PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba abilerim ve kardeşlerim

meeykaa
30.Aralık.2016, 11:09
Merhaba abilerim ve kardeşlerim,

İsmim Mahmut Kemal Yeşilyurt. Karşıyaka'da oturuyorum. Yaşım 27.
5 sene kadar önce ilk motorumu almıştım. Küçük bir motor mondial vulture modeli. Gözüm gibi baktığım motosikletimi üniversite bitince sarmak durumunda kaldım. Allah kısmet ederse daytona 250 düşünüyorum yakın zamanda.

Burayı uzun zamandır takip ediyorum aslında. Umarım aranıza katılıp RR ailesinin daimi üyelerinden biri olabilirim. Toplanmalarınıza da katılacağım.

Herkese tekrar merhaba. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Agahgezgin
30.Aralık.2016, 11:15
Allah gönlüne göre versin şimdiden hayırlısı olsun umarım seni daha yakından tanırız

spue
30.Aralık.2016, 11:25
Aramıza hoş geldin. 8) Gönlündeki makineye kavuşman dileği ile...

FouL
30.Aralık.2016, 11:33
Hosgeldin..

gabriel cash
30.Aralık.2016, 11:43
Kardeşim aramıza hoş geldin. Her çarşamba buluşmalarımız oluyor, bekleriz mutlaka.

CELİL
30.Aralık.2016, 11:50
Merhaba Mahmut İzmir'den aramıza hoş geldin inşallah kısa sürede gönlündeki Daytona'ya kavuşursun 8)

umut.
30.Aralık.2016, 11:54
Aramıza hoşgeldin. Umarım en kısa zaamanda motorsikletine kavuşursun :)

Punisher45
30.Aralık.2016, 11:56
Aramıza hoş geldin, kısa zamanda istediğin motora kavuşman dileğiyle. 8)

aycanblmts
30.Aralık.2016, 11:59
Hoş geldin, doğru yerdesin.

acryvz
30.Aralık.2016, 12:00
Hoşgeldin Mahmut ... istediğin motora kavuşman dileği ile ...

meeykaa
30.Aralık.2016, 12:19
Merhaba Mahmut İzmir'den aramıza hoş geldin inşallah kısa sürede gönlündeki Daytona'ya kavuşursun 8)

Teşekkür ederim başkan. Aranızda olmak güzel. Umarım yakın zamanda tanışırız.

Gezgindelikanlı
30.Aralık.2016, 12:23
Merhaba aramıza hoşgeldin umarım makine ne kavuşursun

centaur
30.Aralık.2016, 13:05
Merhaba abilerim ve kardeşlerim,

İsmim Mahmut Kemal Yeşilyurt. Karşıyaka'da oturuyorum. Yaşım 27.
5 sene kadar önce ilk motorumu almıştım. Küçük bir motor mondial vulture modeli. Gözüm gibi baktığım motosikletimi üniversite bitince sarmak durumunda kaldım. Allah kısmet ederse daytona 250 düşünüyorum yakın zamanda.

Burayı uzun zamandır takip ediyorum aslında. Umarım aranıza katılıp RR ailesinin daimi üyelerinden biri olabilirim. Toplanmalarınıza da katılacağım.

Herkese tekrar merhaba. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Merhaba Mahmut. RR İzmir Teşkilatındaki güzel insanları tanıyınca neden daha önce buluşmalara katılmayıp geç kaldım diye hayıflanabilirsin :) Şimdiden gönlündeki makine hayırlı olsun. İnşallah tez zamanda kavuşursun. Bu camia bir mutfak ise forum en temel besinimizdir. Burada tanış oluruz, selamlaşır , buradan dostluklar çıkarır, teknik & teorik anlamda bilgiler alırız. Bu yüzden forumda aktif olması kişinin bu aileye, yollara ne kadar değer verip saygı duyduğunun bir göstergesi olarak kabul edilir. Yollarda ve bilhassa forumda aktif olman dileğiyle ; RR Ailesine hoşgeldin dostum..

meeykaa
30.Aralık.2016, 13:09
Merhaba Mahmut. RR İzmir Teşkilatındaki güzel insanları tanıyınca neden daha önce buluşmalara katılmayıp geç kaldım diye hayıflanabilirsin :) Şimdiden gönlündeki makine hayırlı olsun. İnşallah tez zamanda kavuşursun. Bu camia bir mutfak ise forum en temel besinimizdir. Burada tanış oluruz, selamlaşır , buradan dostluklar çıkarır, teknik & teorik anlamda bilgiler alırız. Bu yüzden forumda aktif olması kişinin bu aileye, yollara ne kadar değer verip saygı duyduğunun bir göstergesi olarak kabul edilir. Yollarda ve bilhassa forumda aktif olman dileğiyle ; RR Ailesine hoşgeldin dostum..

Sürekli dışarıdan takip ettiğim ailenin içerisindeyim abi artık. Seve seve her tüelü organizasyonun ve fotumun içerisinde olacağım. Teşekkür ederim bilgilendirmen için.

gorkemYılmaz
30.Aralık.2016, 13:28
Rr ailesine hosgeldin umarim kisa surede gonlundeki makinaya kavusabilirsin

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RAFOCANN
30.Aralık.2016, 13:56
Hoşgeldin en kısa zamanda motoruna kavuşma dileğiyle

alibaba07
30.Aralık.2016, 15:04
Aramıza hoşgeldin. İnşallah kısa sürede aradigin gibi bir motor bulursun.

karakalem
30.Aralık.2016, 16:31
İzmirden aramiza hosgeldin, en kisa zamanda bulusmalarimizda gorusmek dileğiyle

nedemek
30.Aralık.2016, 16:34
Hoş geldin Mahmut Kemal, umarım gönlüne göre aradığın makinaya tez zamanda kavuşursun 8)

meeykaa
30.Aralık.2016, 19:32
İzmirden aramiza hosgeldin, en kisa zamanda bulusmalarimizda gorusmek dileğiyle

Bugünki telefonun için de teşekkürler reis. Yakın zamanda görüşürüz umarım.

bozbirbaykus
30.Aralık.2016, 22:09
Hoşgeldin aramıza. İzmir buluşmalarına gidersen senin için çok faydalı olabilir. Tekerin düz bassın :)

Murat Kemah
30.Aralık.2016, 23:03
Aramıza hoş geldin kardeşim.

Oğuzhan Ocak
31.Aralık.2016, 02:05
RR ailesine hoş geldin kardeşim en kısa zamanda gönlündeki makineye kavuşman dileğiyle :)