmiş olsun

grolof
14.Aralık.2016, 00:16
Öncelikle bir iki tavsiyede bulunacağım,hatta telefondan okudum ve yazmak için bilgisayarın başına geçtim.
Öncelikle o dikiz aynanı değiştirmeni öeneriyorum.Ona bakıp arkanı görmeye çalışırken bilhassa yerler ıslak iken önündeki birinin dikkatsizliği sonucu ani fren yapmak zorunda kalırsın ve yere yapışma ihtimalin çok yüksek.
Allah korusun hiç ummadığın bir sakatlık olabilir.Bence aylarca motora binememektense bilhassa ıslak zeminde biraz daha yavaş sürmen daha iyi olacaktır.Kazasız sürüşler diliyorum.

S.Z
14.Aralık.2016, 09:23
İstanbulda artık standart olan birşey. geçmiş olsun. Ama Gürol abinin dediği gibi aynalar tehlike!

Bahadır
14.Aralık.2016, 10:38
Hem yağmur yağmış hem yerler ıslak :)

hahahah :cheesy:

grolof
14.Aralık.2016, 12:40
hahahah :cheesy:
Çok güzel yakalamışsın,sesli gülmeye başlayınca hanım kafayımı yedin diye sormaya başladı:)

Bahadır
14.Aralık.2016, 12:57
Çok güzel yakalamışsın,sesli gülmeye başlayınca hanım kafayımı yedin diye sormaya başladı:)

Abi orada Uğur abi başka bir olaya gönderme yapmış aslında :cheesy:

grolof
14.Aralık.2016, 13:34
Abi orada Uğur abi başka bir olaya gönderme yapmış aslında :cheesy:
Sen uyarınca daha dikkatli okuduğumda jetonum ancak düştü.:cheesy:

Gezgindelikanlı
14.Aralık.2016, 22:46
Kardeşim geçmiş olsun yağmurlu havalarda ıki katı dikkat etmek lazım beterin beteri var kuru havada bizi farketmiyolar yağmurda kör olurlar aman dikkat

kozba26
15.Aralık.2016, 00:21
Yağmurlu havada mümkün oldukça dar yerlere girmiyorum yada araç sollamamaya çalışıyorum. Acelem olsa dahi yavaş gidiyorum. Sanki birazcık seri gidip acele etmişsin :) aman dikkat et bende yağmurda olsa her gün işe gidip geliyorum, ama biliyorsunuz ki araçlar zaten bizleri çok önemsemiyor onlara kızmakta fayda etmiyor...
en iyisi kendimizi korumak ve böyle havalarda sakin yavaş gitmek :)