PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlker Dinçer (raptorider)e veda

İlker Akgül
27.Aralık.2016, 22:51
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161227/c4f4bd7b209c6608b0ac355a7bbe6951.jpg
Antalya il sorumlu yardımcımız benim sağ kolum canım ciğerim ilker i bazı sebeblerden dolayı ailesinin yanına geri gönderdik çok üzgünüz iyi bir dost temiz bir adam Antalya'dan ayrıldı artık İstanbul dan takip edeceğiz onu ama o her zaman burda olacak yeri hep burda kalacak yönetim uygun görürse toplantılara Antalya patch i ile kalmasını istiyorum emeklerin için sonsuz teşekkürler KARDEŞİMMM[emoji25]

İlker Akgul Antalya-merkez

CELİL
27.Aralık.2016, 23:05
Arkadaşlar İlker için inşallah her şey daha güzel olur emanetinize burada iyi bakacağız merak etmeyin 8)

alibaba07
27.Aralık.2016, 23:11
İlker sen bizim neşemizdin , canın yansa da yüzün gülerdi. Gözlerin hep gülsün, İnşallah senin için daha hayırlı olur. Antalya sana şans getirmedi, ama senden ayrılmak zor geldi.

İstanbul sizden emanet aldığımız İlker'i size geri yolluyoruz ona iyi bakicağinizi biliyorum ama iyi bir dosttan ayrılmak zor.

Allaha emanet ol kardeşim İlker, Antalya her zaman senin ikinci bir evin bunu unutma.

Bypale
27.Aralık.2016, 23:18
Sevgili ilker kardeşim. Yuvadasın. Aynı yerde. Başımızın üstünde yerin var. Ve ilker abi kardeş herzaman kardeştir emanetin emin ellerde. Gözünüz arkada kalmasın. 8)

Barmen
27.Aralık.2016, 23:23
Kardeş gibi kardeşti o..yolun her daim açık olsun.biliyorum bi gün yine geliceksin aramıza..seni çok Özlücez KARDEŞİM...

Tuna sivri ( ANTALYA RAPTORRIDERS )

Kerem Düzgün
27.Aralık.2016, 23:29
Hepimiz kardesiz sadece yasadigimiz yerler farkli gozunuz arkada kalmasin 👍

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selmankaya
27.Aralık.2016, 23:35
İlker kardeşim, sana doyamadan kalktın gittin. Bizi ardında gözü yaşlı bıraktın. Ama sanma ki bizden kurtuldun. Antalya ekibi ve şahsım her daim her derdine koşmaya hazırız yeter ki sen bu hayatta muvaffak ol. Raptorun altında Raptorlar ardında olduğu sürece, tekerin yan da yatsa dikeltirsin kardeşim.
Daha önce de söylediğim gibi su gibi git su gibi gel.

TEKERİN DÜZ BASSIN

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aidikurt
27.Aralık.2016, 23:44
RaptorRiders Antalya Teşkilatı olarak Allah kavuştursun diyorum.
Üzüntünüzü hafifletir mi bilmem ama kardeşimiz emin ellerde olucak .
Hayat bize bazen bu tip olaylar yaşatabiliyor. İlker kardeşimizin hakkında hayırlı olur inşallah.
RR Antalya olarak istanbulda bir kapınız daha açıldı bizlerde buraya ziyarete gelirseniz ağırlamaktan onur duyarız .
Sevgiler , saygılar.

WOLF
28.Aralık.2016, 00:35
ilker im hakkında hayırlısı olsun. antalya ekibi için üzüldüm ama senin istanbul a gelmen beni sevindirdi.

UğurOrhon
28.Aralık.2016, 03:15
Bazen bir şehir, şehir olmanın dışında anlamlara gelebilir.

Yeni bir hayat, yeni bir düzen, yeni bir umut, yeni dostluklar, kardeşlikler. Sen namusunla kendine bir hayat kurmaya geldin buraya, bizi de hayatına aldın, kardeş saydın, abi saydın. Biz de seni öyle bildik. Birgünden birgüne ne bir yanlışını gördük ne de işittik. Ama işte kul kurar, kader gülermiş. Burası benim memleketim dedin, memleketinden ayrılmak zorunda kaldın.

İnsan her günün çaylağı. Her gün birşeyler öğretiyor bize. Mesela ayrılık da bazen, kendinden farklı anlamlara gelirmiş. Otogarda seni otobüs camına yaslanıp bize bakarken gördüm son kez. İçimizden bir parça alıp götürdün be kardeşim. Bizi şimdiye kadar hep güldürmüştün, bu sefer ağlattın. Kendine iyi bak İlker'im. Sana kapımız da gönlümüz de her daim açık. Bir telefon aç ben menemeni yaparım.

Biz senin arkandan su değil gözyaşı döktük. Çabuk gidip çabuk gelesin diye. Mekanlar değişse de sen bizim gönlümüzdesin. Yolun, bahtın açık olsun.
https://youtu.be/TeH7sCVCMJk

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

centaur
28.Aralık.2016, 07:26
Aslında her ayrılık bir kavuşma demektir. Biz birbirimizi nerede olsa sever , nerede olsa destekleriz. RR Antalya güzel bir parçasını RR İstanbul' a emanet etmiş. Sağlık,mutluluk ve huzurla git dostum..

Birkan Bozkuş
28.Aralık.2016, 08:51
kardeşim hakkında hayırlısı olsun istanbul'a dönmen sevindirici tekrar aramızda görmek mutluluk verecek şimdiden hoş geldin

spue
28.Aralık.2016, 09:39
Hayırlısı olsun, hepimiz hayatımızda bir yerlere gidiyor ve geliyoruz. Ama arkada böyle güzel dostluklar, anılar, duygular bırakmak herkese nasip olsun.

Bahadır
28.Aralık.2016, 09:49
İlker kendi adıma sevindim ama Antalya ekibi için çok üzücü olduğu kesin.Hakkında hayırlısı olsun.Dostluklar baki kalır :)

Ömer
28.Aralık.2016, 10:50
Antalya'ya iki İlker fazla gelmiş :)
Yuva aynı adres değişiyor sadece. İlker inşallah bu değişiklik senin için daha hayırlı olur.

İlker (Akgül) artık siz gelirsiniz ziyarete İlker'in hatırına bizde yüz yüze görüşmüş oluruz bu vesile ile.

Gerçi bir kardeşimiz oradan geliyor, bir kardeşimizi oraya gönderiyoruz.
Benim biraderin tayin oraya çıktı, hafta sonu taşınıyor. Hepimiz için hayırlısı olsun...

FouL
28.Aralık.2016, 11:50
başlık biraz kötümser olmuş ilker zaten bizimdi.. ilker veda değil ancak uğurlamış olabilirsiniz : DDD

Oğuzhan Ocak
28.Aralık.2016, 13:45
Hayat malesef biz plan yaparken başımıza gelenler oluyor hep... Hayırlısı olsun herkes için

Erman
28.Aralık.2016, 18:11
Tüm veda başlıklarının içeriğinin böyle olması dileğiyle aramıza hoşgelmiş :)

Yigitaatalay
29.Aralık.2016, 18:05
Hayırlısıyla aramıza tekrardan bekliyoruz seni Aslan kardeşimmm [emoji1598][emoji1303]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi