PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Daytona 250 bakıyorum

meeykaa
01.Ocak.2017, 12:53
Merhaba arkadaşlar

Bir süredir daytona 250 bakıyorum. Bütçem 9 bin lira civarı. Doğal olarak ikinci el bakıyorum ama aramızdan birileri motoru satmak isterse güvenebilirim ancak. Yoksa bütçeyi biraz daha zorlayıp sıfırı için bir bütçe oluşturmaya çalışacağım.

Sorun şu ki; ikinci el alırken motoru iyi analiz edip doğru bir tercih yapamamaktan korkuyorum. Sonradan başımı ağrıtmasından korkuyorum.

karakalem
02.Ocak.2017, 00:21
ben motorumu satiyorum, 250 daytona. Sanzumani ve debriyaj balatasini geçen hafta yeniledim. Zaten bulusmada görürsün benim makinayida, aklinda bulunsun

batebay
02.Ocak.2017, 01:53
Temizinden ekstralı Rks var reis dusunursen detayli anlatirim motorun tarihini.tarihi 6 ay onceye dayaniyor pekte kafani sisirmem [emoji23][emoji23]

Ridin' through this world
All alone.

Oğuzhan Ocak
02.Ocak.2017, 02:10
Şahsi fikrim aileden birinin makinasını tereddütsüz alabilirsin...

Aybars
02.Ocak.2017, 13:04
Merhaba arkadaşlar

Bir süredir daytona 250 bakıyorum. Bütçem 9 bin lira civarı. Doğal olarak ikinci el bakıyorum ama aramızdan birileri motoru satmak isterse güvenebilirim ancak. Yoksa bütçeyi biraz daha zorlayıp sıfırı için bir bütçe oluşturmaya çalışacağım.

Sorun şu ki; ikinci el alırken motoru iyi analiz edip doğru bir tercih yapamamaktan korkuyorum. Sonradan başımı ağrıtmasından korkuyorum.

Buragın makinayı bende tavsiye ederim bıldıgımız makina ne yollar yaptı maşallah tık yok ;) toplantılara katılımda bulunursan bı bak derim 8)

Aybars
03.Ocak.2017, 00:30
Bu arada benimde motorun satılık istediğin zaman gorusebılırız ghost 350 ;) cepten veya forumdan mesaj yoluyla ulaşabılırsın 05542709044

ob1kanobi
03.Ocak.2017, 02:24
Merhaba arkadaşlar

Mahmut kardeşim, hem Burak'ın hem de Ümit' in motorlarının zaman zaman bakımlarını yapan, ayrıca ikisini de sürme fırsatı bulmuş birisi olarak her iki makinayı da gözüm kapalı tavsiye edebilirim. Her ikisi de kulüp dışına çıkmasını istemeyeceğim motorlar. En iyisi kendin gelip incelemen.