PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 30-agustos-İSTANBUL PROGRAMI

GÖKSEL
28.Ağustos.2007, 19:25
İSTANBULDA OLUPTA KATILMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR İÇİN ALTERNATİF

İstanbul Riders & Beşiktaş Belediyesi işbirliği çerçevesinde, gecen yıl olduğu gibi bu yıl da yine, gerek 30 Ağustos, gerek 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı programlarına, İstanbul Riders olarak hep birlikte Türk bayrakları ile süslediğimiz motosikletlerimiz ile katılıp, bu coşkuya ortak oluyoruz.

30 Ağustos Zafer Bayramı Programı
Tarih: 30 Ağustos 2007 perşembe
Toplanma Yeri: Etiler Akmerkez'in Ulus tarafında bulunan, açık Otopark.
Toplanma saati: 18:00 Kortej Hareket: 19.00

Program:
En önde bando takımı, sonra meşaleli yürüyüş, kortejin devamında ise, motosikletlerimiz ile Arnavutköy'e, oradan Bebek parkına kadar devam edilecek. Bebek’ten tekrar sahil yolundan Hisara Arka Bahçe'ye buluşma mekanımıza hareket ediyoruz.

İstanbul Riders'ın organize ettiği, Avrupa yakasında ilk ve tek olarak sürdürdüğü Milli bayram ve motosiklet korteji organizasyonları, tüm motorcu dostlarımıza ve diğer tüm motosiklet gruplarına açıktır.
(Bayram da Türkiye de hepimizin)
diğer gruplar, arzu ederler ise kendi pankartlarını taşıyabilirler.
Üyesi olduğunuz tüm grup ve sitelere bu duyuruyu iletiniz. Katılım ne kadar çok olursa o kadar anlamlı olacaktır.
Toplanma yerinde Türk Bayrağı Temin edilecektir. Motorlarınız ile gelmeniz yeterlidir.

NOT:Buluşma yerlerinde ve kortej de, görevlilerin talimatlarına uyunuz, zaten yeterince zedenlenmiş motorcu imajımızı zedeleyici davranışlardan kaçınalım.
kurallara ve görevlilerin talimatlarına uymayan, disiplinsiz davranış gösterenler kortej dışına çıkarılacaktır.

yeaks
28.Ağustos.2007, 20:01
ee gidiyomuyuz hadi eller ??

gidikurt
28.Ağustos.2007, 20:27
Katılım çok olursa süper olur bizlerde böyle bir günde orda olmayı canı gönülden isteriz dimi arkadaşlar ........:)

ozzymania
28.Ağustos.2007, 20:42
benim işim var malesef.

aslanburclu
28.Ağustos.2007, 20:53
a2 ehliyeti olmayanlar ..........

arkadaşlarım kardeşlerim trafiğe hele böyle tören gibi durumlarda sakın ha sakın trafiğe çıkmayın

yenikoylu_ua
28.Ağustos.2007, 21:23
Evet aslında süper olur ama biz kesin kovuluruz kortejden biz 300 metreden fazla düzenli gidemiyoz

ozzymania
28.Ağustos.2007, 21:25
Evet aslında süper olur ama biz kesin kovuluruz kortejden biz 300 metreden fazla düzenli gidemiyoz

:D:D:D

gidikurt
29.Ağustos.2007, 12:17
evet arkadaşlar katılım yokmu bizim sitemizden toplanıp hep birlikte gitmeyecekmiyiz hadi liste oluşturalım ve yarın hep birlikte orda olalım...Eller havaya :):):):):):):):):)

KATILIM LİSTESİ

1- Admin-Fırst lady
2-
3-
4-
5-
6-
7-
8-
9-
10-
11-

ozzymania
29.Ağustos.2007, 12:22
ben sabah vatan caddesinde olucam.Akşamada bayram kutlamasına gidicem :)
haliylen ben yokum...

yenikoylu_ua
29.Ağustos.2007, 12:35
Evet arkadaşlar 30 ağustos bize yaşatabilbek için dedelerimiz canlarını feda etmişler siz 2 saatinizi feda edemiyomusunuz.çok önemli işleri daha evvelden planlanmış işleri olanlara lafımız yok ama ozz bizimkide bayram kutlaması gel hakkını bizden yana kullan
Elleri görelim

ozzymania
29.Ağustos.2007, 12:39
gelin sabah vatan caddesindeki korteje katılalım :) Aslında varya süper olurdu ya sabahki askeri kutlamalara katılabilsek bir geçişde biz yapabilsek :)

yenikoylu_ua
29.Ağustos.2007, 12:40
Evet ama malesef

gidikurt
29.Ağustos.2007, 12:46
arkadaşlar sabahı bilmemde akşam olana katılalım lütfen böyle bir günde türk evlatları olarak hiçbirşey yapamıyoruz bari katılalımda bir işe yarayalım

inci
29.Ağustos.2007, 12:48
motor :( :( :(

gidikurt
29.Ağustos.2007, 12:49
ah inci ah nediyim sana ben
atla serhatın arkasına gel ya süper oluyo biz katılıyoruz geçen seneden beri hadi ama gelen yokmu

inci
29.Ağustos.2007, 13:08
güzel ve muhteşem olduğunu biliyorum ...serhatın işi var sanırım yarın ....ben bu günler için almıştım o makinayı ,ya bazen deli olmak geliyor içimden, ortalığı katayım birbirine... ama yine susuyorum susuyorum...

ilkerkoparal
29.Ağustos.2007, 13:40
ben gelirim

gidikurt
29.Ağustos.2007, 14:22
KATILIM LİSTESİ

1- Admin-Fırst lady
2- ilkerkoparal-(+1)
3-
4-
5-
6-
7-
8-
9-
10-
11-

yenikoylu_ua
29.Ağustos.2007, 15:02
Noldu ya bukadarmı sadece

infinitedreams
29.Ağustos.2007, 15:14
O saatte çalışıyor olacağım için katılamayacağım. İnanın çok isterdim orada olmayı.

Evet arkadaşlar 30 ağustos bize yaşatabilbek için dedelerimiz canlarını feda etmişler siz 2 saatinizi feda edemiyomusunuz.Vatan için ben de, sen de canımızı feda ederiz... -de burada iki saati neyin karşılığı olarak feda edeceğiz?
Yanlış anlama abi, ben de katılmayı çok istiyorum, katılım rekor denecek sayıda çok olsun istiyorum.

yeaks
29.Ağustos.2007, 15:16
ehliyetsizlere noluyoki :?

carvalho
29.Ağustos.2007, 15:21
Noldu ya bukadarmı sadece

Kubilay, sen de yoksun listede kardeşim :)
Ben 30 Ağustos'ta çalışıyor olacağım. Mesai çıkış saati 6.. Oraya zamanında ulaşabileceğimden emin değilim. Ama fırsatı olanların katılmasını tavsiye ederim. Geçen sene cadde'de olmuştu sanırım bu kortej..

yenikoylu_ua
29.Ağustos.2007, 15:24
O saatte çalışıyor olacağım için katılamayacağım. İnanın çok isterdim orada olmayı.

Evet arkadaşlar 30 ağustos bize yaşatabilbek için dedelerimiz canlarını feda etmişler siz 2 saatinizi feda edemiyomusunuz.Vatan için ben de, sen de canımızı feda ederiz... -de burada iki saati neyin karşılığı olarak feda edeceğiz?
Yanlış anlama abi, ben de katılmayı çok istiyorum, katılım rekor denecek sayıda çok olsun istiyorum.

İşi olanlara dicek bişi yok soruna gelince canını bu vatan uğruna vermiş şehit atalarımızı anmak onların kazandığı bu zaferin bu günlerde olmamızdaki önemini tekrar hatırlamak

gidikurt
29.Ağustos.2007, 19:17
arkadaşlar bu kadarmı başka gelen yokmu hayret bişey yani .....

ToMCaT
29.Ağustos.2007, 19:40
eeee istanbul hadi yaaaaaaa... nerdesiniz? :oops:

yani utanmayacaksanız biz geliyoz burdan................. :D

infinitedreams
29.Ağustos.2007, 19:46
KATILIM LİSTESİ

1- Admin-Fırst lady
2- ilkerkoparal-(+1)
3- infinitedreams
4- yenikoylu_ua
5-

Çok garip şeyler oldu... ne güzel. Katılabiliyorum.

(Hocam, numaram var sende)

inci
29.Ağustos.2007, 19:52
bu hocam kim ki nihat ? birbirinizede hocam diyonuz bana da ?

ToMCaT
29.Ağustos.2007, 20:06
inci öğretmenim bak sana bir sır vereyim....kimseye söleme ama :cheesy: :cheesy: :cheesy: emrah devremin motoru orda öyle boş boş duruyor....belki kortejde bi müşteri çıkar bayandan temiz regal satma fırsatı ne dersin :cheesy: :cheesy: :D :D

inci
29.Ağustos.2007, 20:08
NERDE Kİ MOTOR AYHAN KOMUTANIM ...??

ToMCaT
29.Ağustos.2007, 20:12
motojuniorda satılmayı bekler durumda

inci
29.Ağustos.2007, 20:17
aaa sahimi bilmiyodum ben , ama olsada nasıl olcak ki bu iş....?:(:(:(

ToMCaT
29.Ağustos.2007, 20:20
ama ben kimseye söleme demiştim öğretmenim bak şimdi herkes duydu..... 8) :D :D

inci
29.Ağustos.2007, 20:30
yok yok bir murat duydu oda söylemez kimseye dimi murat ?

ToMCaT
29.Ağustos.2007, 20:44
istanbul hadi arkadaşlar katılım bu kadar az mı bee...... şu listeye birisi el atsın olmuyor valla böylee

yeaks
29.Ağustos.2007, 21:05
ya biri bana söylesin ehliyetsizler gelirse noluyo ??????? ona göre gelip gelmicem

gidikurt
29.Ağustos.2007, 21:18
Bişey olmuyo :) geçen seneki kortejdede %20 si ehliyetsizdi :)

en kısa zamandada ehliyetinide al ama boşlama.....

Yani anlıycan bizimle gelebilirsin :)

yeaks
29.Ağustos.2007, 21:20
he tamam o zmn first leydim geliom bende

KATILIM LİSTESİ

1- Admin-Fırst lady
2- ilkerkoparal-(+1)
3- infinitedreams
4- yenikoylu_ua
5- yeaks
6-

gidikurt
29.Ağustos.2007, 21:26
Hadi bakalım daha çok olmamız lazım, bu kadar KİŞİ çok az varlığımızı hissettirmezsek ayıp olur katılımı arttıralım lütfeeeeeeennnnnnnnnnn ..:)

aslanburclu
30.Ağustos.2007, 00:02
ya biri bana söylesin ehliyetsizler gelirse noluyo ??????? ona göre gelip gelmicem

:oops: :oops: :oops: bana denk gelirsen en yakın trafik ekibine ihbar ederim .....

al ehliyetini ne reye gidersen git koçum ama ehliyetsiz asla saten allah korusun kazaları hep senin durumunda olanlar yapıyor sonra yakınlarınıda yakıyor....ehliyetsiz trafik asla

yeaks
30.Ağustos.2007, 00:03
eee abi sen geliyomusun yarın peki :mrgreen:

okan
30.Ağustos.2007, 00:04
ben burdaki törene katılacam ...kusura bakmayın...

aslanburclu
30.Ağustos.2007, 00:09
eee abi sen geliyomusun yarın peki :mrgreen:

kortej gezi yolu proğramı ve saati bana uymuyor akşm o saatlerde maslakta OE.'nde zafer balosuna katılacağım...

sancezz
30.Ağustos.2007, 23:52
:cry: :cry: :cry: BEN ORADA YAPAYANLIZ KALDIM :idea: :idea:

ozzymania
30.Ağustos.2007, 23:57
:cry: :cry: :cry: BEN ORADA YAPAYANLIZ KALDIM :idea: :idea:

Niye Kimse yokmuydu gelmedimi kimse.

sancezz
30.Ağustos.2007, 23:59
yok ozı abım actım topık zaten olayı yazdım hepınızı vuracam hele sen nasıl gelmezsın bıttınız uleynnnn :mrgreen: :mrgreen:

infinitedreams
31.Ağustos.2007, 02:10
Ben oradaydım. Hatta Polo ve Emrahkucukgirgin'i de gördüm, şahitlerimdir (:

Ak Merkez otoparkından askeri üniformalı amcalar bize bakıyordu. Organizatör grubun elemanları ellerinde biralarla Zafer Bayramı kutlamalarına hazırlık için motorlarına bayrak asıyorlardı. Sorumlunun biri de "devamı Arka Bahçe'de, orda içicez" diye duyuru yaptı bize. Belediyeden yetki verilmiş ve bunu giydiği yelekle reklam etmiş bir başka motorcu millete bir şeyler anlatırken, yani grubun lideri olduğunu motorcu olmayan insanların da anlayacağı şeyler yaparken ikinci birasını içmeye koyuldu. İnsanlar baktı... "Zafer Bayramı Kortejinde sürmeden hemen önce bira içen bir lider... bir motorcu" dedi muhtemelen görenler.

Size "tüm motorcu kardeşlerini" bu etkinliğe davet eden organizatör motor grubunun 2 üyesi arasındaki diyaloğu yazayım.

A: Abi, hiç choper gelmemiş be..
B: Aha ya choper, işte (Polo'nun Regal'ini göstererek)
A: Bu mu choper? Bırak abi yaa... Intruder falan diyom.

Yazarın notu: İyi mok yiyon.

barismert
31.Ağustos.2007, 02:22
WAY BE BU BİZE YAPILIRMI :twisted:

emrahkucukgirgin
31.Ağustos.2007, 11:05
Valla bana da biraz serseri göründü grup ama Nihat'ın dedklerini farketmedim. Gruba oldukça geç katıldım ondan herhalde. Zaten sahile inince de ayrıldım. Ortaköyden eve doğru dönüyordum yolda bunları gördüm haberim vardı ama gitmek planlarımda yoktu. motorları görünce dayanamadım katıldım. Nihatın dedikleri çok fena.... Yazık etmişler...

yenikoylu_ua
31.Ağustos.2007, 12:00

Ak Merkez otoparkından askeri üniformalı amcalar bize bakıyordu. Organizatör grubun elemanları ellerinde biralarla Zafer Bayramı kutlamalarına hazırlık için motorlarına bayrak asıyorlardı. Sorumlunun biri de "devamı Arka Bahçe'de, orda içicez" diye duyuru yaptı bize. Belediyeden yetki verilmiş ve bunu giydiği yelekle reklam etmiş bir başka motorcu millete bir şeyler anlatırken, yani grubun lideri olduğunu motorcu olmayan insanların da anlayacağı şeyler yaparken ikinci birasını içmeye koyuldu. İnsanlar baktı... "Zafer Bayramı Kortejinde sürmeden hemen önce bira içen bir lider... bir motorcu" dedi muhtemelen görenler.

Size "tüm motorcu kardeşlerini" bu etkinliğe davet eden organizatör motor grubunun 2 üyesi arasındaki diyaloğu yazayım.

Yazarın notu: İyi mok yiyon.

Öncelikle özürdilerim gelemedim.Ama bişi sorucam bu bizim kartal gidon ve ön amotisörlerle ilgili bişi yapılabilirmi acep [smilie=redcolorz3_pdt_10.gif]

okan
31.Ağustos.2007, 12:00

Yazarın notu: İyi mok yiyon.BUNLAR KENDİLERİMİ Bİ MOK SANAN İNSANLIKTAN NASİBİNİ ALMAMIŞ ZENGİN PİÇLERİNDEN BAŞKASI OLAMAZ...

NE İŞİNİZ VAR KARDEŞİM SİZİNDE BU ŞEREFSİZLERİN İÇİNDE...HEYRET YAAA... Bİ ARAYA GELİN KENDİ GURUBUNUZU KURUN... ZATEN HERYERDE BİZİM BİRLİKTELİĞİMİZ KONUŞULUYOR....ONLAR ÇATLASIN....

HAYATTA EN SİNİR OLDUĞUM ŞEY BUDUR.. BİRÇOK MOTOSİKLET CAMİASINA GİRDİM ÇIKTIM HAYAT BOYU.. İŞTE BU GİBİ KENDİNİ BEĞENMİŞ KİBİRLİ ŞEREFSİZLERİN YÜZÜNDEN ÇOK YUMRUK YUMRUĞA KAVGA ETTİĞİMDE OLMUŞTUR ...

İNSAN İNSANDIR KULLANDIĞI ARABA VEYA MOTOSİKLET VEYA YAŞAM STANDARDI GÖZ ÖNÜNE ALINILARAK YAPILAN SINIFLANDIRMAYI HER ZAMAN HER YERDE EN AĞIR ŞEKİLDE TEPKİ GÖSTEREREK KINIYORUM...

UTANMAZ AHLAKSIZ KİŞİLİKSİZ SEVİYESİZ İNSANLARLA AYNI CADDEDE BİLE MOTOSİKLET KULLANMAYIN...

SİZE HİÇBİR FAYDASI OLMAYACAĞI GİBİ ŞİMDİ BENİM OLDUĞUM GİBİ SİNİRLERİNİZ ALT ÜST OLMASIN EN AZINDAN...

carvalho
31.Ağustos.2007, 12:33
Okanım, sinirlenmekte o kadar haklısın ki...
Zaten mekanın Akmerkez olması kıllandırmıştı beni.

Bu züppelerden piyasada çok var.
Mümkün mertebe temas etmemek lazım.
Altımızda regal değil bilmemkaçbin euro'luk custom da olsa bizim bu grup bizi bırakadıktan sonra hangimiz ayrılır bu birliktelikten, hangimiz o züppelerle takılır???

İşim olmaz...

Motor için sigorta almam gerekiyordu, ikinci el chopper satan bir mağazaya girdim, aynı zamanda tamirhane idi. Sigorta yokmuş, bakım yapıyor musunuz deyince çinliler edeğil demişti adam. Küfreder gibi suratına bakıp laf söylemeden gazlamıştım. Kepaze herifler...

Bu mu chopper demek ha...

komik yaratıklar.

zavallılar...

infinitedreams
31.Ağustos.2007, 12:47
Çinli motora bakım yapamıyor muymuş adam?,
E tabi, usta var, usta var. Yetenek, tecrübe ve zeka ister. Ona sadece çok pahalı, kaliteli, zor bozulan motorları götürücen...

Bir yerlere motoruyla giden adam var, bir de motorcu var. Tüm büyük motorcular "bütün motorlar güzeldir" der.
Dün 900'lük Yamaha Twin'i olan 45 yaşında bir adamla tanıştım. Buluşmaya kızıyla gelmişti. "Hanginizin motoru daha güzel baba" diye sordu babasına. "En güzel motor herkesin kendi motorudur" dedi adam da kızına.

125'lik, 250'lik motorları beğenmeyenler olsa olsa cc'ci, etiketçi olur... motorcu olamaz. Voyager ve Shadow'u olup da bu sitede takılan arkadaşlarımız var bizim. Ne mutlu onlara.

xerline
31.Ağustos.2007, 13:40
infinitedreams aynen katılıyorum kardeşim. En kötü yanı bu etiketçiler etrafındakiler küçümseniyor diye 900 lük motor alıyor hele birde ilk motoruysa ... eeee kaza geliyorum diyor işte... hızda var, durdurmak için yeterli deneyim yok. :twisted: Arkadaşım 900 lük freezer almıstı. ilk motoru olacaktı.Motoru getirdi, getirdiği gibi götürdü 3-5 kişi bir bastırdık. Adam 1 yıl sonra 1300 luk almaktan bahsediyordu :oops: . Şimdi aslanlar gibi 250 liği var. :mrgreen:

Aksu
31.Ağustos.2007, 15:59
Ankara Haymana ya kadar gelen emperyalistlerin maşası Yunan ordusu geri söküldüğünde, Polatlı dan Afyon a ve oradan da İzmir e denize döküldüğünde kahraman gazilerimiz şehitlerimiz, ellerinde biralarla değil iman ve inanç ruhu ile savaştılar.
Ama şimdi ne oluyor üç beş tane (buradaki kelimeyi çıkardım) ellerinde biralarla kutlamaya katılıyor.

ToMCaT
31.Ağustos.2007, 20:21
baba size o kadar seslendik kalabalık olun diye ama 10 tane RR bir araya gelemediniz. takılırdınız kendi grubunuzla ne güzel sallayın gitsin o burjuvaları onlar önce motora binmeyi öğrensin....hayatında RR lar kadar yol yaptımı acaba... PİLLİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİii. ..
peluşlar...
maslak opette indir abi.... :D

inci
31.Ağustos.2007, 20:39
baba size o kadar seslendik kalabalık olun diye ama 10 tane RR bir araya gelemediniz. takılırdınız kendi grubunuzla ne güzel sallayın gitsin o burjuvaları onlar önce motora binmeyi öğrensin....hayatında RR lar kadar yol yaptımı acaba... PİLLİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİii. ..
peluşlar...

pilli peluşu çok tuttum komtanım :cheesy: :cheesy: :cheesy: sahiden onlar peluşlara çok benziyorlar ya bu çok iyiydi komtanım koptum yaaaaaa :cheesy: :cheesy: :cheesy: :P :P

ToMCaT
01.Eylül.2007, 01:48
hehe 8)

sihirli_eller
01.Eylül.2007, 03:03
peluşlar...

doğru söze ne gerek :cheesy: :cheesy: :cheesy:

handojoe
01.Eylül.2007, 03:21
Okanım, sinirlenmekte o kadar haklısın ki...
Zaten mekanın Akmerkez olması kıllandırmıştı beni.

Bu züppelerden piyasada çok var.
Mümkün mertebe temas etmemek lazım.
Altımızda regal değil bilmemkaçbin euro'luk custom da olsa bizim bu grup bizi bırakadıktan sonra hangimiz ayrılır bu birliktelikten, hangimiz o züppelerle takılır???

İşim olmaz...

Motor için sigorta almam gerekiyordu, ikinci el chopper satan bir mağazaya girdim, aynı zamanda tamirhane idi. Sigorta yokmuş, bakım yapıyor musunuz deyince çinliler edeğil demişti adam. Küfreder gibi suratına bakıp laf söylemeden gazlamıştım. Kepaze herifler...

Bu mu chopper demek ha...

komik yaratıklar.

zavallılar...

sevgili selçuk dostum...

niye o adamlara iki laf etmedin orda...

en basiti gayet gülerek ve tebessüm ederek "ha bu 800cc intruder leri siz mi imal edip yapıyorsunuz" diyecektin o mesajı alacaktı...

yahu ben istanbul da olacağım ki... bu yalamaların ağzına lafları nasıl acıtmadan iyilikle tıkayacağım görün siz...

sizi aşağılayanlar olursa onlara deyin ki...

ESKİDEN MAHALLEMİZDE MAÇLAR YAPARDIK, BİR GRUP FORMALARI VE AYAKLARINDA KRAMPONLARI OLAN ÇOCUKLAR GELİRDİ, AMA İKİ ÇOCUĞUN FORMASI VE AYAKLARINDA AYAKKABILARI YOKTU. AMA O FORMASIZ VE AYAKKABISIZ ÇOCUKLAR DİĞERLERİNDEN DAHA İYİ TOP OYNARLARDI.

bu kadar basit... hayatımın her alanında kelimeleri iyi kullanırım ve bir çok hararetli tartişmayı iki cümlede bitirmişimdir... gayri bundan sonra hiçbir konuşma ve söz fayda etmemiştir...

bir gün denk gelirse o lalelerle karşılaşmak isterim, ilk önce onlar konuşsun bakalım...

inci
01.Eylül.2007, 03:33
bumudur BUDUR yaşa HANDO :) O PİLLİ PELUŞ "lara bildir hadlerini :)

tt06
01.Eylül.2007, 11:12
Öncelikle özürdilerim gelemedim.Ama bişi sorucam bu bizim kartal gidon ve ön amotisörlerle ilgili bişi yapılabilirmi acep [smilie=redcolorz3_pdt_10.gif]

uzatmak mı istiyoeun eger uzatmak istiyorsan Gidon üzerindeki tüm kablo donanımını değiştirmen gerekiyor yani uzatman gerekiyor.
Ön maşayı ise sanayide adamların başında bekleyerek istediğin ölçüde uzatabilirsin( Tabi makul ölçülerde )
Geçen gün gördüğüm Keeway in adam ön maşasını o kadar uzatmışki nerdeyse motor 3 m gibi görünüyor. Sordum kaça yaptırdın diye biraz pahalıya dedi kaça olduğunu söylemedi.

Herkesin zafer haftasını ve bayramını tekrardan kutlarım

sancezz
01.Eylül.2007, 21:12
yenıkoylu abım sen yaparsan bende yaparım soyleyım farklılık yaratmaya calısma bende bugunlerde bunun la ugrasıyorum bılgı alıyorum bırkac yer ugrasmak ıstemedı dıyemı bılmıyoruım ama olmaz dedı bı yerde sende ugrasırsın bızde paranada yazık etme dedıler sen ne karısıyon yaparmısın yapmazmısın allahım yaa allahın tamırcısı anladı yapamayacagını :twisted: :twisted: