PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SAMSUNDAKİ SERVİS SORUNUMUZA DA ÇÖZÜM BULUNDU... MEHMET USTAYI YETKİLİ SERVİS YAPTIK...

okan
28.Şubat.2007, 16:33
samsunda öteden beri süregelen servis sorununu da hallettik... sarıkayalar firmasıyla telefon arcılığıyla yaptığım görüşmeler sonucu şehrimizin motosiklet konusundaki en iyi ustasını regal raptor servisi yaptık... BU KONUDA SARIKAYALAR FİRMASININ DEĞERLİ ELEMANLARINDAN CİHAN BEYE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM...

KIROĞULLARI MOTOSİKLET SERVİSİ
GAZİ MAH.ŞEHİT MESUT BİRİNCİ CAD. NO 14
TEL:0362 238 98 22
FAX:0362 228 33 83
MEHMET KIR...

kafanızın takıldığı her konuda telefonla danışabilirsiniz.. benim ismimi vermeniz yeterlidir. :+1:

aslanburclu
28.Şubat.2007, 20:30
net' gelsin net'e

bir kaç soruda ona soralım

bakalımsoru olarak sorcağımız sorunlara nasıl yaklaşacak.

aidikurt
28.Şubat.2007, 22:36
okan kardes helal valla

okan
28.Şubat.2007, 23:45
istanbulun fethi kadar önemli bi iş yaptım... :D :D samsuna çok gerekli olan servisi sonunda kazandırdık.. :cheesy:

RoS
06.Mayıs.2007, 21:03
Öncelikle merhabalar arkadaslar bende sinoptan katılıorum bu regal reptor üstünde ben cok durmaya başladım şu an bi motorum yok ama regal reptor almaya niyetim vardı ama hep servis meselesinden dolayı bi türlü karar veremedim zaten şu anda da belli deil ama almaya niyetim var bu aralarda da A2 ehliyete yazılayım ehliyeti bi alayım sonra sonrası Allah kerim :) alabilirsem regal almaya niyetim var samsunda bu cok iyi olmus en azından sinopa yakın :D

okan
06.Mayıs.2007, 21:44
Öncelikle merhabalar arkadaslar bende sinoptan katılıorum bu regal reptor üstünde ben cok durmaya başladım şu an bi motorum yok ama regal reptor almaya niyetim vardı ama hep servis meselesinden dolayı bi türlü karar veremedim zaten şu anda da belli deil ama almaya niyetim var bu aralarda da A2 ehliyete yazılayım ehliyeti bi alayım sonra sonrası Allah kerim :) alabilirsem regal almaya niyetim var samsunda bu cok iyi olmus en azından sinopa yakın :D
ros kardeşim öncelikle ilk mesajın hayırlı olsun.. kimsin nesin ne iş yaparsın bi tanışma topiği açda tanışalım...

sinop dedimde aklıma geldi .. bu gün hanımla motor sefası yapalım dedik...engizdeki sit alanını gezdik .. yedi göleri felan...soora bafrayada geçtik..
akşam üzeri geri dönerken önümüzde karşı şeritten gelen bi araba takla attı zar zor kurtardık..(19 mayısı 5 km geçince) hemen yardıma koştuk..içinden iki tane 20 li yaşlarda bayan çıkardık birisi SİNOPLU olduğunu söyledi.. eczacıymış...adını hatırlayamadı bi türlü şoktaydı.. diğeride samsundan bizim dernekten bi arkadaşın çıktığı kızdı.. onada ilk müdahaleyi yaptık ..(yavv isminin şükran olduğunu söyledi heralde tam hatırlayamıyorum şimdi...)daha sonra ambulans geldi ikisini de fakülteye götürdü.. son durumu bilmiyorum valla..inşallah iyidirler .. valla ben değilde hanım çok kötü oldu bu durumdan dolayı .. kan görmeyede pek dayanamaz....şimdi bile evdeyiz hala bu olayı konuşuyo...

allah düşmanıma bile kaza bela göstermesin...

RoS
06.Mayıs.2007, 21:50
saol hoş buldum vala böle forum sitelerinden pek anlamam tanısma topici falan acamam bilmiorum yani :) benim adım serhat sinoptanım öğrenciyim

okan
06.Mayıs.2007, 21:53
ana sayfadan foruma gir orda tanışma var .. oadan bi başlık at kendine mesela ben sinoptan serhat diye.. soora bişiler yaz işte kardeşim.. kendinle ilgili tanışalım kaynaşalım...

RoS
06.Mayıs.2007, 21:54
yaws ne gerek var böle iyi dielmi :))

okan
06.Mayıs.2007, 21:55
hehehe... okanverim55@hotmail.com.... .eklede görüşelim kardeşimle..

aslanburclu
07.Mayıs.2007, 01:06
görüş bakalım anca muhabbet dükkan da sinek avlıyo millet yawww kardeşim senin işin gücün yokmu
:P :P :twisted:

Tayfun
07.Mayıs.2007, 01:55
görüş bakalım anca muhabbet dükkan da sinek avlıyo millet yawww kardeşim senin işin gücün yokmu
:P :P :twisted:

Hahahahaaaa, okandan alışveriş yapalımda biraz işleri açılsın, kurudu kaldı valla :P

okan
07.Mayıs.2007, 09:32
anca boş palavra işiniz gücünüz... hadi gelinde bişiler alın ... kuruduk valla... yannız benden toptan almanız gerekecek...tek satışımız yok :P

Tayfun
07.Mayıs.2007, 21:25
Paçalı don varmı okan sende :P

ToMCaT
08.Mayıs.2007, 02:52
hadi hayırlı olsun servisiniz okan kardeş...

RoS
09.Mayıs.2007, 13:22
okan abi :)) salı günü samsundayım haberin ola sonra sölemediydin falan filan deme bana :D:D sabah gelecem akşam donmek zorundayım :( ama gusel olacak inş havada gusel olur sansıma :DDD

okan
11.Mayıs.2007, 23:53
okan abi :)) salı günü samsundayım haberin ola sonra sölemediydin falan filan deme bana :D:D sabah gelecem akşam donmek zorundayım :( ama gusel olacak inş havada gusel olur sansıma :DDD temam temam gel .. hallderis ....

aslanburclu
12.Mayıs.2007, 00:45
Paçalı don varmı okan sende :P

:oops: :oops: :mrgreen: :mrgreen: kardeşim okanın sorusuna cevap versene nasıl esnafsın ya belki bende alacam boşu boşuna gelmiyel teee oralaraaaa :P :P :P :P :P

okan
12.Mayıs.2007, 14:22
don var gomtanım... her boyda mevcut.. paçalı paçasıs .. yakalı yakasıs ... alayından bulunur.....zuhahahhaha.....

onurbahattin
19.Nisan.2013, 17:01
arkadaşlar selam samsunda raptor servisi tamolarak nerde? sağında solunda nevar adresten çıkaramadım evde 2 adet raptor oldu servise uğrarız ,birazderin motoruda çalışmamış sabah Çarşambada bir motorcuya bıraktık inşallah sıkıntı çıkmaz ....

CELİL
19.Nisan.2013, 19:08
arkadaşlar selam samsunda raptor servisi tamolarak nerde? sağında solunda nevar adresten çıkaramadım evde 2 adet raptor oldu servise uğrarız ,birazderin motoruda çalışmamış sabah Çarşambada bir motorcuya bıraktık inşallah sıkıntı çıkmaz ....
onur alttaki yazılanlar 2007 yılına ait yeni servis listesinde alttaki adres var

YANTUR TİCARET - SATIŞ / TEKNİK SERVİS
KEMAL YANTUR - PAZAR MAH. CAMİİ SOK. NO:17 SAMSUN 362.431 57 51 - 555.800 54 65 - yantur@hotmail.com 8)

onurbahattin
20.Nisan.2013, 10:15
onur alttaki yazılanlar 2007 yılına ait yeni servis listesinde alttaki adres var

YANTUR TİCARET - SATIŞ / TEKNİK SERVİS
KEMAL YANTUR - PAZAR MAH. CAMİİ SOK. NO:17 SAMSUN 362.431 57 51 - 555.800 54 65 - yantur@hotmail.com 8)
eyvallah abi hiç tarihe bakmamışım :)
Yanturu biliyorum çok teşekkür ederim sayın abim:cheesy:

zazum55
23.Nisan.2013, 00:13
bende yeni aldım motorumu abi de yarın seninle tanıştırsam olur mu :D