PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motoshop İzmir İş Özeni

-C-
24.Aralık.2016, 17:25
Arkadaşlar dün vites sorunumla ilgili bir başlık açmıştım, bugün başıma gelen olayları anlatayım. Dün Motoshop motorumu(DD E-2) ben işteyken evime bıraktı, inceleme fırsatım çok olmamıştı ama bugün gördüklerim şunlar:

1- Arka fren hiç yok(!) Havasını almamışlar. Pompanın olduğu yerden ben çıkardım.
2- Dişli kapağını(gri olan) kırmışlar. Allah'a emanet duruyordu, yapıştırdım.
3- Vites çubuğunun bütün vidaları gevşekti, vites atmıyordu. Sıktım.

Keşke parçalanmış halde getirselerdi de ben taksaydım yani. İzmir Motoshop'tan, özellikle Kahramanlar satış noktasındaki arkadaştan(bütün görüşmeleri kendisiyle yaptım ama arayıp sorunları söylediğimde "ben bir şey yapamam, servisi ara" dedi, kısaca "bana ne") motor alırsanız üç beş tane her şeyini kontrol edin. İlk defa aldığım sıfır bir motorda böyle şeyler yaşadım. Kazanıp biriktirip verdiğim para onlara "helal" olsun.

spue
24.Aralık.2016, 17:42
Batur,
aramıza hoş geldin. Haklısın, artık hiç kimsenin yaptığı işe saygısı kalmadı. Bir çok servis bedelini almalarına rağmen işleri tamamlamadan, öylesine geçiştirmeye başladı. Ancak sen yeni aldığından garanti kapsamındasın. bunun bozulmaması için servise götürmen gerekecek. Bizler de bir çok konuda ağzımız yandığı için elimize alet edevat alıp kendi işimizi kendimiz görmeye başladık...:Rockn Roll:
Ancak bulunduğun bölge açısından her soruna ve sorununa cevap alabileceğin yerdesin. İzmir gurubumuz ile kontak kurarsan makine hakkında gerekli ve yeterli bilgiyi alabileceksin.
Yeni makinen hayırlı olsun, nazar kazasız sorunsuz, gönlünce nice km.'ler dilerim. Rotan açık, rüzgarın bol olsun.8)

burock
24.Aralık.2016, 22:28
Geçmiş olsun :x

Patriot
25.Aralık.2016, 00:19
Kardeşim geçmiş olsun

gorkemYılmaz
25.Aralık.2016, 01:21
Gecmis olsun maalesef cevremdeki sifir motor alan arkadaslarimdanda duydugum buyuk bir sorun bu.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

acryvz
25.Aralık.2016, 08:54
Geçmiş olsun .....

bozbirbaykus
25.Aralık.2016, 11:15
Geçmiş olsun. Sıfır almak da çözüm değil desene..

centaur
25.Aralık.2016, 12:58
Öncelikle çok geçmiş olsun, ''servis'' adı altında sadece motoru çok güzel yıkayan ''kasaplar'' mevcut. Ben bu yüzden güvendiğim bir usta ile sorunlarımı çözüyorum..

RR İzmir Teşkilatı İl Sorumlusu ve Teşkilat ile muhakkak irtibata geç. Buluşmalara katıl. Çünkü çok güzel bir birlik-beraberlikleri var. Birbirlerini asla yalnız bırakmıyorlar ve ''Garaj''ları var. Pek çok sorunu birlikte çözebiliyorlar. Kendini bu ailenin bir parçası olarak hissediyorsan RR İzmir'in de bir parçasısındır ve onlar bu aileden kimseyi yalnız bırakmazlar. Sağlam bir usta da tavsiye edeceklerdir.

Peder
26.Aralık.2016, 00:10
Geçmiş olsun. Allahtan yolda bir sıkıntı çıkartmamış sana. Bir kaza vs de olabilirdi. Böyle baştan savma iş yapanlara ifrit oluyorum