PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Daytona Arka Çamurluk ve Çıtası

durqrimast
03.Ocak.2017, 13:00
Merhaba,

Daytona arka çamurluk ve çıtası arıyorum. Fiyat bilgisi olan yada önerebilecek biri var mı? 2. el de olur.

Demirtaş demeyin 400 TL'lik arka çamurluğa 600 TL istedi.
Emre Motoru aradım depoda değilim, depoda kimse yok biz size döneriz dönmezsek siz bizi geri arayın diyor.

Yani elinde 2. el arka çamurluk olan varmı? Yoksa biri bana önerebilir mi ilk elden gidip alabileceğim?

Bypale
03.Ocak.2017, 13:07
Merhaba,

Daytona arka çamurluk ve çıtası arıyorum. Fiyat bilgisi olan yada önerebilecek biri var mı? 2. el de olur.

Demirtaş demeyin 400 TL'lik arka çamurluğa 600 TL istedi.
Emre Motoru aradım depoda değilim, depoda kimse yok biz size döneriz dönmezsek siz bizi geri arayın diyor.

Yani elinde 2. el arka çamurluk olan varmı? Yoksa biri bana önerebilir mi ilk elden gidip alabileceğim?

Özelden ahmet ustanın numarasını gönderdim sana kardeşim. Yardımcı olmaya çalışır

durqrimast
04.Ocak.2017, 16:18
Emre motoru aradım ve saolsun çok yardımcı oldular.

370 arka çamurluk 130 lira da çıta için fiyat verdiler. Beşiktaşta'ki Ali paragözü arka çamurluğa 600, çıtalara da 200 demişti. Kargo ücreti 20-30 lira arası tutacakmış anaşmalı olduğu için. Taksit yapmadılar 1000 lira altı olduğu için. İhtiyacı olan arkadaşlara da haber vermiş olayımbu vesile ile.