PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzinsiz açılan Facebook sayfaları kapatılmıştır.

aidikurt
27.Aralık.2016, 00:41
Sevgili RaptorRiders Ailesi

Facebookta bulunan izinsiz açılan ve taklitimiz olan RaptorRiders Motosiklet Grubu Offical hariç tüm sayfalar facebook'a şikayet edilerek kapatılmıştır.
RaptorRiders ismi - markası grubumuza aittir ve Türk Patent enstitüsünden tescil ettirilmiştir. Grubumuz dışında kimse RaptorRiders kullanamaz . Kullanıldığındada yasal yaptırımlar uygulanır. Yasal yolla çözemeyeceğimizde RaptorRiders Stil bileklerimizle çözeriz. :::::

Bu uyarı kimse hafife almasın. Kardeşlik ve dostluk kavramı temelerinin üzerine kurulmuş bir gurubuz. Ama gerektiğindede sınırlarımızın dışına çıkarak pisleşmesinide biliriz. :Rockn Roll:

RaptorRiders Adının kullanıldığını görürseniz derhal bizlere bildirin lütfen.

http://www.raptorriders.com.tr/images/raptorridersisimhakki.jpg

Kerem Düzgün
27.Aralık.2016, 01:04
Eline saglik baskan 👍

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aybars
27.Aralık.2016, 02:24
Ellerin dert görmesin abı ;)

alibaba07
27.Aralık.2016, 07:50
Elinize sağlık.

Turkpower
27.Aralık.2016, 08:52
Harikasın başkan

Özgür yaşa,mutlu yaşlan..

Erkan1855
27.Aralık.2016, 10:27
Asıllar taklitlerini yaşatmaz :::::

Ömer
27.Aralık.2016, 10:45
İşte bu 8)

zebani
27.Aralık.2016, 11:34
başkanım saygılar. ben raptoRRiders izmir yelekli üyesiyim ara sıra facaemde yada instagramımda logomuzu gururla paylaşıyorum.bizim için bi yasak varmı ? izin alıptamı paylaşalım? iyi çalışmalar dilerim :)

ob1kanobi
27.Aralık.2016, 11:49
Çok güzel bir uygulama. Zaman zaman bizler bile farkında olmadan alakasız gruplara girebiliyorduk. Sonuna kadar destekliyorum. Ellerinize sağlık

CELİL
27.Aralık.2016, 11:56
başkanım saygılar. ben raptoRRiders izmir yelekli üyesiyim ara sıra facaemde yada instagramımda logomuzu gururla paylaşıyorum.bizim için bi yasak varmı ? izin alıptamı paylaşalım? iyi çalışmalar dilerim :)

Merhaba Polat her üye logomuzu kendi profilinde ve bizim resmi sayfalarımızda tabiki paylaşabilir :) fakat kendi profili ve bizim sayfalarımız dışında bir yere bizim loğomuzu sadece yöneticiler koyabilir çünki bu durum resmi bir anlam ifade eder buna bütün arkadaşlarımız dikkat etsin :) 8)

zebani
27.Aralık.2016, 11:59
Merhaba Polat her üye logomuzu kendi profilinde ve bizim resmi sayfalarımızda tabiki paylaşabilir :) fakat kendi profili ve bizim sayfalarımız dışında bir yere bizim loğomuzu sadece yöneticiler koyabilir çünki bu durum resmi bir anlam ifade eder buna bütün arkadaşlarımız dikkat etsin :) 8)

anladım başkanım bize serbest :)

burock
29.Aralık.2016, 00:15
ellerinize sağlık . 8)